Битва з еґреґором, або що зараз відбувається на сайті "НО".

Битва з еґреґором, або що зараз відбувається на сайті "НО".

Пан Анатолій Висота не може зрозуміти, чому така проста стаття, яка знаходиться майже не в тренді НО, викликала такий гучний резонанс та шквал критики і образ від засновників сайту та їхніх найбільших апологетів. Тут немає нічого дивного це просто битва еґреґору закритого типу за своє існування. Для початку нагадаю що таке еґреґор з Вікіпедії: «Еґре́ґор (дав.-гр. ἐγρήγοροι — «дух-охоронець») — в окультних давніх і новітніх релігійних рухах а також теоріях — «душа», «стани», «ментальний конденсат», який породжують думки й емоції людей; відтак еґреґор набуває самостійного буття.» Від себе додам (дуже спрощено, щоб не розтягувати текст), що еґреґор – це такий собі енергетичний банк, куди збирається енергія людей, які спрямовують свою увагу на нього. Адже ми знаємо, що куди спрямована увага людини, туди ж спрямована і її енергія. І як будь-який банк – еґреґор перестане існувати, якщо він буде віддавати більше енергії, ніж зможе отримати. Еґреґори бувають двох типів – закриті і відкриті. Закриті еґреґори це ті які не мають притоку енергій з інших джерел, окрім енергії своїх апологетів. А відкриті, це ті що підключені, наприклад, до якихось вищих (божественних) джерел, з метою доведення нових знань до своїх апологетів. Таким еґреґорам не критична енергія апологетів, оскільки надходження енергії до еґреґора не припиниться навіть, якщо не буде жодного прихильника. Задача відкритих еґреґорів – віддавати. Більшість еґреґорів на Землі – закриті. Тому їхні механізми дії ґрунтуються на тих же принципах, що й у комерційних банках та фінансових пірамідах:

  • береш гривню — віддаєш дві (в еґреґорах, зазвичай, навпаки: одразу віддаєш дві, а потім отримуєш одну, якщо захочеш!!)))
  • все що спрямовує потоки всередину є добре еґреґору, що спрямовує назовні – погано.
Адміністрація НО маніпулює увагою користувачів (а отже їх енергією) за допомогою таких основних механізмів:


  • розміщення статей на головній сторінці,
  • організації коментування однією особою з різних ніків (що до речі заборонено правилами сайту, але влада – розбещує, особливо безконтрольна, як то кажуть: «Для друзів – все, для ворогів – Закон!»),
  • за допомого заохочення один одного ґалами – особливо смішно, коли один і той же користувач, перекидує ґали з одного ніку на інший, тобто сам – собі!
Анатолій Висота знайшов шпаринку в глухій обороні закритого еґреґору і ПОСМІВ за допомогою особистого листування з користувачами сайту, та використання ПРОПИСНИХ ЛІТЕР привернути до своїх дописів надмірну, на думку еґреґора, увагу користувачів. Згадайте як адміністраторів НО дратували смайли і дужки, це теж привертає увагу! Цілком природньо, що це викликало невдоволення еґреґору, оскільки суттєво зменшило енергетичні надходження до нього. А оскільки закриті еґреґори не мають нічого спільного з духовністю тому й не перебірливі в методах. В хід пішли відверті образи («параноїк», «хворий мозок», «нахабна брехня» і т. п.) Зверніть увагу, що усі коментарі з такими визначеннями, щедро підтримані ґалами саме адміністрацією сайту, з метою збурити цькування, заохотити учасників цього ґанебного дійства та поставити коментар у топ на головній сторінці. Це духовно, чи ні? Я думаю, що відповідь очевидна усім, хто не знаходиться під владою еґреґора НО.
З цих же енергетичних причин цей еґреґор виштовхнув Віктора Юрченка, мене і я певен – багатьох інших не останніх людей, намагається виштовхнути Тимура, постійно силуючись його образити за національною ознакою.
А подивіться, які статті останнім часом просуваються адміністрацією сайту та обговорюються на НО? Про розум Ґітлера! Про духовну родину, яка виганяє із сайту усіх противників і це є велике досягнення! Про «демократичні цінності», які насправді є московським інструментарієм руйнування США! Не нагадує це вам державну ситуацію у нашого східного сусіда! Очевидний висновок: НО – простір боротьби у чистому вигляді, з класичним клінічним перебігом і проявами! Таке відношення до інакомислячих за наявності влади історично і логічно завжди призводило до гулагів!
Пан Анатолій Висота ні в чому не винен! Він своїм світлом тільки підсвітив ту темряву, що махровим цвітом забуяла на НО, особливо, протягом останнього року, і вона почала захищатися, бо для неї це питання виживання! Еґреґор негайно через своїх найвідданіших апологетів вчинив ефективні дії, щоб припинити виток енергії і заткнути шпаринку, відкриту Анатолієм. Бо матеріали Анатолія відволікали увагу (а значить енергію) користувачів від еґреґору. Проста фізика! Це вже навіть не метафізика!
Усім користувачам НО, хто цього ще не зрозумів можна тільки поспівчувати. Вони намагаються на НО віднайти пшеницю без куколю, а, насправді, просто витрачають свій час харчуючи своєю енергією еґреґор! Мені дійсно жаль, що усе насправді так, як я тут описав, і я хотів би помилятись, але факти – річ уперта! Я особисто намагався донести ці думки до лідера, але був «непочутий», точніше навпаки — був почутий, отримав низку «ярликів» і був виштовхнутий із сайту НО...(((
хоча навпаки… )))


Почав це писати як коментар, та зрозумів, що він не провисить і 15 хвилин на НО, тому написав усе у статті.

+4
536
RSS
На сайті НО мій обліковий запис вже заблокували!
17:52
+3
що еґреґор – це такий собі енергетичний банк, куди збирається енергія людей, які спрямовують свою увагу на нього. Адже ми знаємо, що куди спрямована увага людини, туди ж спрямована і її енергія.


Ага, тому чим більше будете згадувати про НО тим більше будете заряджати їхній егрегор, хочете того чи ні

Адміністрація НО маніпулює увагою користувачів


А чому би їм цього не робити? Адже проект «НО» був створений для просування певних ідей в маси. Це не майданчик для вільного спілкування та діяльності людей, а певна організація з лідером та визначеними поглядами.

В хід пішли відверті образи («параноїк», «хворий мозок», «нахабна брехня» і т. п.) Зверніть увагу, що усі коментарі з такими визначеннями, щедро підтримані ґалами саме адміністрацією сайту, з метою збурити цькування, заохотити учасників цього ґанебного дійства


Тут нічого дивного. Інакше і не може бути, якщо ділити світ на «біле» і «чорне». Кілька днів назад заходив туди і вирішив почитати коментарі заради цікавості. І побачив, що агресії в них ще більше ніж було тоді, коли ми вирішили створювати Світоч.

Але не варто більше писати негатив про НО на нашому сайті. Вони виконують свою роль у Всесвіті. І час покаже в якій мірі вона буде негативною чи позитивною. Нам до цього не має бути діла. Ми творимо свій простір для спілкування та обміну досвідом між духовними шукачами на зовсім інших засадах. І краще зосередитися саме на цьому, а не на критиці організації, погляди якої не розділяєте!
Я теж туди рідко заглядав, і я зовсім не критикую НО, мені просто захотілося підтримати Анатолія Висоту, та пояснити йому що відбулося, бо він не чекав такого нападу. Тому моя енергія йде не до еґреґору, а за призначенням – до Анатолія Висоти.
На нашому сайті я це розмістив просто для інформації, як у медичному довіднику! На мій погляд без ніякого негативного чи позитивного забарвлення! Я вже десь давно описував як діє закритий еґреґор, а тут підвернувся вдалий приклад.
До речі там заблокували і Тимура-де-Бальзака, і самого Анатолія Висоту, і статтю з усіма коментарями видалили…Так що, очевидно, у нас на сайті додасться дописувачів!
До речі є гарна статття про про роботу з «тінню», але треба її перекласти. В мене поки що немає часу.
19:48
+2
Ага! Заблокували десь о 13:00-13:30. Точніше не скажу: у мене мама на голові сиділа, вона коли в гості навідується, то вимагає до себе уваги, інакше — кревна образа )))
Коротше, я саме прочитав у приваті лист п. Анатолія Коноваленка, прочитав оцю його статтю (яка насправді коментар), зокрема оце:
… намагається виштовхнути Тимура, постійно силуючись його образити за національною ознакою.
Прочитав лист п. Світа Зеленого й тільки-но спробував відповідь надіслати, як бемс! Не пущає. А шо такоє?! А Ви або не увійшли, або заблоковані. Все, глина…
Ну нічого, По-перше, сподіваюсь, що без моєї жахливої мармизи їм там легше дихатиметься. По-друге, я завжди знав, що є там чужорідним елементом, тож мене не дивує все, що сталося. По-третє, останні пару місяців мене особливо цікавило, хто там живий, а хто лише «дубль». Координати майже всіх симпатичних мені живих я встиг переписати. Тому втрати, можна сказати, мінімальні.
20:41
+2
Готуємось до Арійського нового року, очищуємо сайт від тролів
Цитата:
Я сьогодні повернувся до Києва після 10 денного від’їзду, під час якого здійснив перехід на суттєво вищий енергетичний рівень. Коли зайшов на сайт AR25.org, то одразу ж побачив, що увага наших акціонерів зосереджена не на вдосконаленні себе і навколишнього світу, а на пустопорожніх дискусіях. Гравці обговорюють не творення нової цивілізації, а страждання Анатолія Висоти і рефлексії Тимура Литовченка з його «чорнухою і порнухою».
Друзі, це дорога не вгору, а вниз – до труднощів, неприємностей, страждань. Воно нам треба?
Зараз не маю ні часу, ні бажання щось пояснювати, бо для тих, хто в темі, й так усе зрозуміло. З сьогоднішнього дня на сайті заблоковані:
1. Анатолій Висота – за засмічування сайту інформаційним шумом і тролінг. Хто не знає: Тро́лінг (від англ. trolling) — розміщення в Інтернеті провокаційних повідомлень з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну редагувань, марнослів'я тощо (Вікіпедія).
2. Тимур Литовченко – за просування світогляду, несумісного з самовдосконаленням, забруднення сайту негативною інформацією, а також за виправдовування хули проти Святого Духа (хуцпи), що також є хулою проти Святого Духа – духа Істини.
3. Аль-Капоне – за тупість і спроби нас втягнути у якісь свої фінансові афери.
4. Дзвінка Сопілкарка – з причини просування несумісного світогляду і моральну підтримку тролінгу.
5. Анатолій Коноваленко – з тієї ж самої причини.
Для компенсації пропоную згаданим особам перейти на сайт Світоч (деякі вже є його активними дописувачами) і до 21 березня перенести туди свої матеріали з НО, оскільки вони можуть бути видалені в ході планових заходів з очищення сайту і його прискорення.
20:43
+2
Це початок розпаду НО. Врахуйте, я там був інвестором у третьому десятку (більше 3000 гр.), за АВТОРИТЕТОМ У другому десятку (більше 5000 гр.) і за ХАРИЗМОЮ мав шосте місце (3400 гр).Наплювали на все. Дякую Анатолію, що пояснив. НО матиме ту ж долю, що й Вишня Борія.
Друже Анатолію! Неодмінно (!) забери сюди з «НО» твої нотатки по Ліванських канікулах!
20:57
+1
«Я вам не скажу за всю Одесу всіх заблокованих», а скажу лише за себе. В ході дискусії ми з'ясували, що єврейське розуміння поняття «хуцпа» включає як негативне розуміння, так і позитивне, тоді як на сайті «НО» завдяки Ігорю Каганцю застосовується виключно негативне розуміння. Олена Каганець (!) процитувала мені англійську Вікіпедію, де сказано, що в оригіналі поняття «хуцпа» містить обидва аспекти. Я процитував українську Вікіпедію, де сказано те саме. Сам Миро Продум (Ігор Каганець!!!) погодився, що вихідне єврейське поняття містить позитивний аспект «хуцпи» — дерзання. І насамкінець все це кваліфікували як виправдання (?!) «хули на Святого Духа». Хоча я просто змусив керівників «НО» де-факто визнати, що світ є дещо ширшим від штучно окреслених ними обріїв.
Ну що ж, якщо люди бажають і надалі сидіти у власній резервації — я їм не дохтур… Мені їх просто шкода. Мені ж відмовитися від позитивного аспекту «хуцпи» — це все одно, що відмовитися від частини себе. Аде ким би я був без дерзання?! Ніким. Сіренькою особистістю, а не українським письменником. Тому від дерзання е відмовляюсь!!! Хай краще мене видалять з «НО». Отже, так справді краще!
21:04
+1
О! Що іще мене вразило… Вони написали мене відкритим текстом: «Тимур Литовченко», а не «Тимур Де-Бальзак»!!! Вони всі настільки ретельно ховаються під нікнймами і так переживають, коли засвічують чиєсь ім'я… А мене не пожаліли, засвітили, відкрили світові, хто такий «Тимур Де-Бальзак»!!! Жах!!! Свавілля!!! Я протестую!!!


Пане Тимуре, не забудьте перетягнути сюди ваші статті. І особливо ваше «Етологічне». І напишіть продовження. Бо ви зупинилися на пів дороги. А мені цікаво знати вашу думку.
От саме «Етологічне» я й хочу перетягнути!
Навскидку ще треба було би перетягнути авторецензію на «Фатальну помилку», але її копія є на «Автурі». Тому з нею не критично )))
Але тут є проблема: всім заблокованим доступні лише останні 20 статей, до решти не дістатися ((( У мене матеріалів небагато, натомість у пана Висоти їх море! Тому я зараз веду певні перемовини з техпідтримкою «НО» — самі знаєте з ким… Нібито йдуть назустріч і зараз намагатимуться дещо зробити для нас. Пана Висоту я вже повідомив.
04:18
+3
Модне слово на сьогоднішній день – люстрація. А що ж воно означає? Який його глибинний зміст?
Найпевніше значення, що мені вдалося сформулювати це очищення, висвітлення, тобто очищення світлом, можна знайти і однокорінне слово: люстерко — блискуча пігментна оболонка ока у деяких тварин, що відображає світло на сітківку і цим самим підсилює світлове подразнення.
Також окрім світу природи, всім українцям відомо, що люстерком висвітлюється наше відображення.
Та чи всім відомо, що Люцифер з латині «світла зоря» — він фактично основний висвітлювач (люстратор) всіх часів і народів, адже якби не було темряви, чи знали б ми яке прекрасне світло?
ar25.org/article/chy-takyy-strashnyy-chort.html

Все залежить від рівня вібрацій до якого розвинулась кожна з істот, так як і тривалість життя і пам«ять про минулі втілення. Коли ми досягаємо рівня вібрацій Душі, а Душею рівня Духу, перед нами відкривається нова об»єктивна реальність, яку ми спроможні свідомо контролювати і змінювати у всіх її проявах.

Насправді Істина знаходиться посередині і дві протилежності нам дані для її пізнання.
Єгрегор іудохрестиянства належить до темних егрегорів. А егрегор аріохрестиянства до світлих. Це означає що темний егрегор ворог світлого, а день ворог ночі, чи світло ворог темряви. Але як би не було темряви то чи знали б ми яке прекрасне світло?
Насправді Істина знаходиться посередині і дві протилежності нам дані для її пізнання. Отже аріохрестиянство та іудохрестиянство дають при взаємодії істинне хрестиянство, де нема місця ворогам і будь якому розхитуванню, а є тільки безкінечне світло. Коли буде темно і дати трохи світла то вже не буде темно. Чи не так?
Сонце крила підіймає
Розчиняється пітьма
Розум щастя поглинає
І РаДіє в собі Я…
Світло є завжди, друга справа чи сприймаємо ми його. Найгірше нам дано для осмислення найкращого.Найкраще ворог хорошого і найгірше ворог хорошого — заберіть ворога і все буде добре. Негатив і позитив має об"єднатись і сприйматись нами як об"єктив. Це все пошук золотої середини. А слова без дії залишаються лише словами. Всі ми раби своїх звичок, котрі і створюють наше EGO. Шлях для подолання EGO кожному відкривається свій і можемо на нього вийти тільки чистою свідомістю (свобода від внутрішнього діалогу) за допомогою медитативних практик. Шляхи можуть бути різні та ціль одна — Істина.
Наш розвиток підходить до фінальної стадії і має відбутись свідоме одухотворення матерії. Розвиток матеріально спрямованого світу дедалі більше заходить в глухий кут. І справлятись все почне коли люди насправді повірять в Бога і будуть поступати по совісті. По вірі нашій (думки, слова, вчинки) дано нам. Починати слід з себе.
ar25.org/article/temryavasvitlosvitlo.html
Люстрація — люстерко — Люцифер.
Чудовий ряд!
23:16
+3
В тамтешній сьогоднішній статті на тему «магічної підтримки Дональда Трампа» прямо сказано (цитую):

Спільнота <...> вже перетворилася на колективну особистість, яка в езотеричній традиції іменується духовною групою. Нею керує вища духовна монада – груповий учитель

Далі наводиться гіперпосилання на торішню статтю, датовану 04.03.2016 — 19:52. Це було за тиждень перед нашим вигнанням, тож я і пропустив цей матеріал… Бо тоді там було… м'яко кажучи, спекотно. А шкода! Бо сказане прямо підтверджує: тамтешня спільнота таки справді перетворилася на… темний еґреґор (в тамтешній термінології — на «духовну групу»), керований ззовні духовною істотою (в тамтешній термінології — «груповим учителем»), яку не годиться згадувати проти ночі… Шкода, що я не прочитав цієї статті ще торік! Зате тепер всі крапки над "і" розставлені, діагноз підтверджено самим К.

Темний еґреґор
04:35
+3
Я знову перечитав цю статтю річної давнини. І тепер бачу, наскільки точно освітив процес АНАТОЛІЙ КОНОВАЛЕНКО. А Тимур знайшов цьому несподіване підтвердження. Десь я писав, що на НО готується чергова евакуація. То вона, мабуть, таки відбулася і Федорів та Нокід ТИХО заблоковані там. Все перевіряється реалом (практика є критерієм істини). Як тільки висуваються якісь реальні орієнтири, то можна перевірити їхнє досягання в означені терміни. Таким орієнтиром там означено ФОРМУВАННЯ ДЕМОСІВ, тобто громад однодумців числом від 5 до 150. За два роки (!) нема жодної такої громади. Отже ЩОСЬ заважає, на жаль, їхньому формуванню. А що саме? Ось це запитання до аналітиків СВІТОЧА.
Радіймо браття і сестри!
Еґреґор – це не добре і не погано, вони не темні і не світлі. Еґреґор – це як інструмент, як ніж, яким можна порізати хліб, а можна зарізати когось! Наші предки, самі творили такі інструменти. Наприклад Перун – бог блискавок та грому, Дана – богиня вод, Стрибог – бог вітрів і т. д. Молячись до цих богів, які є нічим іншим, як еґреґорами, вони наповнювали їх енергією, а потім за їх допомогою керували відповідними стихіями. Як ми бачимо тут немає ніякої містики, а є чиста фізика (просто вчені поки що ці енергії не навчилися вловлювати приладами та вимірювати).
На сайті НО теж створений відповідний еґреґор імені «К», який має також чітку мету – отримання влади. Цей еґреґор не має вищих підключень (від Творця наприклад), і мусить живитися виключно енергією своїх прихильників. Тому енергії й не вистачає. (((
Як я казав у дописі, відкриті еґреґори мають основне джерело енергії від вищих сил, тому вони не залежать від енергії апологетів. Таким чином, у відкритому еґреґорі завжди достатньо енергії і він нікого не тримає (не робить насилля над волею своїх апологетів). Крім того, тільки відкритий еґреґор може дати цьому світу щось нове. А в закритих еґреґорах люди «варяться у власному соку» і нічого нового з такого не проросте.
У «К» класичний закритий еґреґор, який, дуже потребуючи енергію, пішов старими магічними методами (магія – це духовність найнижчого рівня).
Ці методи самі прості і не змінювалися протягом тисяч років:
Ідея + ритуал = релігія (секта)!
Звідси й спеціальне вітання – Радіймо! (Хоча мені воно й подобається і я сам так вітаюся!) Але свастика у Гітлера теж древній позитивний символ.
Тому на НО шукають та затверджують символи, герби, вітальні жести (якимось особливим чином складувати пальці).
«Живе слово» це теж лише накачка цього еґреґору енергією.
Яскравий історичний приклад такого підходу – Гітлер. Він довів цей підхід до досконалості! У нього були присутні всі ці атрибути. Та «К» й не приховує своїх симпатій до Гітлера.
Нажаль «К» не зробив висновків з шляху Гітлера, оскільки міг би зекономити собі час життя. Співчуваю йому, він не відає що творить, бо не має зв’язку з вищими силами.
Усіх обіймаю,
Щасти!!! )))))
Але з усього цього варто зробити практичні висновки:

  • Якщо й заходити на той веб-ресурс, то принаймні потрібно знати, з чим маєш справу.

  • Тож людям непідготовленим краще не нишпорити тим веб-ресурсом… м-м-м… з міркувань власної безпеки.

  • А тому жодних (!) прямих гіперпосилань на той ресурс у відкритому доступі давати не можна, бо якщо хтось через тебе потрапить туди й загрузне, заплутається в лабетах темного еґреґора — відповідальність за це повисне на тому, хто спрямовував.

Пишу це не тому, що мене торік викинули з тієї спільноти, й я буцімто образився. Просто слова зі статті про «магічну підтримку Дональда Трампа» стали підтвердженням «з перших вуст» правильності діагнозу, поставленого Анатолієм Коноваленком. А тому вибачайте — крапки над "і" треба розставити…

Знаю, що представники тієї «духовної групи», керовані «духовною монадою — груповим учителем» читають мої тутешні матеріали та каменти. Знаю, що вони читають цей мій допис. Тож нехай знають: крапки над "і" розставлені, підсумки підбито.
Ви такий гармидер розвели через ту статтю, що я МУСІЛА її прочитати.
Мушу посперечатися з паном Тимуром щодо колективної молитви. Її ефективність була підтверджена навіть офіційною скептично-атеїстичною наукою. Якщо за хворого щиро молилися багато людей, то він одужував швидше і легше навіть якщо й не знав про ту молитву.
Практика колективної молитви має давню історію. В її основі лежить віра в можливість передачі енергії конкретній людині чи справі. Можна просити інших молитися за зцілення, власне чи когось з близьких. А можна самому «відмолювати гріх». Тобто і хвороба і гріх – це певна кількість поганої, негативної енергії. І її можна витіснити чи замінити на хорошу, позитивну, додаючи її по крапельці.
Колективну молитву використовували наші козаки, коли треба було додати сили пораненому побратиму, зупинити кров, щоб він зміг доїхати до табору, де йому нададуть допомогу. Часто сеанси лікувальної молитви проводять протестанти. Сама раз попала на такий. Трохи то дивно виглядає. Знаю, що католики і греко-католики перейняли цю практику від протестантів.
Але ця вся штука працює тільки на щирості і безкорисливості. Тобто я молюся за зцілення якоїсь дитини і я не маю «задньої думки», що мені за це перепаде щось добре. Або я зробила комусь шкоду, вчинила гріх, то я молюся за виправлення тої шкоди, а не для зменшення моєї кармінної кари.
А на відомому сайті пропонують молитися (хоча абракадабру Живого Слова аж ніяк не можна назвати молитвою)з корисливою метою, щоб президент Америки зробив в Україні «гарне життя». От за таку молитву точно шандарахне по повній і тим, хто молився, і тому, за кого молилися. Бо це вже чистої води магія і то дуже темна.
Хоч би ЦРУ до Трампа якогось екзорциста приставило. Про всяк випадок.
Колективна молитва це просто колективне наповнення енергією еґреґора. І хоча метою такої молитви є, наприклад, зцілення когось, проте, оскільки у тій молитві зазвичай згадуються крім хворого різні святі, господь (не плутати з Богом) та ще низка різних енергетичних сутностей, то й, відповідно, енергія розпорошується і дістається усім їм потроху. Очевидно, що краще було б звертатися у молитві виключно до хворого, тоді й користі йому було б більше. Я згадав у попередньому коментарі, що наші предки зверталися до конкретного еґреґора (Леля, Купайло, Дажбог і т. д.) за конкретною допомогою. До речі, такі спеціалізовані еґреґори наповнювалися енергією для вирішення вузьких конкретних завдань протягом тисяч років, і були дуже ефективними кожен у своїй сфері.

Так це виглядає!
Я ніде й ніколи не заперечував сили колективної молитви.
08:28
+3
Але ця вся штука працює тільки на щирості і безкорисливості. Тобто я молюся за зцілення якоїсь дитини і я не маю «задньої думки», що мені за це перепаде щось добре.


А чому ця дитина потрапила в таку ситуацію? Тому що до цього призвела її карма у відповідності з її вчинками в цьому та минулому життях та у відповідності зі станом її свідомості, і це найкраща ситуація для того, щоб ця дитина могла пройти потрібні їй уроки.

А що відбувається коли хтось починає «молитися» за неї. Зовнішніми енергетичними впливами ця дитина частково витягується з цієї ситуації не отримавши всього досвіду, який повинна була отримати. В результаті «отримання досвіду» відкладається на пізніший термін, тобто просто відтягується.

Звичайно, можна казати, що якщо карма цієї дитини не дозволяла би отримати «молитовну допомогу» то вона її б не отримала. Але насправді, якби ця дитина уже повністю пройшла необхідні їй уроки, то її проблема зникла би сама без жодних молитов і «енергетичних підтримок». Якщо цього не сталося, значить ситуація ще не пройдена повністю.

Тому вважаю, що перебуваючи втіленими на Землі, в світі твердих матерій, люди повинні вирішувати свої проблеми притаманними для цього рівня існування шляхами. Але не шляхом маніпулювання тонкими енергіями. Так як ми не знаємо всіх обставин які привели до тих чи інших складних ситуацій у інших людей, тому часто наше бажання допомогти може призвести до ще більших проблем.

Єдине, що завжди є правильним — це пошук істинної причини проблеми і саморозвиток, який в подальшому унеможливлює проблемні ситуації. А в цьому плані корисливі чи «безкорисливі» маніпулювання енергіями не мають ніякого сенсу.
А чому ця дитина потрапила в таку ситуацію? Тому що до цього призвела її карма у відповідності з її вчинками в цьому та минулому життях та у відповідності зі станом її свідомості, і це найкраща ситуація для того, щоб ця дитина могла пройти потрібні їй уроки.

Погоджуюсь. Але дитині може банально не вистачити сили щоб вижити і засвоїти той урок. Так само як зараз багатьом не встачає грошей на операцію чи дорогі ліки. От і просять люди на ФБ про молитву чи про кілька гривень. Як кажуть, зі Світу по нитці, а бідному — сорочка.
Зрештою, насичення людини енергією на якийсь час виводить її на вищий енергетичний рівень і відкриває свідомість до нових знань. А це вже шлях до вдосконалення.
Не все так однозначно. Все набагато складніше. На землі давно вже бавляться тонкими енергіями. В тому числі і через так звану чорну магію, коли людина і її енергокомплекс використовується в якості харчу без її відома. Допоки людина не знаходиться в єдності з Цілим, якою б високодуховною вона не була, завжди знайдеться той, хто зможе харчуватися її енергією без її дозволу. Позбавити людину (якщо вона просить) від такого енергетичного паразита, майже завжди є добром, бо це допомога, зрештою, самому собі!

Дитині важко пояснити, що на контактах розетки є різниця потенціалів, і якщо їх замкнути, то потече електричний струм, який виробляється генератором атомної станції і складається з електронів (яких, до речі, ніхто не бачив :-) і т. д.) Тому дитині просто кажуть: не всовуй палець до розетки, бо вдарить! Це така заповідь для дитини.

Точно так і карма, це поняття для духовних шукачів початкових рівнів духовності, які на своєму рівні розвитку не здатні зрозуміти Цілого. Це як у Християнстві 10 заповідей. Або 613 заповідей: 238 наказів і 365 заборон Тори.

Якщо ти знаходишся в єдності з Цілим, то виконання усіх цих заповідей для тебе є природнім і зрозумілим. І ти чітко знаєш кому слід допомогти і як саме.
Або 613 заповідей: 238 наказів і 365 заборон Тори.

Перепрошую за необхідне уточнення: 248 дозвільних заповідей і 365 заборонних, в сумі справді 613.
10:21
+2
Друже Анатолію, поясни, чому такі скромні успіхи на відомому сайті, коли справа доходить до реалізації задуманого? І все це, незважаючи на щомісячні колективні молитви! Можливо навпаки це утруднює втілення в реалі: збільшення відвідуваності сайту на порядок; формування хочби одної (!) діючої громади (демосу); надходження коштів («енергії») та іншого.
Гарне запитання! Я думаю, що Всесвіт вже мав Гітлера, який довів Ідеї НО до досконалості і навіть втілив їх, чим не втомлюється захоплюватися сам «К». Вдруге Всесвіт не витрачатиме енергію на ходіння по колу. Досвід вже отримано, і нічого НОВОГО з цього вже не отримаєш бо, як я писав вище, немає надходження НОВИХ енергій до еґреґору НО. Історія не повторюється, або повторюється у вигляді фарсу, як казали древні. А фарс Творцю не цікавий, він цікавий тільки окремим людям, яким подобається наступати на граблі.
Для Всесвіту фарс теж цікавий, бо дозволяє висвітлити ті сторони, які в трагедії були непомітні через надмір емоцій. Більш того, історія може повторитися і втретє, вже як театр абсурду. Але це вже для «особливо обдарованих», до яких не дійшло за два рази.
13:54
+4
Ну, прихід Трампа до влади в США я теж розглядаю як свого роду фарс. Хто за нього голосував? Старші американці чоловічої статі, які хочуть «старої доброї Америки» в якій качалось багато нафти, було багато заводів, жінки і чорні «знали своє місце» і т.д.

Але по-перше, річ у тім, що якщо той старий стан речей був дійсно хорошим, він би ніколи не розвалився. Просто люди уже призабули про його негативні сторони. Тому тепер буде хороша нагода згадати все. Все що стається — стається на краще!
Для фарсу вже не потрібно такого масштабу!
Добре сказано про театр абсурду, треба запам'ятати
14:50
+3
Іноді я задумуюся про «німецький слід». Оце постійне: Folkishcer Beobachter (НО), Intermarium (Міжмор'я), IntermariumTV ,(ТБ-Міжмор'я), демоси (громади), ельфи (надлюди) та інше — на кого розраховане? А може це втілення «бадельсбергського бичка»?
Це все лише ритуали для секти, щоб привабити та утримати адептів, а також вітрина для можливих спонсорів!
Коментар видалено
17:46
+3
В цій темі забагато негативу. Припиняємо її обговорення, тому що Світоч не створений для критиканства інших сайтів та проектів.

Кому подобається те, що вони роблять, той з ними, кому не подобається, той нехай творить щось інше. І тільки час покаже, що правильно, а що неправильно.
Гаразд. Я був на виїзді (невдовзі напишу матеріал), тож побачив обговорення тільки зараз (8.04.2017, близько 17:30). Справді, хай іде, як іде…
19:25
+2
Справді, час покаже…
07:20 (відредаговано)
+2
З великою цікавістю ознайомився із статтею та коментарями. Оскільки я прийшов на НО в перших числах лютого 2016-го, то багато чого (з того, що відбувалося раніше на НО) я не знав. А от про події з початку 2016-го все правильно написано!

До речі, тільки зараз дізнався, що Тимур-де-Бальзак, матеріали якого мені одразу сподобалися, як і блоги Анатолія Висоти, це Тимур Литовченко.
11:37 (відредаговано)
+2
До речі, тільки зараз дізнався, що Тимур-де-Бальзак, матеріали якого мені одразу сподобалися, як і блоги Анатолія Висоти, це Тимур Литовченко.

_здивований Отакої!.. _здивований
Просто мене витурили з НО не як Тимура-де-Бальзака, а саме як Тимура Литовченка — хоча тамтешні завсідники дуже не люблять розкривати свої псевдоніми. Отже, про мене написали «Литовченко» навмисно.
_стежу
Що ж до походження псевдоніму, то він пов'язаний з серією фотопортретів переможців «Коронації слова» під умовною назвою «Українські письменники у вигляді письменників минулого». Хоч я не переможець, а лише срібний призер — тим не менш, проект почався саме з мене! Більш того, мені не пропонували той чи інший образ на вибір, а спитали, як я себе бачу. Найдивніше те, що майже не роздумуючи, я відповів: «Бальзак». А потім вся фотостудія (а партнером цього проекту була професійна київська фотостудія) дивувалася, до чого ж точним було моє бачення! Бо на мене лише надягнули перуку, наклеїли вуса та бакенбарди — і все!!! Інше — лише тоновий грим:Коли ж підсумковий фотопортрет побачила літературна тусівка, до мене, на додачу до «пана Орлика», одразу ж приліпилися ще два прізвиська: «Тимур-де-Бальзак» та «Оноре-де-Литовченко». Перше з них коротше + вкладається в розмір амфібрахія («ти-МУР-де-баль-ЗАК», а на ритміку тексту я завжди звертаю увагу) — його я й використав в якості нікнейму на НО…
12:01
+2
Я на НО реєструвався під справжнім ім'ям, хоча в соціальних мережах, на сайтах, в месенджерах зареєстрований під своїм літературним псевдонімом.

Випадкові Дописи