УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Про відповідальність кверента

Про відповідальність кверента
Джерело матеріалу:

Я вже не раз писала про відповідальність таролога — перед собою, перед тими, хто звертається за консультацією, перед Всесвітом і Вищими, які наділяють талантом і здатністю читати Знаки.

А сьогодні я б хотіла поговорити перед відповідальність Кверента (на нашому професійному жаргоні так зветься той, хто звертається за консультацією) — перед тарологом і Світобудовою. Я б, може, й не стала про це говорити, але мала кілька випадків, тому назріло.

От ситуація: людина звертається до таролога, просить проаналізувати проблему і допомогти, таролог робить розклад, працює кілька годин, чи вечір, чи кілька днів, відсилає файл або спілкується у скайпі, відповідає на запитання, а потім Кверент… блокує таролога у всіх засобах зв’язку, не розплатившись за консультацію.

Є багато моїх колег, які беруть передоплату за консультації. Я цього не роблю, з кількох причин (звісно, якщо сама людина вирішує зробити передоплату — це її справа і власний вибір). Окрім того, я працюю як стародавні ворожки, — за подяку, яку визначає сама людина, в залежності від того наскільки їй допоміг чи сподобався розклад і в залежності від своїх можливостей (для когось і сотня гривень — великі гроші, а для когось тисяча євро — вечеря в ресторані). До речі, іноді мені вдячність висловлюють і не фінансами — а гарною кавою, вином або запрошенням в ресторан чи цікаву поїздку, і це теж цілком адекватна вдячність. Тобто, я майже ніколи (за винятком сезонних великих розкладів) не призначаю вартість своїх послуг.

Що таке взагалі плата за консультацію з енергетичної точки зору? При будь-якій езотеричній роботі між оператором і замовником утворюється зв’язок на тонкому плані, який дозволяє операторові побачити, відчути і провести аналіз ситуації. Оплата роботи — це обмін, який дозволяє а) розірвати зв’язок і б) відшкодувати енергію, яку оператор задіює при роботі. Як би не ставитися до грошей, але в нашому матеріально орієнтованому світі це вельми потужна примітивна енергія, яка діє. Як їжа і секс (про їжу і секс з енергетично-езотеричної точки зору якось іншим разом).

Так от, повертаючись до Кверента, який отримав бажане і… спершу забув віддячитись, а потім взагалі заблокував таролога. Що в такому разі відбувається на енергетичному плані? Все просто: Кверент власними руками блокує вирішення своєї проблеми, і яким би не був розклад — у його ситуації почнуть утворюватися спершу енергетичні «тромби», а потім і кармічні «ґудзи»… і ситуація почне заплутуватися з математичною прогресією, або ж почнуть виникати проблеми в інших, суміжних сферах, бо Світобудова енергію з нього візьме в будь-якому разі. І іноді грошима в прямому сенсі, але вже в інших розмірах.

Значно простіше кинути символічних 10 гривень або одразу обговорити суму, для справжнього таролога це не стане проблемою, повірте мені. У мене бували випадки, коли люди в складній ситуації розплачувалися дуже символічно, а потім, коли вирішувалася позитивно розібрана ситуація, віддячувалися додатково.

Одним словом, шановні, звертаючись до таролога, будьте готові віддячитися за роботу (читай — розплатитися) — і значно простіше бути чесними в розрахунку за роботу. Бо обманщиків і халявщиків Світобудова не любить так само, як кожний фрілансер

+2
307
RSS
22:50
+2
ОК, матимемо на увазі _чудово
У Фейсбуці під цим постом була цікава дискусія. У нас в країні взагалі якесь дивне ставлення до грошей. З одного боку, всі хочуть заробляти якнайбільше, а з іншого, ніхто не хоче в повній мірі оплачувати будь-які послуги, всі хочуть отримати «на дурняк».
Через це багато людей не знають своєї ціни і цінності. Вони бояться навіть вимовити якусь суму, як ціну за свої послуги. А Всесвіт дає рівно стільки, на скільки ти сам себе оцінюєш. Я вже писала сама і виставляла чужі статті про енергію грошей. Це ще один бік цієї теми.
Чоту ми бідні? Бо дурні. Чому ми дурні? Бо бідні ©
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
З одного боку, всі хочуть заробляти якнайбільше, а з іншого, ніхто не хоче в повній мірі оплачувати будь-які послуги, всі хочуть отримати «на дурняк».

До речі, вже років мінімум з десяток, як не півтора, мені доволі стабільно зустрічається цікавий прошарок читачів… Вони нізащо (!!!) не хочуть, щоб книжки їм дарували — от тільки купити, і все!!! Неодмінно назви їм ціну — одразу ж заплатять!!! Бо написати книжку — «це тааакий труд!.. отож кажіть, скільки вона коштує». Причому це саме молодь!..
_стежу

Вони бояться навіть вимовити якусь суму, як ціну за свої послуги. А Всесвіт дає рівно стільки, на скільки ти сам себе оцінюєш.

Ні, Всесвіт дає рівно стільки, щоб ти з голоду не подох.
_стежу
Як журналіст, я коштував $1000 на місяць — причому це не тільки я так себе оцінював, але також колеги-журналісти, які розбиралися в питанні. Тим не менш, мені жодного разу не вдавалося продавати свої послуги настільки дорого.

Той-таки «УФО» був повністю безоплатним проектом. Всі видавничі послуги фінансував видавець. А розсилав авторські примірники я своїм коштом… І саме коли я поставив руба питання про комерціалізацію проекту, про вихід спочатку в «точку беззбитковості», а потім і в прибуток (а отже, на перехід до виплати гонорарів) — саме тоді все й розвалилося.
_шкодую
Той-таки «УФО» був повністю безоплатним проектом. Всі видавничі послуги фінансував видавець. А розсилав авторські примірники я своїм коштом… І саме коли я поставив руба питання про комерціалізацію проекту, про вихід спочатку в «точку беззбитковості», а потім і в прибуток (а отже, на перехід до виплати гонорарів) —саме тоді все й розвалилося.

Тоді це карма України. _плачу
На Заході все поставлено на комерційну основу і працює дуже добре. А може ми дійсно винайдемо «економіку дарування» як пропонують на НО.
Неодмінно назви їм ціну — одразу ж заплатять!!! Бо написати книжку — «це тааакий труд!.. отож кажіть, скільки вона коштує».Причому це саме молодь!..

Ну то надія є лише на нове покоління.
06:02
+2
То кверент — це ЗАМОВНИК. Вдячність в театрі — це оплески і оплачений квиток. Перше найголовніше.Не буде оплесків — не буде й вистави. От людина прочитала допис.Напиши коментар, постав хоч +. Не роблять цього. Українці таки ледачкуваті…
Так, слово "кверент" — той, хто ставить питання, як і слово «квезит» — суть питання, це суто езотерична термінологія, яку використовують сучасні астрологи, тарологи, хіроманти +. Ці слова прийшли до нас з середньовічної Європи разом з їхніми техніками передбачень.

Випадкові Дописи