Чи можна сумістити мрію і дохід?

Чи можна сумістити мрію і дохід?
Джерело матеріалу:

В останні дні багато обговорюємо цю тему, [я] веду тренінги, і поки що у мене такі спостереження:

1. Гроші в житті людини після вирішення побутових проблем не корелюють зі щастям. Гроші створюють безпеку і комфорт, іноді дають свободу, але частіше серйозні гроші призводять до ще більшої несвободи. Дуже часто, вирішивши матеріальні проблеми, люди радіють недовго ;) — їхні негативні переживання замість браку грошей переносяться на загальну безрадісність життя :(

2. Дуже часто люди своєю Мрією вважають чужі установки і нав'язані стереотипи. «Відкрити свій бізнес», наприклад — це не Мрія для вашої Душі. Ваша Мрія — вона не про вимірюваний результат. Мрія — це про ваш Шлях, про радісний процес життя в занятті улюбленою справою.

3. Щоб жити так, як ви, можливо, вже і не мрієте ;) (або не сподіваєтеся, що таке життя доступне для вас), потрібна проста-непроста послідовність кроків:

1) Розібратися з обмежувальними для вас негативними переконаннями і глибинними страхами — як суто в сфері грошей (щоб не заважати собі отримувати гроші в потрібних вам кількостях), так і в доступності вам будь-яких занять і професій. Треба повірити в можливість особисто для вас будь-якого способу життя (якщо в світі існують люди, які так живуть) — тоді є шанс все втілити в реальність.

2) Прибрати з вашого життя всі ті заняття і речі, які вам неприємні й не приносять задоволення — від чогось відмовитися або викинути, щось змінити, десь заплатити грішми за те, що це буде виконувати хтось інший. Перестати спілкуватися з негативними людьми. Перестати «годувати собою» ваших знайомих.

Тобто треба перестати себе ґвалтувати і собою жертвувати. Залишити тільки те, чим вам подобається займатися, від чого ви отримуєте задоволення, в чому сам процес заняття цим є винагородою. Залишити тільки тих людей, після спілкування з якими у вас додається сил.

Можливо, вам потрібно відпочити від обтяжень, щоб відчути, чого ж ви хочете Душею, а не неспокійним розумом.

3) Навчитися монетизувати улюблену справу. Тобто навчитися простим крокам із «продажу себе» як фахівця, навчитися діям із самопіару і самомаркетингу. Замало робити щось ідеально і з душею — ще потрібно, щоб люди про це дізналися і захотіли вам заплатити. Цього пункту часто уникають ті, хто виконав другий пункт, тому і живуть скривдженими на світ в бідності та браку ресурсів.

Тобто, якщо позбутися негативних установок, прибрати зі свого життя неприємних людей і неприємні обов'язки та навчитися «продавати себе», то цілком можливо займатися тільки тією роботою, яка «в кайф», відчуваючи радість творчості й задоволення від процесу життя і роботи.

А ви як думаєте?

Ольга Юрковська

+2
712
RSS
18:05
+2
Мабуть, підпункт «3)» — це найважче _шкодую
Спірна стаття. З життя неможливо повністю прибрати неприємні речі чи неприємних людей. Якщо мені не подобається продавчиня в магазині, я піду в інший, це не проблема. А якщо мені не подобається колега по роботі, то змінити роботу уже складніше. Ще важче розірвати стосунки з чоловіком чи дружиною, коли кохання закінчилося і залишився гіркий осад образ. А як відмовитися від батьків чи власних дітей, які стали нестерпними і заважають жити?
21:10
+2
перестати гвалтувати себе і жертвувати собою — для багатьох таки нездійсненне.

Випадкові Дописи