Голос душі

Голос душі
Джерело матеріалу:

Чим старшим стаєш, тим чіткіше усвідомлюєш, що величезна частина мотивів і тілорухів в житті передбачувані й безглузді, оскільки є всього лише засобом компенсувати щось, недоотримане в дитинстві й юності від близьких і однолітків.

Ситуації минулого вже не можна виправити, але ми метушимося, створюємо знов і знов схожі ситуації для того, щоб компенсувати те, що вже пішло.

Це схоже на те, як якщо б ви намагалися договорити зараз щось, недомовлене в минулому, людям у вашому теперішньому, які не мають ніякого відношення до вашого минулого.

Даремне марнування часу.

Якщо ми починаємо відслідковувати (усвідомлювати) цей процес і переставати цим займатися, може виявитися, що з цього складалося 95% вашого життя.

І тоді постає непросте екзистенціальне питання: і якщо перестати все це робити, тоді чим займатися?

Якщо ви перестали доводити довколишнім вашу правоту, домагатися визнання, тішити почуття власної важливості, нескінченно намагатися наситити і перенаситити тілесні потреби, ви не зможете не зіткнутися в лоб з питанням сенсу вашого життя.

Саме в цей момент, в цій творчій порожнечі є можливість почути голос вашої душі й дозволити їй вести вас.

Саме тут кристалізуються цінності.

І, якщо ви дозволите цьому статися, у вас виникне багато справ, що дуже відрізняються від звичайної життєвої метушні: жити кожну хвилину відповідно до вашої душі й втілювати на практиці цінності.

Уявіть, що вам більше не потрібно думати, що ви робите на цій планеті, тому що керування вашим рухом по життю проходить крізь вас, як промінь світла, що висвітлює вам дорогу попереду.

Ви не знаєте кінцевої мети цієї дороги, і це не важливо, тому що важливим є процес і його усвідомлене проживання.

Важливо — не втратити промінь світла і йти по ньому.

Варто вам відхилитися від дороги — і ви отримуєте життєві уроки, без вирішення яких вам не повернутися назад.

Але коли ви йдете Шляхом Серця, весь Всесвіт допомагає вам.

Усвідомленням того, чим саме ви насправді займаєтеся, пояснюючи собі це шляхетними мотивами і життєвими цілями — це велика частина роботи над собою. І, поки вона не зроблена, відчути сенс свого життя неможливо.

Ви можете мати справу з цим питанням щоразу, коли стикаєтесь з руйнівною невдачею або втратою, але станете ви щось змінювати у своєму житті або озлобитеся й почнете деградувати — це персональний вибір.

Ніна Рубштейн

+3
609
RSS
01:23
+2
На жаль, більшість вважає за краще не дослухатися до того голосу _шкодую
10:10
+4
А ще бувають випадки коли «внутрішній голос» щодо якогось питання повністю заблокований. І хоч лусни, але відповідь не отримаєш. І так, мабуть, буде доти доки не пройдеш той досвід, який маєш пройти в ситуаціях, які ставить перед нами саме життя.
12:02
+2
Кажуть: чужа душа — темний ліс. А виходить, що і власна душа для більшості є таємницею.
10:29
+2
Весь сенс у тому, щоб ви стали тим голосом.

Випадкові Дописи