Кохання із волі

Кохання із волі
Джерело матеріалу:

У моєму розумінні кохання між двома людьми може відбутися тільки тоді, коли кожен з них перетворився на духовно зрілу особистість, а по-справжньому глибоким та красивим воно може бути тільки в тому разі, коли у відносини входять із воді.

У питаннях почуттів будь-який тиск на іншу людину викликає лише опір.

Кохання — це свобода, але не та свобода, яка не визнає зобов'язань.

Кохання — це зобов'язання, яких дотримуєшся ти сам, і свобода вибору, яку даєш іншій людині.

Я думаю, важливо, щоб наше кохання не ставало задухою для близьких людей. Дотримуватися зобов'язань перед рідною людиною, але при цьому давати їй вільно дихати.

Кохати — це бути поруч, коли потрібно, і трохи відходити назад, коли простору стає занадто мало для двох.

Якось розмовляла з літньою мудрою людиною, сподобалася її думка: «Якщо дружина каже, що вона втомилася і хоче побути на дачі в тиші та спокої, моя справа — дуже тихо привезти продукти, залишити їх на порозі будинку і так само непомітно усунутися, щоб вона змогла відпочити».

Кохання — це відповідальність, яку ми добровільно беремо на себе. Кохати — це бути винним.

«Я нікому нічого не винен» — це не про кохання.

Це інший тобі нічого не винен.

Абсолютно нічого.

А ти винен.

Маєш дбати, маєш бути вірним, маєш служити людині. Це про кохання із волі.

Кохання — це безпека.

Кохання означає, що поряд з тобою людина може бути справжньою.

Їй дозволено бути слабкою, дозволено сумніватися, дозволено бути негарною, дозволено хворіти, дозволено робити помилки. Істерики, сварки, суперечки, негативні емоції, відсутність сміливості й рішучості — не привід, щоб розлюбити людину.

Та й чи можна розлюбити хоч когось, якщо кохання — це дар, яким ти ділишся від щирого серця, не вимагаючи нічого натомість.

Любити людину більше, ніж ті дії, які вона вчиняє.

Бути поруч і в біді, і в радості, бути завжди в доступі, бути завжди на зв'язку. Бути тим, про якого знають, що він ніколи не зрадить.

Дітям важливо знати, що сім'я — це найбезпечніше місце у світі.

Старіючим батькам важливо знати, що вони потрібні й улюблені, що вони будуть захищені до кінця життя.

Чоловікові важливо знати, що дружина кохає його незалежно від успіхів на роботі, а дружині важливо знати, що він буде поруч незалежно від того, як вона виглядатиме через десять років… та й через п'ятдесят.

І це все не про обіцянки, це про щось інше, про щось глибоке і справжнє. Про це не треба говорити, треба жити так, щоб той, хто поруч, почувався безпечно, таке життя якраз про справжнє кохання.

Кохання — це зрілість і усвідомленість.

Кохання — це розуміння, що близькі стосунки неможливі без криз, що почуттю потрібен час, щоб дозріти, що кохання не може бути суцільним святом, кохання — це глибока робота над самим собою, перш за все.

Кохання — це низка смертей і нових народжень, кохання — це оголення найуразливіших точок, кохання — це сміливість бути справжнім, кохання — це хоробрість вийти на незвідану територію.

Кохати чи ні — завжди наш особистий вибір, не потрібно нав'язувати його іншій людині.

Краса істинного кохання в тому і полягає, щоб віддавати від щирого серця і бути вдячним за те, що інший погодився його прийняти.

Той, хто вміє кохати, приречений бути щасливим. Річ не в тім, чи був ти хоча б раз коханим, а в тім, чи зумів ти стати настільки глибоким і зрілим, щоб жити з пробудженим серцем.

Кохання — це світло, кохання — це сяйво серця, кохання — це найкраще, що ми можемо подарувати навколишньому світу. Кохайте!

Діна Річардс

+3
615
RSS
15:31
+2
Викладення дещо хаотичне, зате поетичне _троянда _цілований _троянда _цілований _троянда
Дуже романтично і геть не практично. Таких самодостатніх людей дуже мало.
13:40
+2
Ну, практичне викладення виглядатиме приблизно як — «кохання, зазвичай, нещасливе, і потрібне для проходження певних життєвих уроків, тому надто не сподівайтеся». Не знаю, чи хтось надихнеться про таке читати _жартую
кохання, зазвичай, нещасливе

Але ж бувають і щасливі виключення! _язик _язик _язик
13:50
+2
Ну, я й зазначила, що «зазвичай»
05:52
+2
Кохання і нарікання несумісні.
Це тобі лише здається. Кохають люди, а не ідеальні істоти. А тому побутових проблем (а з ними і конфліктів) закоханих не позбавить ніхто. _не_знаю
18:19
+2
Хто з коханням не знається, той горя не знає. _не_знаю
Та ну, таке скажете…
Хто не кохав людину, той не може полюбити Бога — о! _язик _язик _язик
той горя не знає

Щоб мати в житті проблеми, не треба бути закоханим.
22:16
+2
Так, але це може бути одною з проблем і немаленькою
14:13
+2
Дуже гарно сказано «Краса істинного кохання в тому і полягає, щоб віддавати від щирого серця і бути вдячним за те, що інший погодився його прийняти.»

Випадкові Дописи