Космічний готель може прийняти перших туристів вже в 2022 році

Космічний готель може прийняти перших туристів вже в 2022 році
Джерело матеріалу:

Aurora Station буде використовуватися як космічний готель, у якому зможе розміститися до 6 людей — чотири пасажири і два члени екіпажу.

Каліфорнійський стартап Orion Span оголосив про намір побудувати космічний готель під назвою Aurora Station.

Вартість 12-денного відпочинку на навколоземній орбіті складе 9,5 мільйонів доларів, пише N+1 з посиланням на SpaceNews.

Космічний туризм — дуже молода галузь, і єдиною космічної станцією, яка сьогодні приймає відвідувачів, є МКС. За 12 днів перебування в російському сегменті орбітального комплексу туристам необхідно заплатити близько 40 мільйонів доларів (проте точна цифра не оголошується). Тим не менш, МКС використовується в першу чергу для дослідницької діяльності, тому потокові екскурсії на неї не передбачено.

На конференції Space 2.0, яка відбулася 5 квітня, стартап Orion Span розповів про проект створення одномодульной космічної станції, яка буде запущена на орбіту в 2021 році. Її довжина складе всього 13,3 метра, а ширина — 4,3 метра, що набагато менше 109-метрової МКС.

Aurora Station буде використовуватися як космічний готель, в якому зможе розміститися до 6 людей — чотири пасажири і два члени екіпажу. В ціну, яку заплатять туристи за космічну подорож, входить не тільки перебування на навколоземній орбіті, але і тримісячна підготовча програма, а також транспортування до готелю і назад. У найближчому майбутньому стартап відкриє бронювання квитків за 80 тисяч доларів.

Очікується, що перші гості відвідають Aurora Station вже в 2022 році. Поки що неясно, як саме буде реалізований проект. Його приблизна вартість оцінюється в десятки мільйонів доларів, а виконавчий директор Orion Span Френк Бангер (Frank Bunger) заявляє, що будівництво станції обійдеться дешевше, ніж створення багатьох супутників. Він також говорить про можливе партнерство з компаніями SpaceX і Blue Origin. На даний момент представники компанії мають намір збирати Aurora Station на підприємстві в Х'юстоні (США) однак сам комплекс ще не готовий, його будівництво завершиться через 6-9 місяців.

Схожий проект представила компанія Bigelow Aerospace наприкінці минулого року. Вона планує запустити надувний модуль, але не на земну, а навколомісячну орбіту. Крім того, у Китаї ведеться розробка ракетоплана для космічного туризму, який зможе прийняти на борт до 20 осіб. Вартість одного квитка для космічних туристів, як очікується, складе близько 200-250 тисяч доларів. Правда в даному випадку пасажири відвідають космічний простір формально, оскільки політ буде проходити трохи вище лінії Кармана.


Довідка. Лінія Кармана — висота над рівнем моря, яка умовно приймається в якості кордону між атмосферою Землі та космосом і є верхньою межею держав. Вона знаходиться на висоті 100 кілометрів над рівнем моря.

+2
499
RSS
09:50
+2
Потроху, ненав'язливо знижується значення МКС…
Роскосмосу палкий привіт від американців! _сміюсь
10:56
+2
Дізнався, що верхньою межею держав є лінія Кармана, а це 100 км над рівнем моря. Цікаво! А чи є нижня межа держави?
Надра:

У вузькому розумінні — верхня частина земної кори (в тому числі і під Світовим океаном), що розташована під поверхнею суші та дном водоймищ і простягається до глибин, доступних для геологічного вивчення та освоєння.

В Україні надра є виключною власністю народу України і надаються тільки у користування. Користувачами надр в Україні можуть бути підприємства, установи, організації, громадяни України, а також іноземні юридичні особи та громадяни.
Гарна новина. Компанії Disney варто почати будвати космічні атракціони.
Для атракціонів потрібна масовість. До цього колись дійде… але ще не зараз. А поки що своєрідним «атракціоном» є вже політ у космос як такий. _вибачаюсь
Якщо Ілон Маск планує в 2022 році відправити на Марс більше сотні людей, то до цього часу космічний туризм вже буде достатньо масовим.
06:23
+2
З інтернету дізнався, що нижньою межею держав є ЦЕНТР Землі. Отже держава може виглядати як гора з вершиною у центрі Землі.
Ні-ні-ні! Як проекція з центру Землі на «екран» у вигляді сфери, розташованій на 100-кілометровій висоті від поверхні планети. А от проекція ця має форму України з політичної карти світу…
_стежу _стежу _стежу
13:11
+2
Так, так! Уяви собі кулю і тілесний кут з вершиною у ЦЕНТРІ Землі. А завершується це кут опуклою площою поверхні України + плюс 100-кілометровий шар атмосфери над поверхнею.

Випадкові Дописи