Декілька слів про НО та перенесення публікацій на Світоч

Декілька слів про НО та перенесення публікацій на Світоч

Дана публікація є продовженням обговорення ситуації, яка виникла на відомому сайті «Народний Оглядач» (НО), який є добре знайомим майже для всіх теперішніх користувачів нашого сайту.

Якщо коротко, то адміністрація НО вирішила остаточно позбутися користувачів сайту, які не зовсім розділяють їхні ідеї та погляди, і цим самим, на їхню думку, гальмують розвиток проекту. Детальніше можна прочитати на їхньому сайті тут.

Для початку висловлю свою думку щодо цього, як один із співзасновників сайту Світоч.in.ua

«Народний Оглядач» — це проект, який створювався для пропаганди певних ідей та поглядів, а також для того, щоб об'єднати людей навколо досягнення цілей, які ставляться засновником сайту. В цей проект вклали багато енергії та грошей. Тому, природно, що рано чи пізно мала виникнути така ситуація як сьогодні, коли засновник та головний інвестор хоче бачити на сайті проекту тільки людей, які повністю його підтримують. Навіть, якщо багато із них часто виглядають досить агресивними та зухвалими.

Вважаю, що головна проблема НО в тому, що вони не позиціонували чітко свій сайт, як ресурс, що призначений виключно для людей, які повністю розділяють ідеї проекту та погляди засновника. Через те на сайті зареєструвалися і брали участь в обговореннях багато користувачів, які сприймали НО як вільний майданчик для приємного спілкування та обміну корисним досвідом чи інформацією.

Але як казав наш «класик» — «Маємо те, що маємо!». Ситуація, яка виникла останнім часом була неминучою. Саме тому приблизно пів року назад ми створили сайт Світоч.in.ua, який став альтернативою для людей, котрих не влаштовували ідеологічні рамки НО. Про історію виникнення нашого проекту можна прочитати тут.

Особливістю нашого сайту є відсутність будь-яких релігійних чи ідеологічних обмежень. Ми не ділимо людей на «своїх» та «чужих» в залежності від їхніх поглядів, а раді будь-яким новим користувачам, які відчувають потяг до духовного росту та спілкування на теми, які з цим пов'язані.

Повертаючись ще раз до теми «політики НО» хотів би відзначити, що нам слід бути вдячними цьому проекту та його засновнику. Оскільки саме там більшість із нас познайомилися і саме там виникла ідея створення Світоча.

Без «Народного Оглядача» не існувало б і Світоча!

Тому в подальшому прошу не використовувати Світоч.in.ua для критики НО, або будь-якого іншого сайту. Є багато цікавіших та корисніших тем, які можемо і будемо обговорювати на нашому ресурсі.

Також у вищезгаданій статті на сайті НО повідомляється, що будуть видалені публікації, які не відповідають ідеології їхнього проекту. В перелік цих публікацій швидше за все потраплять і авторські статті багатьох користувачів.

Звичайно, не хотілось би втрачати ці матеріали, багато з яких є дуже цікавими, та можуть принести користь багатьом людям. Тим більше часто авторам цих публікацій прийшлось витратити певний час та сили для їх написання.

Тому пропоную переносити такі публікації на наш сайт.

Для нас в першу чергу цінні авторські публікації, яких більше ніде немає в Інтернеті, а також зроблені користувачами переклади іншомовних матеріалів.

Проте прошу враховувати тематику нашого сайту. А саме — саморозвиток, філософія, психологія та інші теми, які пов'язані з розвитком людини та розширенням її свідомості.

При перенесенні публікацій на наш сайт у відповідному полі обов'язково вказуйте посилання на джерело, тобто на сторінку матеріалу на сайті НО. Якщо Ваш матеріал пізніше буде видалений з НО, це посилання можна буде забрати. Проте поки що воно потрібне для того, щоб пошукові системи не подумали, що ми вкрали контент з іншого сайту.

Якщо будуть якісь запитання, пов'язані з перенесення матеріалів на наш сайт, прошу задавати їх тут в коментарях.

+3
440
RSS
Тому, природно, що рано чи пізно мала виникнути така ситуація як сьогодні, коли засновник та головний інвестор хоче бачити на сайті проекту тільки людей, які повністю його підтримують. Навіть, якщо вони часто виглядають досить агресивними та зухвалими.

Агресивність та зухвалість саме і є ознаками хуцпи! Оскільки за її просування з НО викинули мене, то вірних прибічників керівництва НО не можна звинувачувати в хуцпі! Вони білі й пухнасті, не ображайте їх… Це останнє, що я хотів би сказати у зв'язку із ситуацією.

Тепер про перенесення матеріалів. Я вже зіткнувся з проблемою: як заблокований учасник, я не міг зазирнути у власний блог НО глибше 20 останніх матеріалів. Не зможуть зробити це й інші заблоковані. Тому я оперативно зв'язався з людиною, яка здійснює технічне адміністрування НО — думаю, всі розуміють, про кого йдеться. Ця людина пішла нам на зустріч і на певний час (невідомо тільки, на який саме) заморозила дзеркало НО в стані, як напередодні нашого блокування. У дзеркалі можна зайти в свій блог і познімати всі цікаві матеріали.

Особисто я це вже зробив, тепер поступово переноситиму все, що відповідає тематиці Світоча. Й хоча провідник НО обіцяв не прибирати наші матеріали до 21 березня, особисто я не раджу затягувати з їхнім копіюванням. Бо скільки часу дзеркало буде зберігатися замороженим, я поки що не знаю. Якщо мені повідомлять — я поставлю всіх до відома.
13:47
як заблокований учасник, я не міг зазирнути у власний блог НО глибше 20 останніх матеріалів.


До речі, зараз дивлюсь на блог пана Анатолія ar25.org/blog/anatoliy-visota Там є доступ до всіх публікацій. Внизу можна гортати сторінки.
Не знаю, що й сказати (((
Вчора я не міг робити такого, але завдяки люб'язності техпідтримки вирішив проблему через дзеркало НО.
В будь-якому разі, всі свої матеріали я зняв — отже, «відстрілявся». Коментувати ситуацію не хочу, тому не буду.

P.S. Та й загалом, головний мій набуток від кількамісячного перебування на НО — це нові контакти з цікавими людьми поза НО. І головне — з живими, а не з аватарами )))
P.P.S. От навмисно перевірив: свій блог я гортати не можу! Тільки в замороженому дзеркалі… Коротше, не знаю, в чому причина. Може, мене якось особливо «вимкнули»?! Але заглиблюватися в питання — зайву конспірологію розводити. Ну його…
У мене не так багато статей НО, і це переважно передруки. А от коментарів було шкода. Але з дзеркала можна і їх знайти й скопіювати. Там у мене були цікаві думки, які може колись допишу до рівня статті.
Я теж шкодую за коментарями. Але то вже минуле, напишемо нові! Рукописи не горять, думки не зникають, інформація вічна.
Я також гадаю, що не слід шкодувати за коментарями.
То є думки, вкинуті в голови іншим людям, а у Висоцького сказано:
В землю бросайте зерна — Может, появятся всходы...
Принаймні після нашого вигнання один добродій обережно задався питанням про публікації справжніх фоток на аватарках. Щоправда, його одразу ж закруглили… але вже добре, що бодай один!..
Ну, і в одному з каментів на статтю про наше вигнання було гіперпосилання на цей матеріал на Світочі! Отже, завсідники НО цей сайт чтьають, хоча й обзивають його «тартарарами, яких не бачить жоден пошуковик»… Уявляю собі цю кумедію!!! Я, вигнаний з НО «за виправдання хуцпи», напишу й повішу тут статтю про позитивну хуцпу — про дерзання! І що тоді зроблять на НО?! Там вони мене викреслили — але ж сюди вони не дотягнуться!!! А люди ж читатимуть )))
Веселуха, та й годі!!!
Тимуре, дякую Як знайти тут твої статті
10:12
Список публікацій окремого користувача найзручніше переглядати зі сторінки профілю. Щоб перейти на сторінку профілю клікніть на фото потрібного користувача і зразу під його аватаром буде список типів матеріалів авторства даного користувача. Вибираєте потрібний тип матеріалів і переходити на сам список. Але по-скільки пан Тимур ще не встиг нічого перенести до нас, то в нього там нічого зараз не відображається. Для прикладу поки що можете подивитися на мою сторінку профілю svitoch.in.ua/users/2

А слідкувати за всіма новими публікаціями на сайті можна переглядаючи блок «Свіже на сайті» на головній сторінці.
Я тільки-тільки встиг забрати свої оригінальні матеріали з НО після півночі. Тепер треба поступово зайнятися їхнім перенесенням сюди. Зачекай, друже, не все одразу! Не забувай, що зараз у мене є інші важливі справи:
1. дописування чергового історичного роману, який ми з дружиною затягнули;
2. наближення 55 роковин Куренівської трагедії, а це:
— контакти з радіо «Золоті ворота»;
— контакти з «Буквоїдом» (ну, ти зрозумів).
Доброславе, зайшов на твою сторінку через твоє посилання. Читаю кожне слово. Внизу СТІНА. Твого блогу нема! Може ти, Тимуре, знайдеш?
Ти заходиш на Світоч з мобільного пристрою, я — з ноутбука. У мене по-іншому ніж у тебе ((( Доброслав тобі вже залишив інструкцію в іншому місці.
10:18
Пане Анатолій, завантажте, будь ласка, свій аватар!
Пан Анатолій трохи заплутався з аватаром. Я йому на «стіні» залишив іеструкцію з картинкою, як це зробити. Будь ласка, друже Доброславе, допоможіть йому! Бо у мене сьогодні цейтнот (((
Коментар видалено
13:16
Пан Анатолій задав запитання там де його ніхто не побачить. В подальшому всі запитання щодо користування сайтом прошу задавати тут
Важливо! Заморожене дзеркало НО провисить до понеділка, 14 березня!
Якщо хтось все ж таки не встигне зняти з НО свої матеріали, процедуру замороження ще раз повторять напередодні 21 березня. Але то вже останній термін.
Чи зміг би ти зняти свої гали й перекинути комусь?
Ні. Хай роблять з моїми галами, що хочуть, це їхні проблеми.
Хай гали згорають.
Або хай Миро Продум припише їх собі в якості бойового трофею — мені то байдуже.
З галами на НО коїться щось незрозуміле. Щойно мені на пошту впало повідомлення, що якийсь користувач двічі прогалив чи то мої матеріали, чи мої коментарі! Хоча мене заблокували…
Звідси роблю висновок:
— моя галія жорстко прив'язана до мого профілю;
— до 21 березня мої гали провисять на НО, а далі просто… згорять!
Ну, і хай буде так…
Байдуже.
P.S. О!!! Зоріна Небокрай мені кинула 3 гали за камент…
Тю!!!
Здається, на НО частина народу не в курсах, що нас заблокували. От би хтось їм повідомив їм, щоб не зменшували собі галію!.. Бо людей шкода.
Обмінявся думками з техпідтримкою.
Щодо запитання пана Анатолія: «Чи зміг би ти зняти свої гали й перекинути комусь?»
Проблему треба вирішувати безпосередньо з лідером НО — з Ігором Каганцем. Окрім нього ніхто нічого не вирішить. Те саме стосується й ситуації, коли в період до 21 березня інші користувачі продовжуватимуть галити наші статті й коментарі попри те, що ми заблоковані.
Отже, пане Анатолію, будь ласка, зверніться безпосередньо до Ігора Каганця! Мені це робити якось не хочеться...
Особистий коментар Миро Продума щодо галів тих, кого готуються видалити:
Гали заморожені

Випадкові Дописи