Цукерберґ свідчив в Сенаті США

Цукерберґ свідчив в Сенаті США
Джерело матеріалу:

Facebook перебуває в стані «гонки озброєнь» через Росію — Цукерберг


За словами Цукерберга, методи розповсюдження політичної дезінформації будуть удосконалюватися.

Facebook перебуває в стані «гонки озброєнь» через Росію, яка використовує соціальну мережу для маніпулювання виборами і громадською думкою.

Про це заявив засновник компанії Марк Цукерберг під час свідчень в Сенаті США, передає CNBC.

За його словами, методи розповсюдження політичної дезінформації будуть удосконалюватися.

"Є люди в Росії, чия робота полягає в експлуатації наших систем і інших інтернет-систем… Тобто це «гонка озброєнь». Вони будуть продовжувати удосконалюватися в цьому. І ми повинні інвестувати в те, щоб ставати краще", – сказав Цукерберг.

Він додав, що важливо інвестувати у можливості Facebook зупинити спроби змінити результати виборів.

Раніше УНІАН повідомляв, що засновник Facebook Марк Цукерберг під час сенатських слухань з приводу витоку даних із соцмережі визнав, що зробив недостатньо в боротьбі з фейковими новинами, іноземним втручанням у вибори і захистом персональних даних.

Він стверджує, що Facebook розробив нові інструменти штучного інтелекту для вилучення підроблених облікових записів, які створили не лише для виборів в США у листопаді, але і перед виборами в Бразилії, Мексиці, Пакистані, Угорщині та Індії.


Примітка: вкотре звертаю увагу завсідників Світоча на добірку матеріалів, зібраних в моєму тутешньому блозі в теці "Маніпуляції"! Нічого не поробиш — ми на війні!!! На гібридній, «хитрій», інформаційній — але на війні!.. Війна не питала нас, хочемо ми воювати чи ні. Тим паче, не питала, вміємо ми воювати чи ні!..

А тому хочете ви цього чи ні, але розрізняти маніпулятивні елементи в інформаційному полі потрібно. Тим паче, ця навичка потрібна шукачам Істини! Бо небезпека може чекати в будь-яку мить. Наприклад, при всій неоднозначності мого ставлення до всім відомого сайту, його творців навряд чи можна запідозрити в антиукраїнськості. Тим не менш, у вранішніх розсилках інформаційних матеріалів з того сайту час від часу зустрічається відверте «гнилля», що має джерелом… наприклад, паскудний російський ресурс LENTA.RU. Отже, якщо навіть з цією розсилкою доводиться бути уважним, то що говорити про інші матеріали?..

+1
536
RSS
02:23
+1
Дійшло до сенатських слухань — отже, все дуже серйозно! _шкодую

Випадкові Дописи