Про дуже цікаву книгу

Про дуже цікаву книгу

Рівно 55 років тому — 13 березня 1961 року (тільки тоді був понеділок) в Києві сталася масштабна техногенна катастрофа, яку люди охрестили згодом Куренівською трагедією, Куренівським апокаліпсисом, Куренівським потопом. На той час я був 8-класником і, звісно ж, нічого про трагедію не знав. Лише через кілька років, вже ставши студентом, дізнався про ті події від киян, які навчалися разом зі мною.

І що б ви думали?! Буквально кілька місяців тому доля звела мене з дивним чоловіком — киянином Тимуром Литовченком, який свого часу написав про ті давні події чудову пронизливу повість «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять»! Під час зустрічі Тимур подарував мені декілька книжок, серед них була збірка «Апокаліпсис по-київськи», в ній і вміщено повість «До комунізму залишалось...» в авторському перекладі українською мовою. Цей твір настільки зачепив мене за живе, що я взяв та й написав на нього оцю рецензію:

Київська біда 1961 року

Точніше, розширений відгук, бо йдеться там не тільки про сам літературний твір, але і про автора, і про мене самого, і про той час великих сподівань, що обернувся великою бідою, і про позачасове, яке Вічне… Що ж, читайте, оцінюйте, думайте. І в жодному разі не забувайте, що живучи на Землі, ми проходимо дуже важливі життєві уроки. Мусимо пройти їх достойно.

Хай же буде!

+4
435
RSS
20:38
+2
Ну що сказати, друже Анатолію!..
В одній з останніх публікацій на НО ти взяв пару особистих зобов'язань на поточний 2016 рік. Одне зобов'язання стосувалося ремонту твоєї оселі, інше — публікації критичного відгуку на одну книгу. Тоді тільки я зрозумів, про яку книгу йдеться. Тепер це мають змогу бачити всі…

Красно дякую! Ти виконав одне із своїх публічно взятих зобов'язань, та ще й рівно за місяць до твого ювілею.

І ще… Мені приємно, що колосальна енергетика цієї публікації дістанеться саме Світочу, а не іншому сайту, звідки нас попросили забратися за абсолютно надуманими звинуваченнями. Отже, будемо й далі розбудовувати наш новий мережевий «дім»!
Будьмо — бо ми того варті!!!
22:41
+3
Вітаю, пане Анатолій, з першою Вашою публікацією на Світочі. Бачу Ви вже розібралися як користуватися сайтом.
06:37
+3
Зрозуміло що техногенні катастрофи виникають із-за відсутності розуміння природи та, як наслідок, брутального відношення як до природи, так в першу чергу до самого себе — оскільки істинну суть самого себе також мало хто збагне. Та Все тече — Все змінюється

Новий винахід — чудово, тепер подорожчає не нафта, а ядерне пальне. А хто знає скільки технологій з КПД вищим за названу — ідей технології «вічного двигуна» «зарізали» до сьогодні? Раджу подивитись фільм:

Можу також порекомендувати кожному окремо переходити на технологію енергозбереження

детальніше тут:

ar25.org/article/vichnyy-dvygun-ce-ne-yaderna-fizyka.html
Кожен окремо також проявивши творення може замінити електрокалорифер будь яким іншим нагрівачем — пічка, біогазова установка тощо.
10:39
+2
Дякую тобі, друже Тимуре, за добре слово. Так і є щодо духовної енергетики. Це й справді не чиста рецензія на книгу — на таку вистачило б і двох сторінок. Та й твоя книга «До комунізму...» не проста, а багатоаспектна.Пекло, інші світи, люди-духи, реінкарнація+ — це все світоглядні речі, які потроху входять в теперішню колективну свідомість. Отже ще й у цьому є АКТУАЛЬНІСТЬ твоєї книги. Тому довелося висловити й свої погляди в розділі «А що саме мали б згадати українці?». Гадаю, що мене зрозуміє Анатолій Коноваленко. Он як гарно він пояснив ситуацію із НО, як оборонно-наступальний вплив егрегора. Дякую, Доброславе, й тобі за добре слово. А Віктору Юрченку твій, Тимуре, коментар про ЕНЕРГЕТИКУ дав привід викласти дещо і про джерела фізичної енергії. Теж дякую. Вікторе, опиши, будь ласка, в окремій публікації все, що ти думаєш про ці винаходи, особливо про електричний котел з ККД=400%.
10:43
+3
Вікторе, опиши, будь ласка, в окремій публікації все, що ти думаєш про ці винаходи, особливо про електричний котел з ККД=400%.


Я так бачу, що нам прийдеться розширювати тематику сайту, так як нашим користувачам є що сказати і по іншим темам
11:13
+3
Можливо варто в розділі «Про сайт» навіть там сформулювати:

«Основною тематикою сайту є саморозвиток, філософія, релігії, проте ми раді і авторським публікаціям користувачів по інших темах, які стосуються науки, суспільства, історії, економіки і т.д., якщо вони будуть цікавими для читачів та міститимуть корисну інформацію.»
Тематику доведеться розширювати неодмінно! Чим далі, тим більше.
15:13
+1
В цьому випадку переносив матеріали із НО
Мене самого в мені самому (вибач за мимовільний каламбур!) і в цьому моєму романчику вражає те, що перший варіант (в якому тільки фінал мав бути трохи іншим) роману я написав у 26 років. Звісно, в цьому віці один з моїх улюблених поетів — Михаїл Лермонтов вже загинув, і під його творчістю була підведена риска… Тим не менш, якщо розібратися й порівняти з теперішнім 53-річним станом, я був іще шморкачем…
Мені так і казали у видавництві «Молодь», коли в 1992 році завернули рукописи: «Ми звикли мати справи з 40-річними молодими авторами. Це солідні люди, яким є що сказати світові. А ви що можете сказати?! Не смішіть».
19:25
+1
Доброславе, саморозвиток і різні світоглядні речі — добре! Та має бути й зв'язок з РЕАЛОМ. Тому нова енергетика й інші соціально-значимі речі мають теж заохочуватися.
20:59
+1
Та має бути й зв'язок з РЕАЛОМ.

Так для того ми і займаємося саморозвитком, щоб ближче пізнати Реальність
15:51
+1
Дуже цікава ґрунтовна стаття фахового історика, яку я знаю особисто:
Куренівська трагедія. Як і чому це сталося. КАРТИ, ФОТО
Тетяна Євстафьєва, Музей історії Києва
07:25
+2
Дякую, друже, зараз почитаю@
14:49
+2
Прочитав усе. Два цегельні заводи випікали цеглу з глею. Щоб добратися до шару глею, треба знімати шар грунту. Москва запропонувала знімати гідромонітором. Пульпою рішили заповнити Бабин Яр. А це 4 млн. М. Куб. Греблі споруджували теж гідронамивом. Увляєте, гребля, яку прорвало, мала ширину 25 м і висоту більше 10 м. Затоплено було 36 га. Засуджено 6 осіб.
17:12
+1
Буктрейлер на роман Тимура Литовченка «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять».
14:09
+2
Подивився і послухав я ще й твій, друже, БУКТРЕЙЛЕР. Зроблено гарно і озвучення й відеоряд. А це означає КНИЖКОВИЙ ПЕРЕВІЗНИК?
А це означає КНИЖКОВИЙ ПЕРЕВІЗНИК?

Ну, ти й дотепник!

Забув про багатозначущість слів, чи що?..


Трейлер (кінематографічний)— відеоролик, який складається з коротких і зазвичай найбільш видовищних уривків фільму для його анонсування або реклами. Відеоряд з незв'язаних уривків і сцен за принципом калейдоскопа іноді змінюються дуже швидко: більше справляють враження на глядача, ніж залишають осмислене уявлення про фільм.
Термін застосовується і до комп'ютерних ігор.

Буктрейлер (від англ. book — книга, англ. trailer — тягач, причіп) — короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі. Метою створення буктрейлера є спонукання до прочитання книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі.
Перші відеоролики про книги почали з'являтися у 2002 році і набули популярності з розвитком YouTube та йому подібних сервісів. У 2003 році відбувся перший публічний показ буктрейлера — про десятий роман вампірської саги Крістін Фіхан «Темна симфонія». Розвиток соціальних мереж, блогів, серверів відеоінформації на зразок YouTube та іншого привело до того, що у розвинутих країнах представлення кожного бестселера здійснюється разом з буктрейлером. В Україні та Росії буктрейлери ввійшли у вжиток з 2009 року.

В цьому контексті «буктрейлер» означає, швидше, не «книжкового перевізника», але «книжкового транспортувальника» — того, хто доправляє книгу до читачів.
21:45
+2
Добре пояснення. Отже книжка «підвозиться» читачу в найкращій подачі. Я задав, трейлер — це автопоїзд.

Випадкові Дописи