Найщасливіший період в шлюбі

Найщасливіший період в шлюбі
Джерело матеріалу:

Почекай, не йди!

Дослідження визначило найщасливіший період в шлюбі...


Американські вчені визначили найщасливіший період в шлюбі. І це не медовий місяць.

Навпаки, в ході дослідження вчені з університету штату Пенсільванія і університету Брігама Янга з'ясували, що період ідеальної гармонії між партнерами настає після 20 років життя в шлюбі, пише Independent.

Вчені використовували дані з великого дослідження Marital Instability Over the Life Course про дві тисячі осіб, які відзначали, як змінювався рівень задоволеності відносинами з партнерами в різні періоди шлюбу. У дослідженні брали участь більше 2 тис респондентів — середній вік жінок-респондентів склав 35 років, тоді як середній вік чоловіків-респондентів — 37 років.

В результаті їм вдалося встановити, що задоволеність стосунками поступово знижувалася протягом перших 20 років шлюбу, але потім знову починала стабілізуватися. Через 20 років спільного життя рівень задоволеності відносинами зростав в рази, як і рівень задоволеності, що отримується від спільного проведення часу.

«Не дивлячись на те, що в наші дні розлучення — звичайна справа, приблизно половина всіх шлюбів триває все життя. Як показують результати нашого дослідження, чим довше триває шлюб — тим більше шансів, що він буде щасливим», — кажуть дослідники.

+2
633
RSS
17:13
+2
Щось в цьому є _чудово
Дослідження не переконливе, бо автори опитували тільки ті пари, які все ще залишалися у шлюбі.
07:11
+2
Тут ще треба визначити, що є ЩАСЛИВИМ ШЛЮБОМ.

Випадкові Дописи