"Розум та Порожнеча" Геше Джампа Тінлей

"Розум та Порожнеча" Геше Джампа Тінлей

Дуже цікава книга тибетського вчителя присвячена темі істинного бачення реальності.

Читав її приблизно 2 роки назад. Чесно кажучи перша половина здавалась досить нудною і розумів не все, що автор намагався донести. Але вирішив дочитати, бо не люблю кидати на половині книги, які почав читати. А ось в другій половині, ближче до кінця, в голові все таки з'явилася цілісна картина, яку автор хотів передати за допомогою різних прикладів впродовж всієї книги. І ця картина викликала просто фантастичне відчуття. Ніколи не забуду. Це «виносить мозок», ламає всі шаблони сприйняття реальності і дає можливість подивитися на Всесвіт із зовсім іншої сторони.

Прочитати книгу можна тут

Назва книги та ім’я автора мовою, на якій вона видана (якщо відмінна від української):
"Ум и пустота" Геше Джампа Тинлей
Анотація до книги:

Ця книга складена за матеріалами лекцій тибетського вчителя геше Джампа Тінлея, прочитаних ним у Москві в 1997-98 рр. Лекції пов'язані з основними темами буддійської філософії — теорією достовірного пізнання і концепцією порожнечі, або істинного бачення реальності.

Автор книги дає уявлення про погляди чотирьох філософських шкіл буддизму, поступово підводячи читача до точки зору вищої з них — Мадхьяміки Прасангіки. Всі роз'яснення базуються на традиційному для буддизму точному логічному аналізі в поєднанні з доступними і яскравими прикладами.

+1
23:54
297
RSS
06:37
+1
Ця публікація була мною не помічена. Друже Доброславе, от смартфон можна віднести до наслідків інтелектуальної діяльності. А як щодо Землі?

Випадкові Книги