Книга Пожежі. 1914-1922

Книга Пожежі. 1914-1922

Автори: Тимур і Олена Литовченки

Підзаголовок: Від війни до війни

Назва авторської міні-серії: 101 рік України


Черговий свій твір — «101 рік України» ми з дружиною вирішили написати в формі епопеї з 10-ти книжок. Тут буде відображено «ближній» період історії нашої країни — з 1914 по 2014 роки. Долі значущих історичних персон і дрібних обивателів ми вирішили міцно переплести між собою, вкриваючи історичне тло отакою дуже своєрідною «вишиванкою». Сподіваємося, що вглядаючись в отаке переплетіння доль конкретних людей, наші сучасники краще зрозуміють історію нашої країни… і сприймуть її ближче до серця!

Перша книга охоплює період в 1914 по 1922 роки. Дія починається в Києві — губернському центрі Російської імперії. По мірі просування далі від цього «кореня» сюжет брунькується, поділяється на окремі гілки. Завершується період частковою еміграцією прибічників національної держави і придушенням Холодноярської республіки. А отже, настанням нового імперського періоду — тільки герої епопеї поки що про це не здогадуються...


UPD. Буктрейлер:

Анотація до книги:

«Історію України неможливо читати без брому», — стверджував відомий український політик, державний діяч і літератор першої половини ХХ століття Володимир Винниченко. Сказане (а також зроблене, зокрема, самим автором цитати) повною мірою можна застосувати до періоду Першої Української Республіки. Життя окремих людей — всього лише маленькі епізоди в глобальній історії. І Світова війна, а також наступні революції, перевороти, прихід до влади Центральної Ради, гетьмана, Директорії, а в остаточному підсумку — рад залишає в людських долях незгладимий слід.

+2
01:34
1039
RSS
02:26
+2
Ми вирішили, що від початку до кінця епопеї не доживе жоден герой — себто, «столітніх» персонажів не буде. Натомість ми заклали по ходу сюжету 8 артефактів, які обов'язково спливуть в останньому розділі — в 2014 році. Як саме? Ми ще не знаємо. Але так станеться: подібні твори пишуться частково на підсвідомості — а наша підсвідомість підказує саме такий хід… Отже, в першій книзі епосу ми заклали:
  • козацьку люльку;
  • «Кобзар» отамана Лиха;
  • пісню «Кача».
06:43
+2
Привіз твої книги і їх вподобала моя 90-літня теща. Кинулася читати цю першу.
Так, все вірно: починати треба від початку _чудово
Зробили стислий буктрейлер на «Книгу Пожежі. 1914-1922»:

Випадкові Книги