УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Книга Невиправданих Надій. 1923-1931

Книга Невиправданих Надій. 1923-1931

Автори: Тимур і Олена Литовченки

Підзаголовок: Від війни до війни

Назва авторської міні-серії: 101 рік України


«Зовнішні» війни тимчасово припиняються, а всередині країни настає НЕП. Живі «уламки» минулого — люди починають якось пристосовуватися, призвичаюватися до нових умов. Деякі мрійники навіть придивляються до зірок!..

Але далеко не все аж настільки райдужно, як здається: поступово розгорається війна «внутрішня». ОГПУ звертає особливу увагу на творчих людей — на совість нації. Звідси й починається злам… Як раптом на самому початку весни 1931 року один за одним спалахують селянські бунти. Що ж робити з ними?!


UPD. Буктрейлер:

Анотація до книги:

Спокійного забезпеченого життя хочеться всім і завжди — особливо після масштабних катастрофічних потрясінь. Але в будь-яких умовах людина має залишатися людиною… Чи так це насправді? Виявляється, разом з поліпшенням економічної ситуації починається криза влади і крах надій в середовищі політичного керівництва компартії. А потім посилюється тиск силових структур на інтелігенцію, що веде до дедалі більш стрімкого падіння духовного рівня нації.

+2
01:51
448
RSS
02:27
+2
Артефакти:
 • «революційний» наган;
 • сережки.
00:13
+2
Зробили стислий буктрейлер на «Книгу Невиправданих Надій. 1923-1931»:
06:18
+2
І як ти це все встигаєш, друже?
06:21
+2
Написано авторська міні-серія. Яка ж це міні, коли це ЕПОПЕЯ?
Епопея, так. Але епічні твори являють собою, так би мовити, «широкі історичні полотна» і пишуться нечасто. В вікі-статті «Епопея» щодо української літератури згадуються наступні автори і їхні твори:

 • Михайло Стельмах («На нашій землі», «Великі перелоги», «Кров людська — не водиця», «Велика рідня»)
 • Улас Самчук («Волинь», «Ост», «Темнота», «Втеча від себе»)
 • та інші (?!)
 • Пантелеймон Куліш (обсягова поема «Україна»)
 • Юрій Клен (обсягова поема «Попіл імперій»)
 • та інші (?!)

Більш ніж скромно! А видавцеві ж треба якось оформити десять книг нашої епопеї… В точки зору видавця, це непросто.
Я пропонував, що це буде епопея в трьох томах:

 • Від війни до війни (книги 1-4)
 • Миру — мир (книги 5-7)
 • Від миру до війни (книги 8-10)

Видавець ще вирішив, що один том в приблизно 1000 сторінок і в руках тримати важко, і коштує чимало. Тому він вирішив, що «101 рік України» — це наша (подружжя Литовченків) персональна видавнича міні-серія з 10-ти книг, а назви «фантомних» томів («Від війни до війни», «Миру — мир», «Від миру до війни») зберігаються в якості підзаголовків на обкладинках на відповідних книг. Видавцеві теж нелегко оформити все це, зрозумій! Сама ідея виникла в 2015 році, але принаймні цілий рік у нас пішов на те, щоб якось все «утрусити», починаючи від договорів і завершуючи системою написання епопеї.
_стежу
Бо повір мені: сама техніка роботи над нею кардинально відрізняється від того, як ми пишемо романи… І з цим теж треба було розібратися, перш ніж сідати за написання…
Ну, я ж письменник-фантаст! Треба ж якось згортати просторо-час, аби все встигати… _вибачаюсь
Або клонувати ще кілька Тимурів Литовченків. _розгублений
Це гірший варіант, бо декільком клонам потім доведеться домовлятися між собою = гаяти час _стежу

Випадкові Книги