УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Книга Спустошення. 1939-1945

Книга Спустошення. 1939-1945

Автори: Тимур і Олена Литовченки

Підзаголовок: Від війни до війни

Назва авторської міні-серії: 101 рік України


Іноді доводиться чути розумування про те, до чого легко розрізняти на війні «своїх» і «чужих». Мовляв, «свої» сидять в окопі разом з тобою і стріляють в «чужих», які сидять в окопі по той бік фронту. Однак така картинка, схоже на старе кіно, пласке і «чорно-біле», є не більш ніж міфом. Бо якщо придивитися до тих подій пильніше, то картинка вмить розцвіте кольорами й набуде об'ємності...


UPD. Буктрейлер:

Анотація до книги:

За два десятиліття радянської влади виросло нове покоління, виховане тотальною пропагандою, яке марило військовими подвигами в ім’я світлого майбутнього. Мільйони українців пішли в інший світ в жахливих муках, втілюючи цю ідею в життя. Спочатку сталося військове зіткнення з Японією, потім з Польщею, потім з Фінляндією. А от початковий етап війни з Третім Райхом склався аж ніяк не на користь СРСР. В цей же період міцніє національна свідомість патріотів України…

+1
02:14
571
RSS
02:33
+2
Артефакти:
  • офіцерський планшет фронтовика;
  • камінчик з берега Дніпра;
  • фрагмент спалених щоденників Довженка.
В підсумку — 8 артефактів.
13:06
+2
Зробили буктрейлер (короткий, форматом під Інстаграм) на «Книгу Спустошення. 1939-1945»:
13:31
+1
Яка тривожна музика. І яка ж вона доречна…
11:35 (відредаговано)
Міні-рецензія на 4-ту книгу — «Книгу Спустошення. 1939-1945»
_чудово _чудово _чудово

Відлуння Чернівського бою

21-24 вересня минає 77 років Чернівського бою котрий знайшов своє відображення у трагічних сторінках Другої світової війни.

На основі архівних документів, документальних і художніх книг, а також спогадів очевидців колишній вчитель Чернівського НВК Олексій Щербань у 2009 році видав книгу «Чернівський бій – погляд у героїчне минуле», в якій доступно і правдиво описав події того часу.

Серед відомих письменників України, котрі висвітлюють події Другої світової війни, помітне місце в українській літературі займають автори 10-ти томної художньо-історичної епопеї «101 рік України» подружжя Тимур і Олена Литовченки.

Для нас важливо те, що у 4-й книзі «Книга спустошення 1939-1941» епопеї на основі матеріалів, які їм надав дослідник цього бою О. Щербань, автори у художньому плані відтворили окремі епізоди Чернівського бою.

Вже 3 перші екземпляри цієї книги надійшли до Глухова. А 21 вересня на 25-му книжковому форумі у м. Львові (запрошені гості з 25 країн) планується презентація перших 4-х книг київських письменників Литовченків.

Враховуючи великий інтерес громадськості до цього видання, авторам буде надано досить значний час для виступу. Письменники планують у Львові зустрітися з родичами загиблого у Чернівському бою полкового комісара 395-го гвардійського стрілецького полку гвардії майора Миколи Пивоварова.

PS. До речі, іменем Миколи Пивоварова названі вулиці: в м. Глухові та с. Чернєве, а також, поле біля с. Перемога

Микола Гурець

Газета «Кур'єр + ТРК Глухів», 19.09.2018, №38
В середу, 19 вересня 2018 року відбувся 11-й автопробіг, присвячений пам'яті Героїв Черневського бою і мирних жителів, розстріляних під час ІІ Світової війни в урочищі Берізки. «Книга Спустошення. 1939-1945» з 10-томної історичної епопеї «101 рік України» була представлена на автопробігу…


Пам'ятний знак на місці загибелі учасника Чернівського бою комісара Пивоварова
(«Книга Спустошення» — знизу-ліворуч)


Пам'ятний знак на місці розстрілу мирних жителів в урочищі Берізки
(«Книга Спустошення» — знизу-ліворуч)

Випадкові Книги