До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Бернар Вербер. Зоряний метелик

Бернар Вербер. Зоряний метелик

Зараз на Світочі пішло обговорення можливості міжзоряних мандрівок з допомогою сонячних вітрил. Вчені збираються в такий спосіб запустити автоматичний модуль до Проксима Центавра, найближчої до нас зірки. І я згадала про «Зоряного метелика» Вербера. 

Цю книжку я прочитала кілька років тому. Вона справила на мене приємне враження несподіваним варіантом розвитку відомого біблійного сюжету. Я люблю, коли загально відомі істини перевертають догори дригом або висвітлюють з несподіваного боку.

Бернар Вербер популярний сучасний французький письменник і філософ. Практично всі книги Бернара Вербера є захоплюючою сумішшю фантастики, психології та філософії. Завдяки цьому вони не тільки розважають цікавими сюжетами, але і змушують задуматися над тими чи іншими проблемами.

Назва книги та ім’я автора мовою, на якій вона видана (якщо відмінна від української):
Le Papillon des étoiles (première parution VF : 2006) Bernard WERBER
Анотація до книги:

Людство опинилося на межі загибелі: природні катаклізми, смертельні віруси, теракти, насильство і жорстокість. Здається, порятунку немає. Але відчайдушний інженер-ідеаліст зважується на безумство. Він конструює корабель «Зоряний метелик», щоб перелетіти на іншу планету і дати людству новий шанс. Кілька тисяч ретельно відібраних добровольців ризикнули повірити, що можна все почати спочатку і побудувати справедливе суспільство. Чи зможуть вони вижити на гігантському кораблі і дістатися до загадкової планети? Ідеали — це прекрасно, але куди б людина не втекла, вона бере з собою свою сутність ...

+2
14:46
136
RSS
16:16
+2
Будь ласка, відредагуйте літературно анотацію!

Людство опинилося на межі загибелі: природні катаклізми, смертельні віруси, теракти, насильство і жорстокість. Здається, порятунку немає. Але відчайдушний інженер-ідеаліст наважується на безумство. Він конструює корабель «Зоряний метелик», щоб перелетіти на іншу планету і дати людству новий шанс. Кілька тисяч ретельно відібраних добровольців ризикнули повірити, що можна все почати спочатку і побудувати справедливе суспільство. Чи зможуть вони вижити на гігантському кораблі і дістатися до загадкової планети? Ідеали — це прекрасно, але куди б людина не втекла, вона бере з собою свою сутність...

_шкодую
Дякую. Виправила.
23:12 (відредаговано)
+2
Мене цікавить технічна сторона питання. Чи взагалі можливо розігнати таку махину масою в тисячі тон до світлової швидкості? Бо подорожі зі швидкістю. 10-100 км/с — це безумство.
Ну, зірки і планети ще більші, але рухаються з шаленими швидкостями.
00:26
+2
Ой, Дзвінко, ці космічні об'єкти рухаються по визначених орбітах, а не куди задумала група людей.
А може, хтось таки розігнав зірку Барнарда до швидкості 500'000 км/год на й «жбурнув» у бік Сонця?! Що це за «праща» і де вона розташована?!

Випадкові Книги