УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Бернар Вербер. Зоряний метелик

Бернар Вербер. Зоряний метелик

Зараз на Світочі пішло обговорення можливості міжзоряних мандрівок з допомогою сонячних вітрил. Вчені збираються в такий спосіб запустити автоматичний модуль до Проксима Центавра, найближчої до нас зірки. І я згадала про «Зоряного метелика» Вербера. 

Цю книжку я прочитала кілька років тому. Вона справила на мене приємне враження несподіваним варіантом розвитку відомого біблійного сюжету. Я люблю, коли загально відомі істини перевертають догори дригом або висвітлюють з несподіваного боку.

Бернар Вербер популярний сучасний французький письменник і філософ. Практично всі книги Бернара Вербера є захоплюючою сумішшю фантастики, психології та філософії. Завдяки цьому вони не тільки розважають цікавими сюжетами, але і змушують задуматися над тими чи іншими проблемами.

Назва книги та ім’я автора мовою, на якій вона видана (якщо відмінна від української):
Le Papillon des étoiles (première parution VF : 2006) Bernard WERBER
Анотація до книги:

Людство опинилося на межі загибелі: природні катаклізми, смертельні віруси, теракти, насильство і жорстокість. Здається, порятунку немає. Але відчайдушний інженер-ідеаліст зважується на безумство. Він конструює корабель «Зоряний метелик», щоб перелетіти на іншу планету і дати людству новий шанс. Кілька тисяч ретельно відібраних добровольців ризикнули повірити, що можна все почати спочатку і побудувати справедливе суспільство. Чи зможуть вони вижити на гігантському кораблі і дістатися до загадкової планети? Ідеали — це прекрасно, але куди б людина не втекла, вона бере з собою свою сутність ...

+2
14:46
785
RSS
16:16
+2
Будь ласка, відредагуйте літературно анотацію!

Людство опинилося на межі загибелі: природні катаклізми, смертельні віруси, теракти, насильство і жорстокість. Здається, порятунку немає. Але відчайдушний інженер-ідеаліст наважується на безумство. Він конструює корабель «Зоряний метелик», щоб перелетіти на іншу планету і дати людству новий шанс. Кілька тисяч ретельно відібраних добровольців ризикнули повірити, що можна все почати спочатку і побудувати справедливе суспільство. Чи зможуть вони вижити на гігантському кораблі і дістатися до загадкової планети? Ідеали — це прекрасно, але куди б людина не втекла, вона бере з собою свою сутність...

_шкодую
Дякую. Виправила.
23:12 (відредаговано)
+2
Мене цікавить технічна сторона питання. Чи взагалі можливо розігнати таку махину масою в тисячі тон до світлової швидкості? Бо подорожі зі швидкістю. 10-100 км/с — це безумство.
Ну, зірки і планети ще більші, але рухаються з шаленими швидкостями.
00:26
+2
Ой, Дзвінко, ці космічні об'єкти рухаються по визначених орбітах, а не куди задумала група людей.
А може, хтось таки розігнав зірку Барнарда до швидкості 500'000 км/год на й «жбурнув» у бік Сонця?! Що це за «праща» і де вона розташована?!

Випадкові Книги