Книга Зневіри. 1946-1953

Книга Зневіри. 1946-1953

Автори: Тимур і Олена Литовченки

Підзаголовок: Миру — мир

Назва авторської міні-серії: 101 рік України


Нині «з-за парєбріка» лунають нескінченні мантри «про Велику Перемогу у Великій Війні». Хоча починалося все давненько. Мабуть, з загальновідомої пісні:

И, значит, нам нужна одна победа.
Одна на всех, мы за ценой не постоим!
Одна на всех, мы за ценой не постоим!

Насправді ж вона виявилася пірровою. Звісно, не в тому сенсі, що перемагати було не потрібно — просто ціна перемоги для СРСР перевищила всі розумні межі. Саме так і буває, коли «за ценой не постоим»...

А тут раптом від людей, які намагаються налагодити мирне життя в міру можливостей, вимагають знов рвати жили на благо настання комуністичного раю!!! Тим паче, що у вбогому побуті, який все ж вдається сяк-так налагодити, «вершки» знімають зовсім не ті, хто приніс найбільші жертви і боровся до кінця.

Мимоволі почнеш замислюватись: за що боролися, за що кров проливали?.. і чи такими прекрасними є ідеї, заради яких все це робилося?..


Буктрейлер:

Анотація до книги:

По завершенні війни з фашистською Німеччиною люди почали відновлювати розорену країну й облаштовувати мирне життя, мріяти про щасливе майбутнє і створювати нові сім’ї. Вони навіть уявити не могли, що мета найвищого партійного керівництва зовсім інша — перемога комунізму в світовому масштабі! Для цього, як і для зміцнення комуністичних режимів в країнах новоявленого «соцтабору», потрібні неабиякі кошти. Це обернулося новим — післявоєнним голодомором на селі, новою хвилею репресій, яка дала приплив свіжої робочої сили в ГУЛАГ, новим «рихтуванням» історії та людських доль. Протистояти «совіцькій окупації» намагаються підпільники УПА, на яких нещадно полюють працівники держбезпеки.

0
21:06
379
RSS
21:10
+1
_чудово Особлива подяка другу Анатолію за сюжет про курку, яка на торговищі повісилася через нездатність виконати норму здачі державі яєць! _чудово
13:38 (відредаговано)
+1
Друже Тимуре, таке справді було в Обухові. В неділю на базарі знайшли курку повішеною на стовпі із відповідним текстом. Весь базар сміявся.

Випадкові Книги