Двоє в чужому домі

Двоє в чужому домі

Через прикрий випадок, що стався з ним в далекій юності, квартирний крадій Метью Ґолдвік не міг встояти, коли бачив жінку в скрутній ситуації та був готовий врятувати її за будь-яку ціну. Отож коли під час пограбування чергового будинку в двері раптом почала калатати молоденька дівчина, благаючи про порятунок, Мет без найменших вагань впустив її всередину… й лише потім второпав, що тепер дівчина стала мимовільним свідком його злочину!!! Що було робити в цій ситуації?! Неборака вирішив удати з себе гостинного господаря будинку, який милостиво врятував дівчину від зґвалтування. Лишалося відвезти її подалі від пограбованого будинку (а отже — подалі від місця злочину) й відпустити на всі чотири боки...

Але от дивина: дівчина не надто бажала полишати котедж! Висповідавшись фальшивому господареві будинку, вона зізналася, що перебуває в життєвому тупику — отож їй, власне, нема куди йти. Розчулений Мет не міг не допомогти небораці… І вже після того з'ясував, що дівчина нахабно брехала!!! Що її щемлива історія є вигадкою від початку до кінця!..

Вкрай розлючений на них обох, злодій спробував негайно викинути брехуху з будинку на вулицю… Тут і розкрилася жахлива правда: виявляється, дівчина була… вампіркою, яка мала завдання — вбити господаря, виссавши з нього кров!!! Коли Мет вирішив викинути її з затишного котеджу на денне світло, вона просто змушена була захищатися й виконати початкове завдання...

Але це зовсім не фінал, а лише середина карколомної історії! Бо далі на місці злочину з'явився справжній господар будинку і повідомив, що вся ситуація підлаштована ним самим. І його розрахунок майже виправдався… Проте справжній організатор злочину чужими руками не врахував двох моментів: по-перше, вкушений вампіром і сам стає вампіром, а по-друге, у вампірів бувають діти, які ні в чому не поступаються своїм батькам!..

Іронічний роман жахів Тимура Литовченка — детектив «Двоє в чужому домі» став одним з лауреатів І Всеукраїнського конкурсу гостросюжетної прози «Золотий Бабай»:

Анотація до книги:

До збірки увійшли іронічний роман жахів «Двоє в чужому домі», відзначений на І Всеукраїнському літературному конкурсі гостросюжетного роману «Золотий Бабай», та повість «Диверсія», що належить до гротескової соціальної фантастики.

+3
01:13
445
RSS
01:17
+2
А нагороджували нас… всередині Золотих Воріт!!!

13:52
+2
Вже історія…
18:00 (відредаговано)
+1
І не кажи! _наляканий Коли тепер в інтерв'ю згадую, що є одним з першої десятки лауреатів «Золотого Бабая», то чую тільки захоплені ахи-охи. Це ж був, фактично, загалом найперший недержавний всеукраїнський конкурс масової літератури!!! А яке добірне товариство: Василь Шкляр!.. Юрій Логвин!.. Андрій Кокотюха!.. сестри Наталія Лапіна і Світлана Горбань!.. і я серед них!..
_соромлюсь
Це навскидку, бо брати Капранови не попіклувалися про те, щоб надійно закарбувати в мережі відомості про це своє дітище. Отже, поряд з перерахованою п'ятіркою, були ще п'ятеро, кого я просто не запам'ятав. Але вся перелічена п'ятірка надалі засвітилася на «Коронації слова»! До того ж, четверо з цієї п'ятірки (Шкляр, Логвин, Кокотюха і я) стали «Золотими письменниками України» — отже, з накладами книжок у нас все гаразд!..
_соромлюсь
Тому перший лауреатський склад «Золотого Бабая» виявився справді потужним.
P.S. Трохи пошукав у мережі сліди «Золотого Бабая». Відшукав цікаву сторінку — Серія книг «Золотий Бабай» (14 штук)
Тут вже представлені книжки не першого складу, а тих, хто засвітився на двох наступних конкурсах:
Олександр Винокуров
Борис Левандовський
Олексій Волков
Євген Є
Наталя Паняєва
Андрій Миронюк (до речі, загинув в боях за Донецький аеропорт!)
Ігор Бузько
+ Андрій Кокотюха (ще з першого лауреатського складу)
Теж не останні письменники, я тобі скажу! Особливо Олексій Волков.
Отож «Золотий Бабай» — таки вагома нагорода…
21:51
+2
Зайшов дивну інформацію про російський фільм «Двоє в чужому домі»:
=====
Про проект
4 квітня
Росія 2010
Детектив
Режисер: Тетяна Архіпцова
У ролях: Ксенія Громова, Олексій Юрченко, Юрій Назаров, Рифат Сафіулін, Тамара Спірічева, Рустем Юскаєв, Аліна Васильєва, Лідія Кузнєцова, Олег Блінов, Ольга Гусілетова, Володимир Любовський, Микола Бандурин

Це історія талановитої і нещадної злодійки, у якої є лише одна слабкість — любов до свого маленького сина. Мати і син їздять по всій Росії в образі «мати з хворим малюком».
Софія під різними приводами знайомиться з людьми і проникає до них в будинок. Вона грабує квартиру за квартирою. Її мета — накопичити достатньо грошей для того, щоб виїхати назавжди до Франції. У валізі Софії — кілька перук, одяг різних стилів і грим, які міняють її до невпізнання. За нею женуться переслідувачі, але Софія занадто хитра для них. Біда приходить з іншого боку.
Вона не врахувала лише одного. Поки Кеша малий, він не розуміє, що мама — злодійка. Але хлопчик росте, а його вихованням займаються прості хороші люди, які пускають їх на постій, і тим самим стають їх жертвами. І, звичайно, конфлікт між матір'ю і сином неминучий.
=====
Нагадую, що мій роман «Двоє в чужому домі» був написаний в 1994 році, «Золотого Бабая» отримав у 1999 році, а видавництво «Факт» випустило книжку в 2000 році…
Друже Тимуре!
Кацапи — це нація злодіїв, катів, мародерів і серійних вбивць!

Скарби Російської імперії розікрали; золотий запас Іспанії привласнили… Третій Райх пограбували… і т.д. і т.п. А Ви про крадіжку книги говорите _посмішка
21:09 (відредаговано)
+1
Щодо крадіжок книг маю власний досвід…

У мене, правда, мою книжку «Філософія розвідки» вкрав генерал-майор КГБ… і випустив її під своїм прізвищем на початку 2000-х у видавництві «Президент». І на цій книжці захистив дисертацію!

У 2006 році я про цю інтелектуальну крадіжку розповів у передмові до свого видання книги "«Философия специальных служб».

В одній з частин «Погляд у минуле...» я детально розповім про цю історію!

Випадкові Книги