"Сила моменту Зараз" Екхарт Толле

"Сила моменту Зараз" Екхарт Толле

Вчора закінчив прослуховування аудіоверсії цієї книги. Перед тим як почав її читати, був впевнений, що вона допоможе мені зрозуміти багато речей пов'язаних з темою Просвітлення і бачення реальності. І не помилився!

Автор буквально на пальцях зрозумілою мовою пояснює речі, які в іншому випадку могли би здатися незрозумілими чи дивними. Тому книга підходить і для людей, які тільки недавно стали на шлях духовних пошуків.

Детальніше описувати книгу не буду, оскільки це гарно зроблено в одній з анотацій, яка опублікована нижче.

Тільки додам, що всі наші страждання походять від не завжди вчасної активності нашого розуму, який чіпляючись за свій минулий досвід і не завжди правильні переконання, ліпить на різні речі та ситуації ярлик Добра чи Зла. І у випадку негативної оцінки запускає негативні емоції, які ведуть до страждання.

Назва книги та ім’я автора мовою, на якій вона видана (якщо відмінна від української):
"Сила момента сейчас" Экхарт Толле
Анотація до книги:

Книга «Сила Теперішнього» (The Power of Now) отримала велику популярність як одна з найбільш значущих духовних книг нашого часу. Всі труднощі, страждання і біль народжуються нашим розумом, який чіпляється за напрацьовані стереотипи — фальшиве «я». Вирватися з його полону можна тільки через абсолютну присутність в Теперішньому — єдино можливому моменті життя. Саме в Теперішньому ти отримуєш свою справжню суть, а також радість і розуміння того, що цілісність і досконалість є не мета, а істина, доступна прямо Зараз.

«Сила Теперішнього» відзначається тим, що не базується на якійсь моделі або умоглядному поданні, і не спирається на роботи або висловлювання інших. В її основі лежить особистий досвід пробудження Екхарта Толле. У двадцять дев'ять років з ним відбулася глибока духовна трансформація, яка фактично розчинила його особистість і змінила хід його життя. Будучи нещасним і перебуваючи у глибокому страху «я», він все глибше впадав у відчай. Раптово розум його перестав думати, і він відчув, що падає в порожнечу. Немов з центру його грудей, прозвучали слова: «Нічому не чини опір». Дозволивши заманити себе в порожнечу, він відчув, що страх зник, так само як і його звичайна самосвідомість.

Кілька наступних місяців Екхарт перебував в стані постійного умиротворення і блаженства. Він відкрив внутрішнє відчуття буття і усвідомив, що воно було у нього завжди, але залишалося непізнаним, оскільки його розум був занадто гучним. Подальші кілька років Толле присвятив тому, щоб зрозуміти, інтегрувати і поглибити цю внутрішню трансформацію. Коли він почав усвідомлювати всю цінність події зміни свідомості, він став консультувати окремих людей і невеликі групи, показуючи їм, як звільнитися з рабства розуму, і як зберігати цю свободу в повсякденному житті.

Послухати книгу можна тут

+2
18:51
7202
RSS
Нове видавництво «Terra Incognita» нещодавно видало книгу Екгарта Толле «Сила моменту тепер» українською мовою. Книгу можна замовити у самого видавництва, написавши їм у приватні повідомлення у Фейсбуці (так буде найдешевше), або ж в інтернет-книгарнях, чи в книжкових магазинах свого міста.
18:36
+2
Дякую, друже Сергію, за цю інформацію. Коли станеш щасливішим у житті, повідом мене. Тоді я буду знати, що це подіяла на тебе й книга Толле.

Випадкові Книги