Воїни пекла

Воїни пекла

На жаль, по ходу роботи над цим романом ми з Олегом Авраменком побили горщики. Розповідати про подробиці того, що сталося, я не буду: в літературному середовищі це вважається неетичним. Доки Олег був живий — ми обидва зберігали мовчанку з цього приводу, після його смерті (він пішов з життя в лютому торік у 50-річному віці) я тим паче не вважаю за потрібне порушувати табу.

Видавництво «Эксмо» намагалося змусити нас працювати «дистанційованим дуетом»: оскільки Олег зняв із себе всяку відповідальність за завершення книги, коли були готові чернетки перших семи глав, книгу дописав я сам — але редактор потім надіслав Олегові мій рукопис на виправлення… «Внесок» Олега полягав у тому, що він… викинув одну главу! Це мало прикрі наслідки: по-перше — в сюжеті утворилася нічим не пояснювана «дірка», по-друге — ми вийшли за мінімальний обсяг рукопису, обумовлений у видавничому договорі, за що нас оштрафували. Насамкінець, «Эксмо» заявило, що не зацікавлене в третій книзі, яку ми від початку планували.

Втім, я не шкодую про це. Справи з московським видавництвом ми завершили у червні 1998 року, а вже в серпні світ накрила жорстока економічна криза — от тоді я й наслухався історій про те, як російські видавці поводилися з українськими авторами, які не встигли завершити справи до кризи… Почалося інше життя: колективний письменник «Андрій Давидов» перестав існувати, Олег Авраменко продовжив видаватися в Росії, я ж переніс зусилля в Україну.

Назва книги та ім’я автора мовою, на якій вона видана (якщо відмінна від української):
"Воины преисподней" - Андрей Давыдов (Олег Авраменко, Тимур Литовченко)
Анотація до книги:

Друга книга т.зв. ділогії про Карсидара письменників Олега Авраменка і Тимура Литовченка розповідає про те, як відбивши нашестя Батия, Карсидар лишається воєводою князя Данила Галицького, який об'єднує Русь (із столицею в Києві, який щасливо уникнув руйнування) під своєю рукою. Що ж до Читрадриви, то він відправляється мандрувати в інші землі...

0
06:41
270
RSS
На цьому мій досвід співпраці з московським видавництвом завершився.
Що ж, тепер в розділі "Книги"42 книжки, з них 28 представлені мною. Отож маємо:
(28/42)х100=66,(6)%
Співвідношення ще гірше, ніж у блогах! Бо виходить, що мною презентовано 2/3 книжок, представлених на Світочі!..

Випадкові Книги