До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

Подивився третю частину. Раджу й іншим. Відмічаю таке:
— десь в Індії появився Будда-бой. Хлопець, який 6 років сидів під деревом, нічого не їв, набирався мудрості. Що з ним зараз? Чому про цей феномен не розповідають ЗМІ?
— ЩИРІСТЬ і ВІДКРИТІСТЬ — стани, які сприяють зростанню духовності людини;
— високодуховні (святі) люди НЕ ХВОРІЮТЬ і мають ідеальне тіло. Розглядаймось навколо і по цьому критерію зможемо розпізнати СВЯТИХ людей!
І ми його, завдяки Тимуру, маємо.
Звісно, прийоми маніпулювання свідомістю людей народилися не вчора! Вони відточувалися століттями. Ба навіть тисячоліттями — якщо врахувати, що деякі технології древніх цивілізацій використовувалися храмовими жерцями різних культів для демонстрації людському натовпу різноманітних «див», а через це — для впливу на натовп. Просто ми живемо в епоху інформаційних технологій, які відкривають небачені можливості для впливу на людей! Що продемонстрували останні вибори в США… Тим важливіше мати бодай загальне уявлення про технології маніпулювання.
_добре
Авжеж буває
_сміюсь
Я ж сам розігнав інформаційну хвилю, коли робив «хитру» рекламу ткацькому комбінату. Зовсім невеличку — бо потреби в великій хвилі не було. Тим не менш, одна «наїздна» стаття в «ПіКу» спровокувала людей з усієї України надсилати на комбінат листи на підтримку виробничників + відбулися збори колективу зі стихійним мітингом + на їхній захист виступили місцеві мас-медіа + відгомін від останніх докотився до центральних ЗМІ, але вже не у вигляді проплачених статей, а справжніх, написаних від серця.
_чудово
Інша річ, що про подальший розвиток інформаційної хвилі я не думав, а отже нових заходів не вживав. Далі був запланований «другий такт» — коли я взяв інтерв'ю у нового власника. Тут було слабше відлуння — листи та матеріали в місцевих мас-медіа з привітаннями у відновленні репутації комбінату. Та в будь-якому разі, замовник реклами був задоволений по вуха: про реформи дізналися всі, моральну підтримку звідусіль (аж до Мінпромполітики) комбінат отримав, обумовлені гроші за рекламу були проплачені, керівництво журналу «ПіК» було задоволене тим, як я розрулив гостру ситуацію, я легко заткнув за пояс «професійних» рекламістів та ще й розкрутив замовника не на одну рекламну статтю, а на дві, — ну, то й нехай так! Всі ж задоволені, у всіх свої бонуси…
_вибачаюсь
Без бонусів лишилися хіба що ті «професіонали», які так і не додумалися, як підійти до справи нестандартно й ледь не впустили замовника. Але я ж не винуватий, що вони не захотіли бодай трішечки подумати головою!..
_вибачаюсь
Про що слід думати. Який світогляд має бути панівним. Так і є. Екстраполюймо на 2 тисячі років тому і зрозуміємо, що й тоді з людьми чинили схожим чином. От вам і кукіль у пшениці.
Інформаційна хвиля — це таке справді буває.
«Сьогодні опудало ворога все ще є дуже потужним засобом демагогів для створення єдності і надихаючого почуття приналежності», — читаємо все там же, у Конрада Лоренца.

Цей фрагмент із сьогоднішньої (останньої) подачі «Енциклопедії методів пропаганди» — ну просто про те, як російську медіа-аудиторію залякали жупелом «укрофашистів»!!! Дивує те, що в оригіналі «Енциклопедія методів пропаганди» писалася росіянином і російською мовою… тим не менш, самі ж росіяни настільки тупо втрапили в настільки доступно описану пастку!..
_вибачаюсь
Ну, от ми нарешті й дісталися кінця «Енциклопедії методів пропаганди»! Тепер завсідники Світоча знають принаймні те, що знав я в 2002 році… А отже, можуть більш-менш самостійно виявляти та кваліфікувати маніпулятивні прийоми в інформаційному потоці, що ллється щоденно на всіх нас.
_вибачаюсь
Так, самостійно визначити виявити й маніпуляцію ще не означає, що її вдасться самостійно подолати… Тим не менш, коли ви знатимете, що вами намагаються маніпулювати — це вже деякою мірою знизить силу чужого впливу. А отже, бодай якось послабить маніпуляцію. А це вже немало…
_чудово
Звісно, як патріот Росії, автор цього матеріалу намагається виставити в невигідному світлі спецслужби США. Однак тут він робить вкрай важливе зізнання щодо інформаційної спецоперації РФ проти незалежної Грузії… І це ще в 2002 році!!!
_стежу _стежу _стежу
Ну, а що КоростеньТБ мене навмисно оминуло — то в цьому сумнівів не маю! Ось поглянь сюди:


Оператор навмисно вибудував кадр таким чином, щоб я в нього не потрапив — хоча для цього праворуч камера й захопила величезне порожнє місце! Ясна річ, це дуже непрофесійно. Бо якби камеру трохи розвернути, в неї потрапило би все журі (зі мною включно), натомість зникло би порожнє місце праворуч.
Чому так сталося? Хтозна. Як і що знімати, оператор отримує вказівку від журналіста. Оскільки мене нема й на інших кадрах, підозрюю, що це через милиці: КоростеньТБ не захотіло показати інваліда. Можливо, вони подумали, що образять мене, якщо в кадр потраплю я на милицях. А на «Уроці прози» милиці стояли поруч зі мною.
Мабуть так…
_вибачаюсь
Олена до Коростеня жодного разу не їздила, хоча її й запрошували. Вона переносить дорогу значно гірше від мене, хоча у неї запротезована лише одна нога, а у мене — обидві. Й у неї легша група інвалідності. Тим не менш, восени й навесні, коли на вулиці прохолодно й вогко, вона краще відлежиться вдома під ковдрою, ніж кудись поїде.
Ну, і розмовляти українською вона досі не навчилася. Й хоча в Коростені не бракує російськомовних літераторів, Олені все ж таки буває соромно виступати російською. А розмовна українська фонетика для російськомовної людини — це ж жах: по-перше, те, що російською вимовляється м'яко — українською звучить твердо, по-друге, ці геть несподівані для «російського вуха» переходи від твердості до м'якості й назад…
_вибачаюсь
ДИВИВСЯ, та не помітив вас з Оленою. А тобі, друже, було б що сказати.
А ось сьогоднішній сюжет про цьогорічне свято від КоростеньТБ:
От цікаве слово САБОТАЖ. Воно означає зрив якоїсь роботи або заходу, наприклад, засідання Верховної Ради України. Так от колись активісти кидали дерев'яні САБО (черевики) в механізми машин і припиняли їхню роботу. Ось звідки це слово походить…
Ось подивіться, які елегантні фінські босоніжки з ДЕРЕВА:
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 9062