До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

В разі чого я не про ультраортодоксів (харедім). Бо в такому разі, зрозуміло, що Ви б тут не спілкувалися.:smile:Я навіть припущу, що Ви б і письменником-фантастом в такому разі не могли би бути?

Та звичайно що знаю тільки те, що на поверхні. І не певна, що знаю, що таке 'дуже суворе християнство', якщо чесно. Щодо іудаїзму, то пам'ятаю своє здивування, коли виявилося, що кашрут існує навіть у МакДональдсі та що Шабат — то не те саме, що у християн неділя, а Шабат — то коли поїзди перестають їздити :).

Звісно, що незнайома з «каноном», тому й коментарі були б не дуже зрозумілими, це однозначно. Правда, ризикну припустити, що навряд чи у Вас вдома два холодильники для розмежування продуктів?

І, звичайно, маму треба берегти. Мене, взагалі, Ваша позиція більш умоглядно цікавила. Щось на кшталт, чи буває у людей певного духовного рівня, щоб їм релігія повністю підійшла (бо зазвичай спостерігаю протилежне).

На статті гляну обов'язково, дякую, проте на таку кількість знадобиться певний час:smile:після того, сподіваюся, будуть і більш предметні запитання. :)
До речі, можна поцікавитися, чи Ви іудей в класичному розумінні чи також з певними відходами від канону (якщо це дуже особисте, то можете не відповідати)

Якби я був ортодоксом (як Ви висловилися — «в класичному розумінні»), то не сидів би на Світочі і не спілкувався би з тутешніми завсідниками.
_сміюсь
Ясна річ, «з певними відходами від канону», авжеж!
_сміюсь
Однак розшифровувати, в чому саме полягають ці «відходи», не стану. Бо Інтернет — штука цікава, і де твоє слово відгукнеться — хтозна… Мені-то байдуже, однак у мене є старенька мама, а для неї то може бути вельми болісно. Отже, побережу краще маму — вона того варта!
_вибачаюсь
Ну, й останнє: наскільки я розумію, Ви не маєте найменшого поняття, що насправді являє собою навіть ортодоксальний юдаїзм, названий Вами «класичним». В кращому разі, Ви уявляєте його як «дуже суворе християнство». А тому якби я спробував пояснити Вам, в чому полягають мої «відходи від канону», то Ви би все одно нічого не зрозуміли — бо не знайомі з самим «каноном». Тому краще на конкретних прикладах демонструвати, що й як.
_заспокоюю
Або подивіться на матеріали в моєму блозі, рубрика «Релігійне» і прикиньте, чи є нам про що говорити…
_добре
Там матеріалів небагато — всього лише півсотні на даний момент.
_соромлюсь
Перечитала деякі коментарі astronom1987, не певна, що ми би знайшли спільну мову) На мене одна думка про пекельний вогонь наганяє непозбувну бентегу…
Та добре, що я тут не знайшла статей, які заперечували б Великий Вибух чи видавали би щось псевдо-наукове за наукове :).
Якщо Ваша ласка, то вкажіть, будь ласка, де саме (приміром, за якими тегами) шукати статті такого спрямування. І дуже сподіваюся, що там не про вільні інтерпретації однієї людини щодо Біблії з викручуванням тексту в потрібну сторону? Бо мій критичний розум дуже від того страждає:smile:
До речі, можна поцікавитися, чи Ви іудей в класичному розумінні чи також з певними відходами від канону (якщо це дуже особисте, то можете не відповідати) ;)
Навряд чи виграємо щось іще. Цьогоріч на «білу» Олімпіаду поїхала, мабуть, найслабша й найменш чисельна спортивна команда за всю історію Незалежної України.
Особисто я понад усе сподівався на біатлон — тут українці до останнього часу демонстрували нібито непогані результати… Але, як сказав друг Анатолій, цьогоріч нашим ніби пороблено. Що ж до фрістайлу, то я сподівався на нього… через «печіночне» відчуття. Як сказав одного разу мій улюблений психолог Капранов, «каждый мужик откуда-то знает, что вот только так, а не иначе, а откуда он это знает — он не знает». Так мій «пейджер» спрацював. І не підвів же!..
_сміюсь
традиційне християнство вже не задовільняє, як і дещо альтернативні його трактування, оскільки в анамнезі солідна така кількість науково-практичних передач про Космос, великий вибух і все решта по тексту статті.

Якби Ви почитали більше матеріалів Світоча, то. мабуть, не бачили би проблем у стикуванні Біблії з науково-практичними передачами про Космос, Великий вибух тощо. Можливо, традиційне християнство (особливо a-la РПЦ) з усім цим і не стикується, але Біблія в широкому сенсі — та будь ласка!
_сміюсь
P.S. Вкотре шкодую, що на Світоч припинив заходити astronom1987 — все ж таки він у нас головний християнин в класичному розумінні…
_шкодую
нажаль
ця олімпіада не з найкращих для України, у нас так тільки одна медаль?
зате ЗОЛОТА!
А чи ще є шанси щось виграти?
О, я десь якраз на цьому рівні. Десь в юності вірила в те, що, мабуть, можна назвати «магізмом». Там збірна солянка інопланетян, Нібіру, анунаків, реінкарнації, Атлантів, язичницьких вірувань (Рунвіра). Потім було християнство, не до кінця догматичне (таїнство сповіді в її сучасній конвеєрній інтерпретації мене не вельми вабило), проте з недільними мессами та хоровим співом. Далі був період зосередження на самому житті, відхід від самокопання, така собі пауза, коли я була зайнята переобладнанням особистого життя та розвитком кар'єри. Пам'ятаю, що в той період сталася відверта розмова з моєю «буддійською» знайомою, де я говорила про те, що якщо не заглядати всередину, то й не помічаєш, що там ( хоча й розуміла, що там трохи шось не те). То був період якихось шалених успіхів на роботі та зловживання спиртним (не в сенсі запоїв, а в сенсі частоти вживання- успіхи ж на роботі хотілося святкувати (мабуть, пустота всередині таки діставала)… Не зважаючи на малу сконцентрованість на внутрішньому, контакт з Вищим
відчувався та сумнівів в його існуванні не виникало. Потім сталося те, що, мабуть, невідворотно мало статися — реальність навкруги почала мінятися не в найкращий спосіб, що змусило мене все таки зупинитися і подивитися на тут і зараз… Далі був короткий період Живого Слова (власне, там на сайті, я і знайшла ваш). Що маємо в сухому залишку — традиційне християнство вже не задовільняє, як і дещо альтернативні його трактування, оскільки в анамнезі солідна така кількість науково-практичних передач про Космос, великий вибух і все решта по тексту статті. Мозок прям до не можу чіпляється за " релігію придумали люди, щоб не було так страшно" і, звісно, знаходить купу підтверджень отого твердження. Прямо шкодую, що не зупинилася в своїй гонці раніше, бо оцей перехід від «я вірю у вищий розум» до " там нічого немає" не відбувся одномоментно. Тут односайтівці пишуть, що цей період, зазвичай, проходить швидко, — дуже на це сподіваюся, бо в ньому вельми некомфортно. Ну і користуючись можливістю ( наважившись на такий розлогий перший коментар) дуже дякую усім, хто долучився, за сайт з українським і дуже якісним наповненням :)
Принаймні Віталій Портніков все прекрасно розумів тоді, розуміє і тепер:

Недооцінка противника і переоцінка власних сил.

З чийого боку?! Здається, не витримала все ж таки влада, а не народ…
_соромлюсь

Їм треба була не перемога яника, а повний безлад, введення військ і силове нав'язування Україні москвинського стійла.

Знов-таки, зорганізованого безладу вистачило на захоплення виключно Криму та приблизно 1/3 території Донецької й Луганської областей. А далі… "їжачки згуртувалися"
_вибачаюсь

Я дивуюся, що й досі цього не розуміють аналітики.

Чому ж не розуміють?! Російська агресія 2014 року відкрила очі переважній більшості наших — українських аналітиків. Американці також все прекрасно розуміють. А європейці заплющують очі виключно через небажання втрачати такий огромезний (більше за територією, ніж за кількістю населення) ринок, як РФ. Все простіше від простого.
_втомлений
Віта Семеренко плакала 4 години, бо її не поставили на естафету

Віту якраз поставили, натомість Валентину таки прокинули. Однак вона не плаче — вона навпаки розлючена:

Олімпійська чемпіонка 2014 року Валя Семеренко заявила у Facebook, що «не буде мовчати».

А ось тобі думка Меркушиної:

Українська біатлоністка Меркушина: ми всі злі — самі на себе
Хтось казав, що сором, це гнів, обернений всередину, тобто на самого себе.
Найкраще бігла і відстрілялась Юлія Джима. А перші Варвинець і Валя Семеренко підвели, бігли по штрафному колу. В команді роздрай, Віта Семеренко плакала 4 години, бо її не поставили на естафету. А стріляти у завірюху справді було важко…
Може згодитися для уникнення конфліктних ситуацій.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 10659