До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

А виграла ця наша команда футболістів з вадами слуху у збірної Німеччини з рахунком 2:0.
Так, м«ясо споживати треба. Але питання в кількості. Ну, моя думка така, що раніше м»ясо було лише на Різдво та на Великдень, а зараз — на сіданок, на обід і на вечерю. Чи не занадто? Білок звичайно необхідний, але є й альтернатива: горіхи, фасоля, гриби, соя, молочні вироби, яйця. Ну, для Нової Зеландії — морепродукти.
Отож бо! Коли до матеріалу "Вікно Овертона в гібридній війні РФ проти України (скорочено)" я додав у коментарі відео «Всемирный обман!» і запропонував відшукати там ознаку явної маніпуляції свідомістю мас — треба було вдуматися в суть того, про що я попросив. А в відео, між іншим, прозвучав новоутворений термін — "карнізм"! А такі лінгвістичні новоутворення — це явна ознака застосування «вікна Овертона»…
_не_знаю
І ось вже ми стали свідками того, як «вікно Овертона» пересунулося ще на крок.
Відео оприлюднено 29 травня 2016 року. Звісно, то є дата оприлюднення обробленого (з перекладом російською) копії оригіналу — але припустимо…
Російськомовний оригінал статті, перекладений Дзвінкою Сопілкаркою — 15 травня 2019 року.
Таким чином виходить, що період пересування «вікна Овертона» (націленого на відмовлення від споживання білкових продуктів) зі щабля на щабель — це десь 3 роки… Отже, поширення досвіду Нової Зеландії на всю територію Британської імперії можна очікувати… наприклад, у 2022 році! Буде особливо прикольно, якщо це станеться знов-таки в травні…
Оленко, а як же бути із м'ясом тварин, яке споживають люди? Як з цим у Новій Зеландії?
Не страшно. Хай і таким чином багатіють таланти-українці. Хтось вкладе зароблене десь у свою рідну країну.
А вони (тварини) таки дійсно розумні. В Ватикані ще при Іоані Павлу Другому було признано, що собака має душу, і собаки можуть вільно заходити до католицького храму. В багатьох країнах, останнім часом, приймаються закони про захист тварин від жорстокого ставлення до них з боку людей. За жорстоке ставлення — покарання, навість ув«язнення. Всі ми створіння Божі, але людина — найжорстокіше.
Пошириться обов'язково. Спочатку на Корлівство, потім на решту розвинених країн. А всі інші будуть додаватися до цього списку повільно. То так само як з забороною пластикових пакетів.
Дякую! Мені сьогодні вже моя мала з Вінниці телефонувала та привітала.
_чудово

P.S. До речі, характерно, що про сьогоднішню Трійцю люди якось так скромненько мовчать…
_сміюсь
Оооо, це справжній ППЦ! Добре, що лише в межах Нової Зеландії… Але ж остання входить до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії — отож цікаво, чи пошириться (і наскільки швидко пошириться) цей прецедент на всі землі Британської корони…
у звичайних людей ентузіазму вистачає не на довго. Їм хочеться матеріалізації своїх досягнень, бо грамоти з медалькою замало.

Якщо виходити з цієї логіки, то я давно вже мусив кинути писати… Втім, ми про це десь вже нещодавно говорили… а саме — в каментах до матеріалу "Дослідження: мозок творчих людей заважає їм заробляти". Тут можна згадати і масяньську фразу про попсовиків і музикантів, і моє нагадування про перевернуті піраміди.
Мій виступ на круглому столі в рамках ДніпроБукФесту-2019.
Іноді просто достатньо реалістично дивитися на свої можливості. Як у наведеному прикладі, якщо мама в даний момент не має сил чи бажання готувати, то вона могла б це усвідомити, прийняти і озвучити, і тоді отримала б розуміння і підтримку, а не робити це з ненавистю, пересилюючи себе.
Бо параолімпійські та юніорські досягнення дістаються на голому ентузіазмі, а у звичайних людей ентузіазму вистачає не на довго. Їм хочеться матеріалізації своїх досягнень, бо грамоти з медалькою замало. А наша країна не вважає за потрібне матеріально стимулювати спортсменів.
Для цього треба невпинно тримати себе в руках. А це неможливо — бо дуже виснажує енергетично.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 18272