До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

Сотник Парасюк мужня людина, сміливий і відважний сотник. І це правда, що нам з тобою до нього, як від Землі до неба. Але згадай, друже, ще ДО відомого нічного засідання ВРУ відступив Беркут+. Вони перестали охороняти ВРУ І АП. Тітушки втекли з парку. Побачивши це, Янек утік до Харкова. Але й там не отримав підтримки від Добкіна і Кернеса, які повернулися з Москви. Далі він поїхав у Донецьк і у своїй вотчині не отримав підтримки від Ахмєтова. Опинився у Криму, потім і в Ростові. Мета Московії:
— указ Янека про нового прем'єра в Криму;
— лист Янека про введення військ з Росії в Україну. І це все сталося тому, що сотник Парасюк налякав Янека?
Четверта лекція — посттравматичний синдром.
Можете не тільки почитати, але й пройти тестування!
Друже Анатолію! Ти, мабуть, не уважно слідкував за подіями того часу. І не уважно читав мій коментар, або я не до кінця зрозуміло висловився. Я написав: "… не було б доленосного рішення Верховної Ради, не були б зняті зі своїх позицій загони «Беркуту». Якраз Верховна Рада прийняла постанову про зняття блокади Майдану і про повернення Беркуту до місць постійного базування по областях. Без цієї постанови Беркут не покинув би позиції "— і хто його знає чим би це все закінчилося". І звідки ти взяв оце: «Приємно гріють слова, що Янек злякався погрози сотника Парасюка із трибуни Майдану і втік»? Я такої дурниці не писав. А виступ Парасюка зі сцени Майдану я чув особисто. У той непевний час зважитися на таку заяву, на такий мужній поступок, зміг би не кожен. І не варто іронізувати і насміхатися над ним. Він, який, крім всього що він зробив на Майдані, пройшов Іловайськ, не заслуговує на це. Нам з тобою до нього — «як від землі до неба».
Маріїнський парк був анклавом тітушок, яких охороняв Беркут. І ніякої передової сотні там не було, і бути не могло. Тим більше — о 9 годині ранку. Це чистісінька брехня.
Зважаючи, в якому сенсі «возвисити». Якщо йдеться про марнославство… то воно марне.
Єдине, що я міг би прокоментувати — це початок:

Уважно послухав відео. На щастя я з Оксаною і друзями були 18 лютого у Маріїнському парку. Збір був об'явлений на 10-ту годину ранку на Майдані незалежності. Вибудувались сотні самооборони, майданівці і всі бажаючі у колону і рушили. Ішли вверх по вулиці Інститутській до Маріїнського парку дуже повільно, з зупинками, і дійшли до парку не раніше половини дванадцятої. Так що говорити з 14 сотнею Порошенко не міг, її там ще не було. Може він був там о 9-ій і говорив з беркутнею, але не з 14-ю сотнею. Події розвивалися там наступним чином. Спочатку точилася словесна перепалка, образи, і без будь-якої стрілянини, потім майданівці почали кидати каміння, а беркутівці — димові шашки. На очах у нас свободівець взяв у руки кинуту беркутівцями димову шашку і хотів кинути її в беркутівців, але не встиг, і вона розірвалася йому в руці і відірвала кість. Товариші кинулись визивати швидку, але їм сказали, що машини швидкої у парк не пускають, треба виносити його за межі парку. Як дізналися пізніше ми з фейсбука, від втрати крові він помер. А бойня почалася геть після обіду. А перед цим, передбачаючи що таке може статися, всім, хто не мав касок і якогось захисту, порадили піти з парку, що ми, на щастя, і зробили. Бо всяке могло бути.

Дякую за дуже цінне свідчення від прямого свідка! Допускаю, що з 14-ю сотнею Порошенко не говорив. Те, що він міг говорити з «беркутятами» Ви допускаєте. Те, що в Маріїнському парку Порошенко був (що зафіксовано на наведених Олешком фрагментах) — не заперечуєте. ОК, добре.
_чудово
Єдине, що мені незрозуміло: хто така Оксана, з якою Ви були?
І ти, друже Миколо, віриш у те, що Беркут+ злякався майданівців і відійшов у свої казарми?
Навряд. Московія ретельно готувалася до окупації України і початком її визначила 20 лютого 2014 р. Це, мабуть, за її наказом відійшов Беркут+ і втік Янек. Приємно гріють слова, що Янек злякався погрози сотника Парасюка із трибуни Майдану і втік. Але це була СПЕЦОПЕРАЦІЯ.
Друже Миколо, щодо відео «брехуна», то воно для мене є переконливим. Суть твого доказу в тому, що ти і сотня-14 прибули в парк о 11=30, а Порошенко каже, що говорив із козаками сотні-14 о 9=00. А чи не могло бути так, що передовий загін сотні -14 прибув до парку раніше?
_здивований Що?! _здивований
Ви самі запропонували:

На цьому пропоную і зупинитись. А життя нас розсудить. До виборів чекати вже не довго.

Отож я до Вас дослухався і сперечатися з Вами припинив, бо це і справді не має сенсу. А тепер раптом дискутувати хочете?! Ну, знаєте… Я вже назвав Вас «дивним чоловіком», і Вам це не сподобалось. А як ще назвати добродія, який першим запропонував завершити розмову з ним, а потім чекає якихось відповідей?! Що Ви від мене хочете: припинити розмову чи не припиняти?! Визначтеся, будь ласка.
_стежу
Далі:

в якому я доказую що матеріал, викладений відеоблогером — брехня?

Читаю:

А «порохобот» бреше і в інших місцях, але сперечатися з ним немає рації і охоти. Їх, на горе, дуже багато…

Скажіть мені, шановний, а де тут хоча б один-єдиний доказ того, що OLESHKO бреше?! Ви нічого не «доводите», Ви голослівно стверджуєте, констатуєте — але жодних «доказів» не наводите. А оскільки Ви самі запропонували припинити дискусію — навіщо мені Вам відповідати?! Ну, назвали Ви Олешка брехуном — ну, гаразд, я це взяв до уваги. От і все. А що Ви ще хочете?.. Ми ж з Вами дискутувати припинили.
А по суті мого коментаря, в якому я доказую що матеріал, викладений відеоблогером — брехня?
Спочатку варто було би подивитися «Словник української мови», видавництво «Наукова Думка», Київ, 1975 рік, або інший. Там написано «бюджет». І я був би скоріше радий почути твою думку з приводу суті мого коментаря, а не з приводу орфографічних помилок, які цілком можливі. Бо не контрольну ж з української мови пишемо.
А що треба було робити, друже Анатолію? Сидіти вдома на дивані і гріти «помідори»? Не було б 18, 19, 20 лютого — не було б доленосного рішення Верховної Ради, не були б зняті зі своїх позицій загони «Беркуту» — і хто його знає чим би це все закінчилося.
Я навіть писав про те саме — і що?! Я писав, що Майдан сильний, коли він стоїть на зайнятому місці — на Майдані Незалежності, оточений барикадами. Бо там на практиці намалювалася свої конфігурація, налагодилися свої комунікації, шляхи матеріального постачання тощо. А вирушаючи «в похід», Майдан моментально ставав слабким, бо «похід» повинен був мати свою продуману структуру, свою систему комунікацій (в т.ч. з материнським Майданом), свої завдання по встановлення табору на новому місці й нову систему захисту. Продумати все це до дрібниць і заздалегідь неможливо. Отож всі учасники походу «наривалися» з мінімальними шансами на успіх. Але хто б послухав лежачого інваліда І групи?! Все, що я міг — це публікувати статті на «Главкомі» (а там вони проходили через редакторів, що давало кількаденну затримку) і дописувати у власному блозі на сайті «Новий ПіК».
_шкодую
Тому я зробив по-іншому. Я взяв відомості про кількісний склад РСЧА станом на 1941 і 1945 роки, а потім співвідніс ці відомості з кількістю населення в СРСР також в 1941 і 1945 роках. Вийшли пропорції десь 1:17 станом на 1941 рік і 1:14 станом на 1945 рік. Таким чином, під час найкривавішого в історії СРСР конфлікту, коли сталінський режим безумовно боровся за виживання, на кожного бійця-фронтовика в умовному «тилу» (включно з ГУЛАГом та загородзагонами, з неповнолітніми дітьми та інвалідами і старими) припадали 14-17 осіб. Звісно, переносити ситуацію в СРСР часів ІІ Світової війни на Україну 2014 року не було коректно — тим не менш, це був єдиний приклад, на який можна було хоч якось орієнтуватися…
Отож далі я виходив з того, що під час «мільйонного виступу» в Києві 1 грудня 2013 року зібрався не 1 млн осіб, а лише 500'000. Потім кількість протестувальників у Києві зменшилася, оскільки виділився мобільний Автомайдан, а також почалися місцеві «міні-майдани» в обласних центрах. Тим не менш, на підставі зібраних даних щодо кількості протестів я показав, що як в Києві 1 грудня 2013 року концентровано виступило близько 500'000 осіб, так і в подальшому в грудні 2013 — в лютому 2014 по Україні сумарно протестувало також близько 500'000 осіб.
Але щоб «виставити» близько 500'000 протестувальників в масштабах всієї України, у них «в тилу» мало б бути… ще 14-17 осіб на кожного! Це цілі фірми, малі й середні підприємства, які в різний спосіб збирали й передавали кошти «на революцію», постачали продукти, ліки, одяг, намети, ковдри, дрова, бензин і ще безліч необхідних речей. Це й окремі індивіди, які працювали «на революцію». Це і сім'ї «революціонерів». І т.зв. співчуваючі… А виходячи з наведених пропорцій, їх по всій Україні мало би бути від 7 млн (при пропорції 1:14) до 8,5 млн осіб (при пропорції 1:17).
Отож не стояло питання, що робити з 500'000 активних протестувальників на Євромайдані, на обласних «міні-майданах» та в складі мобільного Автомайдану. Припустимо, все це можна втопити в крові, як на площі Тяньаньмень в 1989 році… Але це лише верхівка айсбергу — бо потім доведеться репресувати 7-8,5 млн «революційного тилу» в масштабах всієї України! А при тогочасних 45 млн населення це 15,5-18,9% населення України… От насправді та кількість протестного потенціалу, яку треба було задавити репресіями! Отож я й поставив риторичне запитання: припустимо, режим Януковича готовий перетворити київський Євромайдан на китайську площу Тяньаньмень (бо недарма ж Царьов обіцяв, що «Майдан візьмуть хвилин за 40, максимум за годину») — але чи готовий режим Януковича мати справу з 15-19% населення України?.. А доведеться ж з ними мати справу!..
_вибачаюсь
Ось що я опублікував вранці в понеділок, 17 лютого 2014 року в своєму блозі на «Новому ПіКу». Потім розкидав посилання на свою публікацію, де тільки міг. Потім мої жінки прибігли до мене з істерикою, щоб я цю публікацію зняв з сайту — і я зняв. Потім через пару годин повісив знов… Але далі оті «7-8,5 мільйонів» все ж таки пішли гуляти мережею — чого я, власне, й домагався. Бо перетворити Євромайдан на площу Тяньаньмень — це одне, а пустити під ніж 7-8,5 млн — зовсім інше. Тут не Овоч потрібен, а товариш Сталін! А до Сталіна навіть ВВХло не дотягує — куди там Овочу… От над чим слід було замислитися противникам Майдану!..
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 16348