До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

Варто зауважити що живим словом може бути будь який обраний текст — молитва, мантра, власний твір — прочитаний вголос. Так само можливо впровадити власні правки на контакт із стихіями — зацікавленість творенням запорука успіху
Дякую. Я останні кілька днів старалася побільше гуляти, бо за зиму заскучила за сонечком, а у нас у Львові зараз така гарна погода і все цвіте та пахне, не надихаєшся. Тому новини майже не читаю. От і пропустила черговий зорепад.
Та можна і без науки обійтися… От тільки це далеко не у всіх виходить, тому психологи і спробували поставити це все на наукове підґрунтя. _не_знаю
Виходить це ціла наука психологічно стати дорослими.
На УНІАНі це повідомлення датоване 22.04.2018 — 19:25
Свіжачок!!! _чудово
Днями я вже публікував статтю цієї авторки: "Адекватна самооцінка". Тепер вона розглядає іншу тему — психологічного відокремлення дорослих дітей від батьків.
Система приказок і прислів'їв тому і є повною, що на всякий вислів знайдеться контрвислів! Нічого дивного _вибачаюсь
Знаю, що на розстановках теж відкривається інформація про попередні життя людей. І там нема гіпнозу, вся група залишається цілком свідомою.
Є ще одне прислів'я: Питання не в грошах, а в їх кількості.
_сміюсь _ура _танцюю
Подивився лекцію А. Кодратьєва про ДУХОВНІСТЬ УКРАЇНИ youtu.be/R3tJRqQFQK0
Він, провівши сотні дослідів по зануренню людей у колишні життя, прийшов до висновку, що 85% сутностей високого порядку (душ) мають давньоукраїнські (язичницькі) імена.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 11596