До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Коментарі

Дякую, Ірино. Результи свої і ваші обробляю. Пишу статтю.
Доброго дня усім. У Лівані, гірський район 900м над рівнем моря, с.Байсур 21/06/17 міряли тінь від двох різних предметів
Мої заміри з 11-45 до 12-50
Олівець 9см:
11-45 3,1см
11-55 2,8см
12-05 2,5 см
12-15 2,2см
12-25 1,9см
12-35 1,6см
12-40 1,4см
12-45 1,6см
12-50 1,8см

Заміри чоловіка Зукана з 12-40 по 12-50, арматурина 160см:
12-40 30см
12-45 30,5см
12-50 31см
Подальші підрахунки нехай математики роблять- Татусь, справа за тобою та іншими!
Найкращим доказом кулястості Землі є ЗМІНА ПІР РОКУ, причиною якої є зміна кута падіння сонячних променів на Землю протягом року.
Щасливої вам подорожі й повернення, друже Тимуре! З гіроскопом це ти, друже, гарно придумав. Однак тобі скажуть: якщо летіти по колу в широтному напрямі, то положення осі гіроскопа теж буде незмінним. Отже ти пролетів навколо плоского земного коржа, а не кулі.
Доброго ранку! Будь ласка, обговорюйте цей матеріал без мене: ми з дружиною відбуваємо на море на 9 днів. Бувайте здоровенькі!
_ура _ура _ура
Дервіші крутяться для того, аби увійти в транс.
Балерини в транс не входять.
_сильно_сміюсь
Я колись читала, що вдавнину, в язичницькі часи наші предки хороводи закручували: чоловіки — за годинниковою стрілкою, тобто за рухом сонця, а жінки — проти годинникової стрілки.
Тому мене танець дервішів і здивував. І все одно він заворожує. Куди там балеринам з їхніми 32 фуете.

без серйозних дитячих травм (або після тривалої й ефективної психотерапії)

_чудово _браво _ура
Де ж на всіх психологів набрати?
Це шлях краси і єдності! Молодець Таня!
Еге ж, пройти шляхом вишиванки! _чудово

Вишиваний шлях об"єднує.

Тетяна Світанок

ПРОЙТИ ШЛЯХ ВИШИВАНКИ.

Анатолій Висота
Вже й маршрут проклали.
Думки й ідеї літають у повітрі. І часто їх схоплюють різні люди.
Та ні, Земля-то куля, але ми живемо не на її поверхні, а всередині.
Земля, в якій я живу
Кожен має СВОЮ Землю
Обов'язково! Управління людством є подвійним.

Отакі справи…
Дякую, друже, за пояснення. А як ти думаєш, чи є ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ людством, яке вороже йому?
Хоч, на мою думку Божий наказ ПАНУЙТЕ НАД ..., означає не так вдосконалення, як грабунок природи, що ми й бачимо на кожному кроці.

Я вже неодноразово підкреслював, що при перекладанні єврейської Тори іншими мовами втрачається багатозначність тексту — натяки-ремези. В кращому разі, це замикає іншомовних читачів на найнижчому рівні «пшат» і не дозволяє послідовно підніматися на рівні «ремез», «драш» і «сод» (див. ПаРДеС). В гіршому — загалом паплюжить зміст Тори.
_шкодую
На Світочі я розмовляю з людьми, вихованими переважно в сучасній Україні — себто, в країні православної традиції, тому цитую Біблію в українському перекладі Івана Огієнка. Підкреслюю: це переклад з давньоєврейської мови сучасною українською! Отже, він має всі описані вище недоліки.
Цитувати Тору мовою оригіналу й аналізувати її нема сенсу — мене не зрозуміють. Але дещо привідкрити вам я таки можу.
_соромлюсь
Ось тобі натяк-ремез на Бут. 1:26, що міститься в коментарі мудреця Раші на Берешит 1:26 (вибач за російську мову):

и властвовать будут они над рыбой морской. Это может означать как «властвование», רידוי, так и «спуск, падение», ירידה. (Если человек) достоин того, он властвует над зверем и скотом; (если же) не достоин, опускается ниже их, и зверь правит им [Берешит раба 8].

(Книга Берешит. Недельный раздел Берешит. Глава 1)

Таким чином, в Бут. 1:26 насправді закладено подвійний сенс, абсолютно втрачений в перекладі:

  • якщо людина стоятиме на шляху Божому, тоді це буде достойник, який пануватиме над світом, як і належить молодшому співтворцеві Бога — це шлях зростання, підйому, прогресу;

  • якщо людина зійде з Божого шляху, тоді звір пануватиме над людиною — і це шлях занепаду.

Останнє збігається з твоїм тлумаченням: "… грабунок природи, що ми й бачимо на кожному кроці" — це і є превалювання «звірячого», «хижого» в людській душі!


Однак на який з двох шляхів встати (на шлях «володаря» чи на шлях «звіря»), залежить виключно від людини, від її вибору — а цей вибір кожен з нас здійснює щомиті. То хто ж винен людям, що вони йдуть шляхом «звірячим», а не шляхом «володаря»?!
_здивований _здивований _здивований
Шкода людей, так… Шкода природу, так… Але принципу свободи волі не скасував ніхто, й насамперед, від цього принципу не відмовився Бог!

UPD1. До речі, «володіння звіра над людиною» може означати багато чого… І те, що дикі звірі оселяться в зруйнованих закинутих містах. І «владу» хвороботворних мікроорганізмів та вірусів над людиною — а отже, епідемії й пандемії…
_шкодую

UPD2. Отже, відповідним чином потрібно розуміти також Бут. 1:28: "...і пануйте..." насправді містить в собі подвійний сенс — "і підете Божим шляхом володаря-співтворця" + «або станете на звірячий шлях занепаду».
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 6717