До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт
RSS

Коментарі

Якщо він працював з топовими особами — він може бути пов'язаний з «конторою». Я тому й повідомляю час свого народження дуже обережно, щоб «де не треба» на мене не склали натальну карту. Бо хтозна, як її використають?..
_соромлюсь
Чи моя обережність є надмірною — як вважаєте?! Може, справді йому написати?! Чи можете Ви спробувати на дозвіллі ректифікувати мій гороскоп, якщо я надам Вам список важливих подій свого життя?!
А можна мені зробити те ж саме?.. Бо цікаво, як збігатимуться дата і час мого народження, яку я знаю від мами, і ректифіковані відомості…
_соромлюсь
І ще… Той добродій у відео продиктував свою адресу. Але він живе в РФ, працював з топовими особами — а це не просто так… Отож я не хочу йому писати про подібні речі. Бо якщо «за парєбріком» в «конторі» зможуть скласти мою натальну карту… Не хочу. Однак я можу й помилятися. А яка Ваша думка: варто тому добродію написати чи все ж не будити лихо, доки тихо?..
Сталлоне — жеребець

_чудово О!!! Дякую, не знав! Кіногероя-боксера, якого зіграв Сильвестр Сталлоне, звуть Роккі Бальбоа, він виступав на рингу під псевдонімом "Італійський жеребець". Якщо «жеребець» — це «сталлоне» італійською, то виходить, що Сталлоне пришпандьорив своєму персонажу… власне прізвище!!! Ото видав!..
_сміюсь
_чудово ОК! Приймається! _чудово
То ви хіба самі йому напишіть.
Павло Свиридов
00:53 (відредаговано)
+2
Багато років тому, наші сусіди по квартирі (вони родом з Львівської області), розповідали що у їхньому поселенні жив чоловік, який вмів за допомогою звуків трембіти викликати дощ. Він піднімався на якийсь, конкретний пагорб, і грав. Після чого небо затягували хмари і йшов дощ.
Пан Тимур мене випередив, давши посилання на відео, яке я виставила тут, на Світочі.
Справд, є методи, які дозволяють вирахувати час народження через події, які трапилися в житті. Складіть список найважливіших подій вашого життя з точними датами і надішліть мені в приват. Це можуть бути: одруження/розлучення, народження молодших братів-сестер, чи власних дітей, важкі хвороби чи операції, як власні, так і родичів, смерть когось близького, переїзди у нове житло, продаж чи купівля житла, автомобіля і т.д.
Я спробую розрахувати ваш час народження.
00:34 (відредаговано)
+1
З приводу прізвища, так, дійсно це Кішка, але в множині. Як наприклад Іваненки, Коваленки…
Більшість прізвищ перекладаються. Наприклад:
Коломбо — голуб
Растреллі — граблі
Каваллі — коні
Муті — німі
Фелліні — котячі
Дольче — солодкий
Медічі — лікарі
Россі — червоні
Сальєрі — сільнички
Веспуччі — оси
Сталлоне — жеребець
Матерацці — матраси
Беллуччі — красунчики.
Можна продовжувати довго.
Щодо інсульту, дякую. Я виправила на інфаркт, серце все таки ж.
Марко Норі — корчить дурня, він грає роль для одного конкретного глядача Дієго. Все це робить щоб викрити його, навіть переграє та опускається на щабель нижче, до рівня Дієго.
На Вашу думку Дієго не відповідає гідно на образу його нареченої, не плює між очі кривднику. Так це так. Ваше НЕ ВІРЮ, це нормальна реакція нормальної людини. Бо для Вас, пане Тимуре — це неприйнятно, Ви б поводилися зовсім по іншому бо Ваша система цінностей відрізняється. Але на жаль є й такі собі нікчеми, як Дієго. І їх багато.
Цей мій матеріал начитав, змонтував як відеоролик та розмістив на Ютубі Нудний Пенс. Посилання додано в матеріал у вигляді UPD. _чудово _чудово _чудово
Існують різні методи «ректифікації» гороскопу — грубо кажучи, встановлення точного часу народження за якимись подіями, відображеними в гороскопі людини.
_здивований
Це зворотна операція, так би мовити. Як зворотними є:
— віднімання щодо складання;
— ділення щодо множення;
— інтегрування щодо дифенерціювання;
— і таке інше…
Колосальна ідея! Ото б задля експерименту мій гороскоп відректифікувати за його системою!.. _стежу
Дякую за увагу і за інформацію _посмішка

Але уточнити точний час народження вже ні в кого.
Звернення Яніни Соколової:
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 19398