УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Хтось звернув увагу, від коли на телеканалі "Україна" вечірній випуск новин о 19.00 почав виходити у

Я телевізор не дивлюся вже кілька років, навіть переставила його в мамину кімнату. От хіба зрідка до мами в кімнату заходжу новини послухати. А оскільки моя мама велика любителька серіалів телеканалу Україна, то і новини найчастіше ми дивилися на цьому каналі. Я лише зрідка переключала на якийсь інший, щоб почути точку зору іншого олігарха.

Так от, вечірні новини на телеканалі Україна завжди були російською мовою. Ранкові, денні і нічні випуски вже давно йдуть українською. А сьогодні я проходила повз мамину кінату і звернула увагу на талек. Йшли новини українською. Я подумала, що то 1+1 чи ICTV, а їх мама рідко дивиться. придивилася до логотипу в кутку екрану, ні, таки телеканал Україна. Дивно якось стало.

+2
20:38
332
RSS
17:00
+1
Моя теща дивиться тб-Україна. А я лиш футбол. Справді я помічав, що колись о 19=00 новини там були російською. Як зараз — не знаю. Якщо державною, то там відчувають зміни і реагують. Це добре.
Ну що ж, «ватники» вдягаються у вишиванки й шаровари, перетворюючись на «вишиватників». Нормальний процес, загалом-то!

І в цілому це нагадує китайську стратагему №15:

Стратагема 15:
«Змусити тигра спуститися з гори»
(Стратагема ізолювання)

Необхідно розглядати можливості захопити або послабити ворога, віддаливши його від «рідних» людей і обставин.
До VII ст. до н.е. відноситься вислів мудреця про те, що коли тигр або леопард полишать свій притулок і наблизяться до людей на рівнині, то стануть для останніх легкою здобиччю, а залишаючись в своєму гірському притулку — як завжди, лишатимуться страшними хижаками.

Перешивання «вати» на «вишивату» обертається тим, що перетворена «вишивата» діє в незвичних для себе умовах на нашому смисловому полі. Це на руку українцям.
Я теж вважаю це позитивною зміною. Мене просто зацікавив сам факт і час, щоб подивитися астрологічні показники. Бо я за відпустку геть розслабилася і не слідкувала за транзитами планет.

Випадкові Обговорення