УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Як знайти фізичне пристановище?

Вітаю, шановну спільноту цього сайту!

Прошу вас уявити таку ситуацію: проти вас вкрай ворожо налаштована одна людина, яка володіє даром переконання будь-якої людини (крім мене, автора тексту) в тому, що вважає за необхідне і має масу прихильників/однодумців — відданих фанатів в своєму оточенні і контролює ваше. Суть загрози полягає в тому, що вона поширюється на потенційних роботодавців тієї роботи, що ви шукаєте. Тобто ця людина може переконати іншу людину в тому, щоб вона не брала вас на нову роботу або звільнила з існуючої. Як знайти собі пристановище проти такого типу людей перш за все матеріальне при наявності такої загрози?

Будь-ласка, не запитуйте в мене звідки такі запитання, а просто, якщо у когось є належна відповідь, напишіть її тут. 

+2
20:04
449
RSS
00:23
+1
Перечитував тему тричі й нічого не зрозумів. Квінтесенція виглядає наступним чином:

Як знайти собі пристановище проти такого типу людей перш за все матеріальне при наявності такої загрози?

1. Що мається на увазі під "матеріальним пристановищем"?!
2. Що потрібно: «матеріальне пристановище» проти цілого "типу людей" (абстракція) чи конкретної людини (конкретика)?!
_стежу
Себто… Звісно, вибачайте — але Ваше бажання завуалювати ситуацію спричинило мою повну неспроможність її зрозуміти. Бо зрозумів я наступне.
Є, скажімо так, людина А — шукач роботи.
Є його недоброзичливець — могутня людина Б, наділена даром абсолютного переконання інших на свою користь.
Є потенційні роботодавці — Р1, Р2, Р3 та інші, у яких людина А намагається отримати роботу, але людина Б одного за іншим переконує їх не давати роботи шукачеві.
Чи вірно я зрозумів ситуацію?!
Якщо так… то навіщо протидіяти цілому "типу людей", а не конкретній людині Б?! При чім тут «тип людей»?! Навіщо розпиляти зусилля?!
І знов-таки, що мається на увазі під «матеріальним пристановищем»?! Джерело матеріального доходу?! Викопаний з землі скарб?! Щось інше?!
_стежу
Не розумію…
00:55
+1
Але щоб не виглядати вже зовсім патякалом… Кілька випадків з мого життя.

Випадок №1
Вже на V курсі інституту у нас були лабораторні роботи з обчислювальної техніки. ЕОМ тоді (в 1985 році) були рідкістю. Зокрема, у нас в КПІ була невеличка «персоналка» в VII корпусі, на неї шикувалася величезна черга. Отож лаборант, який там працював, одного разу визвірився на мене. Йому тоді шлея під хвіст потрапила, він вирішив, що я повівся недостатньо поштиво щодо нього. І щоразу, коли черга доходила до мене, він оголошував, що лабораторія зачиняється.
Моє рішення
Зрозумівши, що лаборант цей не дасть мені попрацювати на його дорогоцінній «персоналці», я поїхав у КиївЗНДІЕП — в проектний інститут, де проходив практику на ЕОМ ще школярем, відшукав одного з тих інженерів, які керували нашою практикою, пояснив ситуацію — після чого мене допустили на тамтешню ЕОМ. Відпрацювати студентську роботу було елементарно: я привіз вже готову програму, її прогнали на тамтешній ЕОМ один раз, виявили рівно одну помилку, виправили її, прогнали вдруге й видали мені на руки результат. Який я без проблем здав, таким чином обійшовши впертого лаборанта.

Випадок №2
Станом на середину 1990-х я лишався останнім інженером в нашій лабораторії ІЕЗ ім.Патона. Нам дали 1 рік на згортання діяльності. Тоді завлаб, який раніше всіляко чинив спротив тому, щоб я захищав дисертацію (бо там ціла черга на захист існувала), раптом навпаки почав змушувати мене захиститися. Я ж розумів, що за 1 рік не встигну наново перездати два кандидатські іспити (що встигли застаріти) + здати «з нуля» профільний іспит + написали дисертацію, на яку ще не встиг напрацювати матеріалів. Ми поконфліктували через доступ до друкарської машинки: завлаб заборонив мені сідати за неї (бо я потроху друкував на ній свої художні твори) — а оплачувати машиністці набір розлогих художніх текстів мені було накладно.
Моє рішення
Я надягнув станковий наплечник, озброївся «кравчучкою» і 7 місяців без відриву від виробництва розвозив алкогольні й безалкогольні напої по комерційних кіосках. Тим самим заробив грошей, за які дружині була куплена перша в житті шуба, а мені — домашня «персоналка». На якій я вже вдома успішно набирав тексти в електронному вигляді…

Отже, рекомендація: потрібно якось обійти або «вкрай ворожо налаштовану людину, яка володіє даром переконання будь-якої людини» — або сам рід занять, що дає шукачеві роботи прибуток. Або нехай шукач роботи знайде її (роботу) в іншому місці (в іншому місті, в іншій країні), до якого не дотягнеться могутній недоброзичливець — або треба змінити рід занять.
_соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь
Що краще, що більш прийнятно — не знаю. Ситуація подана занадто абстрактно, я не в курсі деталей.
_вибачаюсь
Вибачайте…
01:15
+1
А якщо відповідати вже зовсім загалом, то дотримуйтеся наступних китайських стратагем, що дозволить вибудувати, насамперед, дієву стратегію:

Стратагема 1:
«Обдурити імператора для того, щоб він перетнув море»
(Стратагема шапки-невидимки)

Маскуйте власні цілі!!! Це допоможе обдурити могутнього.

Стратагема 2:
«Обложити державу Вей для порятунку держави Цзяо»
(Стратагема ахіллесової п'яти)

«Лобова» атака не завжди ефективна й іноді небезпечна — отож шукайте обхідні шляхи!!!

Стратагема 6:
«Здійняти шум на сході, напасти на заході»
(Стратагема відволікаючого маневру)

Відволікайте увагу могутнього недоброзичливця!!!

Стратагема 8:
«Таємно відправитися в похід на Ченцанг»
(Стратагема обхідних шляхів)

Знов шукайте обхідні шляхи!!!

Стратагема 10:
«Ховати за посмішкою кинджал»
(Стратагема лукавства)

Не можете перемогли в прямому зіткненні? Обдуріть недоброзичливця!

Стратагема 13:
«Бити палицею по траві, щоб налякати змію»
(Стратагема провокації)

Провокації іноді дають чудовий результат!

Стратагема 15:
«Змусити тигра спуститися з гори»
(Стратагема ізолювання)

Змусивши недоброзичливця діяти в незвичних йому умовах, його можна послабити.

Стратагема 18:
«Для розгрому банди вбити отамана»
(Стратагема важеля)

Знайдіть ключову слабкість недоброзичливця.

Стратагема 21:
«Цикада вислизає зі свого блискучого одягу»
(Стратагема зміни фокусування)

Відволікайте увагу недоброзичливця.

Стратагема 23:
«Уклавши договір з далекими, напасти на ближніх»
(Стратагема гегемонії)

Спробуйте знайти могутнього спільника.

Стратагема 27:
«Грати роль дурня, не сходячи з глузду»
(Стратагема невинної овечки)

Розіграйте слабкість, лишаючись сильним.

Стратагема 34:
«Стратагема самострілу»
(Стратагема самознищення)

Вдайте, нібито Ви на межі відчаю! Іноді це дає бажаний результат…
09:02
+2
Можливість змінити місце проживання щоб тим самим уникнути уваги недоброзичливця це один із варіантів який можна використати при умові, якщо є достатньо грошей купити нове житло або знайти роботу де його надають. Не буду казати звідки в мене така інформація, але людина може запросто відшукати місце втечі і там продовжити розгортати свою руйнівну діяльність. Я Вам, п. Тимуре дуже дякую за Ваші дописи і спроби допомогти у вирішенні даної ситуації, але, будь-ласка, не ображайтесь коли я скажу, що переважна більшість того, що було написано в останньому повідомленні не є вирішенням її. Якщо Вас зацікавить чому, можу про це написати детальніше.
Раніше була така популярна думка, що той хто керує інформацією, керує світом. Сюди можна додати також і ту думку, що той хто має силу переконання — керує суспільством. Я розглядав варіант відмежування від такої людини в монастирі. Є серйозні підстави припускати, що монахи володіють потужним розвинутим християнським світоглядом і їх можна спробувати переконати не переходити своїх життєвих принципів, тобто ретельно фільтрувати аргументи недоброзичливця, щоб вони не змінили ставлення монахів скажімо до мене (якби така ситуація трапилась б зі мною). Такий варіант мені видається доволі привабливим. Проблема тільки в тому, що не ясно в якому духовному стані вони можуть знаодитися кожен із них. Одного разу мене вигнали з послуху монастиря за те, що я пив святу воду під час служби, не цілував руку священника коли подавав кадило, а також в тому числі ще й із-за того, що прийшов у вівтар в ґумових тапочках. Ось після цього варто задуматися: а в якому духовному стані перебувають люди духовенства сучасності?
Я Вам, п. Тимуре дуже дякую за Ваші дописи і спроби допомогти у вирішенні даної ситуації, але, будь-ласка, не ображайтесь коли я скажу, що переважна більшість того, що було написано в останньому повідомленні не є вирішенням її.

Я не ображаюсь в жодному разі! Я ж казав, що не розумію ситуації, яку Ви змалювали занадто абстрактно?! Казав. Отож я й не міг дати точних рекомендацій, які б гарантовано працювали.
_не_знаю
Артилеристи називають те, що я зробив, «стрільбою по площам»: коли координати цілі точно невідомі — обирається і накривається масованим артилерійським вогнем «площа», на яку ціль точно потрапляє. Якийсь снаряд та й влучить в ціль…
_не_знаю
Так само й мої рекомендації: більшість не в тему, але щось-таки згодиться…

Якщо Вас зацікавить чому, можу про це написати детальніше.

Що мені цікаво — то це допомогти Вам. Але Ви не готові докладно розповідати про свою ситуацію, я це відчуваю… Отож якщо хочете написати — напишіть… От тільки не знаючи, що сталося насправді, я не можу дати точніших рекомендацій. І не знаю, чи Ви розкриєте ситуацію докладніше.
Проблема тільки в тому, що не ясно в якому духовному стані вони можуть знаодитися кожен із них. Одного разу мене вигнали з послуху монастиря за те, що я пив святу воду під час служби, не цілував руку священника коли подавав кадило, а також в тому числі ще й із-за того, що прийшов у вівтар в ґумових тапочках. Ось після цього варто задуматися: а в якому духовному стані перебувають люди духовенства сучасності?

Щось мені підказує, що після заснування Української помісної православної церкви почнеться трансформація українського православ'я в бік його осучаснення.
_стежу _стежу _стежу
11:31
+2
Розумієте, чому я не можу детальніше описати суть ситуації, так це тому, що ті люди, які отримали вичерпну інформацію про це (в понад 90%) дуже сильно постраждали включаючи мене самого (включаючи ризики погрози фізичної розправи). Саме тому щоб нікого не піддавати ризику, але з іншого боку отримати відповідь на питання я спілкуюсь в такому вигяді.
_добре Розумію. Не можете — отож і не треба! Все ОК _добре
Все, що з нами трапляється у житті, посилається нам для навчання. Духовного росту. І ця ваша ситуація. це теж Урок, який ви ще не вивчили. Тому та могутня людина все ще продовжує створювати вам проблеми.
Для початку, спробуйте під час медитації чи молитви, які ви практикуєте, побачити істинну Душу того недоброзичливця. Бо та Душа теж прийшла в цей світ для навчання. У неї є свої завдання, і не факт, що виконуючи свої завдання, вона усвідомлює, що створює вам проблеми.
Наступне, пропрацюйте свої власні негативні почуття до недоброзичливця. Як тільки ви перестанете його боятися, ненавидіти чи ображатися, то перестанете віддавати йому енергію. Вам має бути «паралельно», як поводиться недоброзичливець, що він про вас говорить іншим. Зміна вашого ставлення до ситуації, змінить саму ситуацію.
Ви можете провести розстановочний діалог з недоброзичливцем. Закрийтесь в кімнаті, щоб вас ніхто не потурбував. Оберіть якийсь великий предмет, стіл, шафу чи диван, він по об'єму має бути більшим від вас. Назвіть його ім'ям недоброзичливця. І зверніться до цього предмету, як до людини, скажіть йому все, що хотіли, але не могли сказати. Говоріть стільки, скільки буде треба, інколи одного сеансу замало і його доведеться повторити кілька разів. Коли нарешті все буде сказано, вклоніться низько до уявного недоброзичливця, скажіть йому: «Дякую, з мене досить». І дозвольте тій уявній Душі вийти з предмета, розвернитися і піти геть.
20:47
+1
Дзвінка Сопілкарка пише:

Для початку, спробуйте під час медитації чи молитви, які ви практикуєте, побачити істинну Душу того недоброзичливця.
<...>
Ви можете провести розстановочний діалог з недоброзичливцем.

При всій повазі…
_зупиняю
Це не те, про що просив шановний astronom1987:

Як знайти собі пристановище проти такого типу людей перш за все матеріальне

Розумієте?! "Матеріальне пристановище".
_стежу
Бо враховуючи те, що наш товариш astronom1987 є християнином в класичному розумінні, йому слід рекомендувати не «споглядання душі під час медитації» та не «розстановочний діалог», але засіб, змальований Ісусом Христом в Нагірній проповіді:

Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.
А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.

Отож за гамбурзьким рахунком, astronom1987 має повсякчасно молитися за ту людину, благословляти ту людину і просити у Всемогутнього всіляких благ для тієї людини! Просити у Всемогутнього в ім'я Ісуса Христа, щоб очистив серце тієї людини і зробив ту людину світочем для інших людей… Ось що працює по-справжньому! Я це на собі перевірив.
_добре _добре _добре
Однак наш товариш astronom1987 питає зовсім не про те, як залагодити цей конфлікт. Він запитує про інше — про "матеріальне пристановище"… Тому я не рекомендував і не рекомендую йому шукати відповідь в Євангелії від Матвія: якщо він шукає непрямих шляхів — будь ласка! Нехай переконається, що непрямі людські «земні» шляхи не ведуть до мети…
14:39
+2
Хочу сказати всі хто це читає, що ця людина абсолютно ігнорує чимало логічних правил за якими існує це життя включаючи і мій християнський світогляд та інших людей. Я б радий був би зупинити її знаючи до яких наслідків може призвести її гріховна діяльність. Зупинити тими засобами, які дозволяє мій світлогляд. Але зараз сам опинився в такій ситуації в душі, що не майже не можу молитися не тільки за себе, але й за когось. Хоча це, звісно, потрібно. Ця людина на жаль нічого не розуміє крім силового фізичного чи духовного тиску. Просто що стосується теми цього обговорення, то я помітив, що ні в кого з вас немає чіткого уявлення як протистояти руйнівній діяльності тих людей, які мають велику силу переконання. Як уникнути їх тиску на матеріальне становище.
А що стосується допису Тимура про осучаснення духовенства, то постає таке запитання: про що тут може йти мова, коли та людина, яка вигнала мене з монастиря була не ким-небудь, а ЄПИСКОПОМ?
Просто що стосується теми цього обговорення, то я помітив, що ні в кого з вас немає чіткого уявлення як протистояти руйнівній діяльності тих людей, які мають велику силу переконання.

Друже мій! Біда в тому, що Ви говорите абстрактно, а потребуєте конкретної допомоги. Але подаючи лише загальну інформацію, не можна сподіватися отримати конкретну відповідь… Якби я був на Вашому місці, то знайшов би засіб протидіяти… Але ж біда в тому, що я на своєму. а не на Вашому місці!!!
_шкодую

Втім… Подивіться оцю мою останню публікацію — там професійний психіатр викладає цілу низку стратегій. А раптом щось-таки згодиться…
17:38
+2
І якби Ви були на моєму місці і постраждали настільки сильно як я надаючи людям вичерпну інформацію з приводу даного питання, то тоді б мабуть… зрозуміли чому я не хочу пройти через це ще раз, а також не хочу, щоб Ви постраждали так само як ті люди, які її отримали в свій час близько 6-7 років назад. Якби це було б безпечно, то я поділився повною картиною того, що відбувається. А так зараз просто прошу поради/допомоги, щоб зрозуміти як вирішити цю ситуацію способами відмінними від тих, які вже були використані.
Можу лише повторити: Вам видніше! Якщо не надаєте більш розгорнуту інформацію — отже, не надавайте! Отже, так треба. Просто я не можу Вам допомогти нічим більш конкретним… от і все!..
_не_знаю
Хоча… буває, коли і справді краще не робити нічого. Наприклад, я розповідав про свого співавтора NN, разом з яким в 1990-х ми видавалися в московському «ЕКСМО». Окрім низьких моральних якостей, NN вирізнявся тим, що вів «перевернуте» життя:

Хлопець цей жив «перевернутим» життям: працював з вечора до ранку, вдень пив снодійне і спав.

Через щоденне вживання снодійного він абсолютно не вмів пити алкоголь. Отож поїхавши до Санкт-Петербургу на Інтерпрескон-1997, він там не втримався і хряпнув шампанського. Після чого:

почав усім жалітися, що я (його співавтор) писати абсолютно не вмію, що він мені лише роздає «цінні вказівки», а я пишу, користуючись його ЦВ — та й то недолуго, кострубато, а він мою писанину милостиво виправляє…

На жаль, це дуже сумна правда.
_шкодую
Після тієї витівки NN від мене відвернулася вся фантастична тусівка: а це і видавці, й критики, і бібліографи, і читачі… Повірте, моя репутація була серйозно зіпсована на теренах всього СНД. Бо те, що було сказано — сказав співавтор. А кому ж іще знати всю підноготну, як не співавторові?..
_шкодую
Що я зробив?! Вірно: не зробив нічого! Бо після першої ми вже за другу спільну книжку взялися, і звідусіль мені долдонили: мовчи й терпи заради вашого спільного майбутнього!.. Тому далі ми через пень-колоду ледь дописали другу книжку і порвали стосунки. А «ЕКСМО» порвало стосунки з нами обома…
_шкодую
А далі NN вже у співавторстві з братом залишився працювати на російському книжковому ринку, а я після дефолту 1998 року вирішив будь-що пробитися на, здавалося б, безперспективному українському ринку.
Тому в 2007 році я очолив редакцію журналу «УФО» — після чого читачі таки визнали, що українська україномовна фантастика таки існує! Між тим, NN з братом продовжував видаватися в Росії. Станом на початок 2010-х років ніхто не мав сумнівів, що Тимур Литовченко — це український письменник-фантаст, який додатково почав опановувати історико-авантюрний жанр. Тоді як про NN з братом заговорили, як про російських письменників-фантастів українського походження. Станом на 2014 рік у NN вже без брата вийшла остання книжка в Росії. Станом на 2016 рік Тимур Литовченко став "Золотим письменником України". Тоді як NN сидів у своїй глибокій українській провінції без книжок. Станом на 2018 рік у 55-річного Тимура Литовченка в співавторстві з дружиною почала виходити друком історична епопея «101 рік України». Тоді як 50-літній NN помер у своїй глибокій провінції, так і не дочекавшись зміни ситуації для себе на краще.
_шкодую
І повірте, вже ніхто навіть не згадує про те, як 21 рік тому NN обгівняв мене. Ніхто не сумнівається, що Тимур Литовченко вміє писати… і не тільки писати, але й розуміється на літературному менеджменті!.. Що я зробив для того, аби перебити брехню NN? Справді, нічого не зробив…
_вибачаюсь

===============

Інший приклад. Коли після скандалу восени 2009 року я пішов з посади головного редактора журналу «УФО», то замість мене редакцію очолив інший товариш — ММ. Колись він розсипав мені компліменти, але випустивши на початку 2010 року провальне в усіх відношеннях число журналу «УФО» він так само «гордо, як і Тимур», залишив посаду головреда. Однак я суворо висварив ММ за припущені помилки. Після чого на початку квітня 2019 2010 року ММ несподівано почав лити на мене бруд, де тільки міг, і викладати "інсайдерську інформацію" не на мою користь.
_шкодую
Я тільки один раз спитав ММ: «Ти хоч би думаєш, що робиш?!» — але він продовжував робити своє. А певна категорія людей йому підгавкувала з величезним задоволенням!
_шкодую
Що я зробив?! Вірно — нічого не зробив! Абсолютно нічогісінько!!!
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Бо тут ситуація вирішилася ще швидше, ніж з NN: бо 17 червня 2010 року я отримав срібну статуетку «Коронації слова» + спецнагороду «За кращий історико-патріотичний твір»!

А далі видавництво «Фоліо» видало мій роман "Орлі, син Орлика". І всі мої недоброзичливці на чолі з ММ вмить стулили пельку — вже 18 червня 2010 року зранку. Що я зробив для того, аби вони заткнулися?! Та нічого не зробив!..
_вибачаюсь

===============

А тепер запитання на засипку: чи молився я за обох: як за NN, так і за ММ?! Як і за багатьох інших, хто лив на мене бруд, зводив наклепи й кому безумовно вірили?! Так, молився — бо молитися за них заповів Сам Христос!..

UPD. Весела обдруківка з 2019 роком вмйшла! Перепрошую… _сильно_сміюсь
20:25
+2
Хочу Вам сказати, що просто хотів дізнатися як виживати в умовах коли одна людина може переконати будь-кого з Вашого оточення позбавити можливості матеріально забезпечити самого себе маючи велику силу переконання по відношенню до інших людей. Мені хотілося б дізнатися, а про що саме конкретно Ви хотіли б дізнатися детальніше: тобто методи впливу, історія стосунків, що призвела до такого результату чи ще щось інше? Може серед цього буде інформація, яку можна піддати розголосу?
Хочу Вам сказати, що просто хотів дізнатися як виживати в умовах коли одна людина може переконати будь-кого з Вашого оточення позбавити можливості матеріально забезпечити самого себе маючи велику силу переконання по відношенню до інших людей.

1. «Як виживати»?
2. "… з Вашого оточення..."
Раніше в тексті Ви написали:
3. "… пристановище… перш за все матеріальне..."
Ну от, нарешті щось вимальовується!
_сильний

Тепер ще раз спробую відповісти:
1. Відкиньте будь-які думки про «виживання», «жевріння» тощо. Думайте про повноцінне життя і тільки про нього!!! Ви ж чоловік, а у чоловіка має бути Велика Мета в житті — тож не забувайте про неї… Тільки прагнучи досягнути своєї Великої Мети, Ви можете бути щасливі як чоловік — а тоді все точно вдасться!..
_чудово
2. Вам заважає жити людина «з вашого оточення»?! Тоді змініть Ваше оточення!!! Способів існує декілька:
Заробляйте в іншому місці, відмінному від місця проживання. Ви ж обізнані з комп'ютерами, хіба ні?! Ну, то люди зі сфери ІТ й ІКТ залюбки можуть знайти дистанційну роботу… Ми ж у ХХІ столітті живемо!.. В 2001 році, пішовши за власним бажанням з Мінпаливенерго, я влаштувався власкором по Києву, Київській, Чернігівській і Черкаській областях газети «Голос Донбасса», редакція якої знаходилася в Луганську. Й нічого, майже рік там пропрацював — шапка з голови не звалилася… А наша дочка Люся зараз працює в Вінниці: в понеділок до світанку підйом, на поїзд — і туди, в п'ятницю на ніч — додому…
Змініть місце проживання, переїхавши в інше місто тимчасово або на постійне проживання. Ви ж молодий і здоровий — 31 рік ("astronom1987", мабуть, народився в 1987 році). Хіба це аж так неможливо, якщо припекло?!
Змініть токсичне оточення, розірвавши зв'язки з людьми, які повірили наклепникові.
3. Змініть професію та/або спосіб заробітку. Я за своє життя працював конструктором, науковцем, PR-менеджером, журналістом, а також займав місце на базарі для торгівки одежею, розкроював постільну білизну, розвантажував дошки на деревообробному комбінаті, розвозив алкогольні й безалкогольні напої по комерційних кіосках за допомогою «кравчучки» і станкового наплечника, працював торговельним агентом з продажу сантехніки… і таке інше. Ну-у-у, якщо це недостатньо радикально… Беріть приклад з канд. хім. наук Анатолія Висоти: кидайте нафіг своє місто, переїжджайте в село, ставайте фермером!..
_вибачаюсь

Десь так…

Мені хотілося б дізнатися, а про що саме конкретно Ви хотіли б дізнатися детальніше: тобто методи впливу, історія стосунків, що призвела до такого результату чи ще щось інше? Може серед цього буде інформація, яку можна піддати розголосу?

Знаєте що, мій дорогенький… Мені б хотілося знати всі подробиці — бо ніколи не знаєш, на чому можна зіграти!.. Але оскільки частина подробиць токсична… Питання закрите: не повідомляйте більш нічого! Обмежимось наявною інфою.
початку квітня 2019 року

_крутий
У вас є машина часу? Круто.
Сорі, я розумію, що це опечатка. Але вийшло чудово у світлі вашої попередньої творчості.
Але ви чудово писали два приклади з власного життя, які ілюструють «емоційно-енергетичне НЕвключення у ситуацію». Це найправильніша поведінка. Як каже східна приказка: «Собаки гавкають, а караван іде».
У вас є машина часу? Круто.

_сильно_сміюсь Авжеж, у мене є машина часу!!! _сильно_сміюсь

Але ви чудово писали два приклади з власного життя, які ілюструють «емоційно-енергетичне НЕвключення у ситуацію». Це найправильніша поведінка. Як каже східна приказка: «Собаки гавкають, а караван іде».

Можете сміятися, але ще тоді — в 1997 році я згадав один зі своїх улюблених анекдотів. Про трьох каратеїстів…
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Спитали трьох каратеїстів, що вони робитимуть, якщо супротивник вдарить їх по яйцях?!
— Поставлю блок, — відповів молодий недосвідчений боєць.
— Поставлю блок, а відбивши атаку — перейду в контратаку, — відповів досвідчений боєць.
— Нічого не робитиму, — відповів найдосвідченіший боєць.
— Нічого не робитимете?! Як це?.. — здивувався той, хто запитував.
— А так! Нічого ну робитиму, нехай той, хто нападає, ламає ногу, — підтвердив найдосвідченіший майстер карате.

_сміюсь _сміюсь _сміюсь
Отож згадавши цей анекдот, я проаналізував усі розклади в стратегічній перспективі й вирішив: нічого не робити в ситуації, коли на тебе активно ллють помиї, окрім як молитися за того, хто тебе ображає + вперто йти до своєї стратегічної цілі — це, як не дивно, найбільш вигідна стратегія.
_стежу
Попервах у випадку з NN це ще коштувало мені купу нервів — бо треба було ой як міцно тримати себе в руках, аби не втратити рівновагу!..
Натомість вже з ММ все пройшло напрочуд легко: я вже почувався сенсеєм, який точно знав, що супротивник зламає ногу об мої сталеві яйця.
_сильно_сміюсь
І коли через пару місяців все так і сталося — то відтоді при згадці ММ я з повним правом лише плечима знизую: мовляв, хто ж йому винен?! Я ж чесно запитав ММ, чи думає він, що робить?! Виявляється, він таки не подумав, як слід…
_вибачаюсь
Але ж я йому не дохтур!..
08:29
+3
Таке цікаве обговорення. Отже наш товариш:
— має недоброзичливця, який його переслідує і постійно шкодить;
— навіть спроба сховатися послушником у монастирі була неуспішною;
— із порад найдоцільшими є поради Дзвінки;
— моя порада: змінити місце проживання кардинально — виїхати за кордон.
Але схоже, що тут проблема в іншому — від себе не втечеш
— моя порада: змінити місце проживання кардинально — виїхати за кордон.

Дякую за цей вислів, друже! Але, можливо, наш друг astronom1987 є палким патріотом України, тому не захоче змінювати місце проживання аж настільки кардинально, в плані країни… Можливо, з нього вистачить і переїзду в інше місто?..

Випадкові Обговорення