Іжа і одежа в житті людини

В коментарі до мого допису "" друг Тимур Литовченко написав:

"… Я згоден, що «Основною тематикою сайту є саморозвиток, філософія, релігії» — отож намагаюсь не надто відхилятися від накресленого шановним Модератором курсу.

З іншого боку, я брав посильну участь у виробленні гасла сайту «До Гармонії — Разом!» — а гасло дозволяє більш широке трактування тематики. Наприклад, їжа: адже з речовин, які ми з'їдаємо, випиваємо, вдихаємо… коротше — споживаємо, складається наше тіло! А тіло має перебувати в гармонії з духом… А для такої гармонізації варто правильно харчуватися!.."

Я цілком згідний з такою постановкою питання!

Поряд з духовним розвитком і самовдосконаленням, правильне харчування і культура одягу мають велике значення в житті Людини і повинні перебувати в гармонії з Духом.

На мій погляд, варто створити спеціальну гілку міні-дописів. які і будуть присвячені правильному і здоровому харчуванню, корисним рецептам їжі, рекомендаціям щодо одягу. 

Але з однією заувагою — не копіпостити інтернет-ресурси, а писати про власний досвід в харчуванні, продегустовані кулінарні рецепти і власні рецепти страв; про власні погляди на культуру одежі і власний досвід підбору речей в гардероб; про створення оригінальних речей своїми руками тощо.

Чекаю на відгуки, Світочани!

+2
12:36
243
RSS
19:24
+3
Підтримую, друже, таке обговорення. Щодо одягу, то він зараз загально-європейський із деякими українськими вкрапленнями: вишиванка+. І тут є велике розмаїття. Я сам маю кілька вишиванок. Має дружина, наші діти й онуки. І що цікаво, з охотою одягають і носять. Може тому, що вишиванка поряд мовою і піснею єознакою українця . А як нам можна ще самоідентифікуватися в цьому мультикультуральному світі?
А як нам можна ще самоідентифікуватися в цьому мультикультуральному світі?


До речі. пам'ятаю певний час була мода у жінок: джинси, вишиванка і намисто з коралів.
00:31 (відредаговано)
+3
Маю зауваження…

На мій погляд, варто створити спеціальну гілку міні-дописів...

Маю сумнів, що це можна реалізувати в умовах Світоча…
_не_знаю
Наприклад, в розділі «Блоги» я маю теку "Цікавинки" — і Дзвінка Сопілкарка в розділі «Блоги» теж має теку "Цікавинки". Але ці тек ніяк не можна об'єднати!!! З точки зору Світоча, як програмного ресурсу, моя тека має №41, тека Дзвінкої Сопілкарки — №136. І все!!! Хоча назви їхні збігаються, проте об'єднати їхній зміст в якусь «гілку» неможливо…
Інший приклад: у мене в «Блогах» є тека "Космос і Людина" — і в розділі «Відеозаписи» також є тека "Космос і Людина". Проте знов-таки, з точки зору Світоча, як програмного ресурсу, це просто дві різні теки — №81 та №83, які між собою жодним чином не пов'язані й не можуть об'єднуватися в одну гілку, попри ідентичну назву…
Більш того, коли я шукаю щось по сайту, то результатами пошуку є посилання або на статті, або на коментарі. Однак я не пригадаю, коли б мені випадали серед результатів пошуку відео або кіно!..
_не_знаю

Отже, на Світочі не передбачено створення якихось «гілок», куди б дописували всі охочі учасники! Єдина можливість — це створення Груп. Але те, що пишеться там — пишеться на стіні групи. І ніхто з інших світочан не бачить того, що написано на тій стіні… Можливо, саме тому групи на Світочі й не розвиваються — бо дописувати в них незручно. Груп лише три:
Група розвитку сайту
Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!
Технічна підтримка користувачів

При цьому є лише 4 записи на стіні першої групи, дві інші загалом порожні.
_стежу

Звісно, можна було б попросити Модератора залагодити питання… Та у нього, здається, бракує на це часу. Крім того, програмне забезпечення розробляє не він, а якісь треті особи, яким також не до снаги вирішувати подібні проблеми. Отож якщо програма працює — то хай собі працює! Але групувати наші дописи разом навряд чи вийде. Хоча було б непогано, ясна річ…
_шкодую
07:46
+3
Ну тоді можна просто в МініДописах писати на ці дві теми: Їжа і Одежа.
Але знову є таки повторюся!
Не копіпостити інтернет-ресурси, а писати про власний досвід в харчуванні, продегустовані кулінарні рецепти і власні рецепти страв; про власні погляди на культуру одежі і власний досвід підбору речей в гардероб; про створення оригінальних речей своїми руками тощо.

Як приклад: друг Анатолій написав про власний досвід вирощування часника.
Палко підтримую! _браво
17:16
+3
Головне, що обговорення цих двох тем пожвавить спілкування між нами-світочанами. Здається Олена Кілячус гарно шиє. Могла б і поділитися своїм досвідом… Тимур гарно готує всілякі витребеньки. Вже якось і куштував дещо… Дякую, друже!
В розвиток цієї ініціативи, в своїх «МініДописах» я створив теку "Кухня письменника". Поки що там міститься єдиний допис — "Мамалижник". Зараз додам щось до пари…
_соромлюсь
І звісно, там буде тільки те, що я готую сам! Фотографії страв мої — вони викладені на тому посуді, яким ми користуємося.
там буде тільки те, що я готую сам! Фотографії страв мої — вони викладені на тому посуді, яким ми користуємося.


Чудово!
Я теж придумаю назви двох тек і теж викладу щось смачне і цікаве!

Хоча в моєму активі вже є два дописи про мазепинки _радий
17:52 (відредаговано)
+2

Випадкові Обговорення