УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Чи пам’ятаєте фрагменти зі своїх минулих життів?

Інколи бувають дуже ясні сни, в яких люди себе бачать в образі інших персон, або ж інші моменти, які можуть викликати певні спогади стосовно минулих життів. Хотів поцікавитися чи у вас таке бувало?

+2
20:10
700
RSS
Я не зовсім впевнена що це саме МОЇ минулі життя.
Але все таки дещо було. Це дуже схоже, коли при перегляді якогось художнього фільму бачиш вулицю і розумієш, що ти по ній ходив зовсім недавно. І не важливо, що фільм розповідає про події в Парижі чи Лондоні, ти знаєш що це ТВОЄ місто. От так і з цим. Читаєш книжку чи дивишся фільм про якусь історичну епоху і починаєш розуміти, що зображено правильно, а що ні. Згадуються якісь дрібні деталі, якісь слова, предмети, специфічні жести… Повної картини ніколи не було, лише відчуття чогось рідного при думці про епоху і країну.
00:00
І які епохи і країни викликають у Вас найбільшу емоційно-підсвідому реакцію, якщо не секрет?
Індія, в часи інтенсивної колонізації англійцями. Я була англійкою.
Північна Америка, в часи піонерських походів в глиб країни. Я була переселенкою з Європи
Київська Русь, в момент приходу варягів. Я була варяжкою.
Римська імперія в часи перших християн. І тут я була не римлянкою, а скоріше всього якоюсь рабинею з далекої країни і звичайно ж християнкою.
Дивно, але кожного разу я відчуваю спорідненість з двома кардинально різними культурами. Пам'ятаєте фільм «Той, хто танцює з вовками»? Я плакала, коли дивилася його перший раз. Було враження, що його зняли про мене.
Той, що танцює з вовками.
14:13
О, так Ви, шановна — окупант
Я той окупант, який розчиняється в окупованій культурі.
00:19
А від імені кого окуповуєте нас в цьому житті
Цього разу мені дали передишку. Але тепер вже я сама щось шукаю. Мені мало традиційної української культури і правовірного греко-католицького християнства , хочеться якоїсь екзотики.
От і мучуся в пошуках.
15:39
+1
Та ще й мабуть не просто екзотики, а дуже крутої екзотики
20:22
Це сайт правовірної католицької церкви?
22:21
Так буває уві сні відчуваю себе так, наче іншою особою. Але звідки думка, що це минулі втілення, а не конструкції уяви?
22:47
Сни, які є спогадами з минулих життів, супроводжуються дуже сильними емоціями, почуттями, розумінням, що це не просто черговий сон (гра уяви).
11:20
От почитав учора ці коментарі, а сьогодні усвідомив себе уві сні. Ходив, бігав по вулиці. А потім подумав: «Це ж сон. Можна літати!» І полетів
11:27
Наступного разу коли матимеш усвідомлене сновидіння, подивись дуже близько на будь-яку річ, наприклад з відстані 10 см, сфокусуй на ній погляд. І розкажеш що побачив
20:24
Для чого це?
20:43
Просто цікаво, чи побачиш те саме, що бачив я.
Чудово. Це ж усвідомлене сновидіння. Тепер варто почати програмування снів.
А в мене зараз взагалі почалися проблеми з засинанням.
16:57
Чудово. Це ж усвідомлене сновидіння. Тепер варто почати програмування снів

Але перед тим варто добре подумати, чи готові ви тратити свою енергію на ці всі астральні штучки! До духовного росту воно немає жодного відношення.
20:26
А що таке дух?
20:44
Ну, для цього питання мабуть варто створити цілу нову публікацію в розділі «Обговорення»
20:25
А як програмувати сни?
20:28
Оскільки торкнулись цієї теми, то хочу спитати, чи бачив хтось колективні сновидіння?
21:29
+3
Колись мені приснився сон де я з друзями якось сиділи на канаті над морем. З однієї сторони цей канат був закріплений до високої гори. А з моря виринула якась величезна риба-чудовисько і ми почали панікувати. Закінчилося здається тим, що ця риба-чудовисько мене вкусила в шию. І я проснувся. Потім, дивлячись в зеркало, на шиї помітив дивний знак, щось схоже на слід від зубів Через деякий час був дуже здивований, коли почув розповідь про цей сон від свого друга, одного з тих, який був зі мною в цьому сні.
Це було давно в шкільні роки. Але досить недавно теж був подібний сон. Правда, він вже більш особистий, тож не буду розповідати.
20:26
Тобто і ти, і друг бачили той самий сон?
20:30
Саме так!
21:32
А ви бачили сон в той самий час чи в різний?

Можливо, незнайомі люди теж бачать спільні сни. Якщо б створити сайт, де б люди викладали свої сновидіння і шукали схожі до своїх у інших дописувачів. Можливості веб 3.0 надають таку можливість. Це було б схоже на соцмережу, де люди обмінюються враженнями від кіно.
22:56
Ми обговорювали цей сон десь рік або й більше після того, як він нам приснився. Тому нереально було перевірити час. Але якщо це груповий сон (а він явно таким був), то має бути в один час.
20:53
Все таки є можливість, що ви один сон бачили в різний час. Адже, наприклад, різні люди в різний час могли переглянути кіно «Початок».
09:22
Сьогодні таке було неусвідомлене сновидіння.
Виходив з людьми з квартири і побачив, що на першому поверсі похорон. Думаю: “Вшануємо покійника”. Заходимо, а то ж мою бабцю відспівують. Стою, дивлюся, а вона в труні дихайе. А потім ще встає повільно. Аз посміхнувся і подумав: “Оце так халепа для того, хто виписав свідоцтво про смерть :)”
12:17
Всі сни з покійниками і похоронами — це на зміну погоди. Мені таке часто сниться. І це правило завжди спрацьовує!
20:17
А якщо покійник оживає?
12:05
У сонниках є сотня варіантів тлумачень такого сну. Починаючи від того, що людина яка бачила цей сон скоро помре і закінчуючи тим, що буде жити довго і щасливо Ну і те ж саме тлумачення про звичайну зміну погоди. Так що радив би цим всім сильно не паритись. А якщо вже зацікавився снами, то «Тлумачення сновидінь» Зігмунда Фрейда — це найкраще що є про сни.
17:20
+1
От сьогодні якраз снився покійник, який в кінці сну оживає Я проснувся, поглянув у вікно, а там сніг. Знову на зміну погоди. Все, як завжди чітко Краще би щось інше мені снилось в таких випадках
Треба перед сном звернутися до Всесвіту із замовленням теми сну, бажано це зробити вголос, тоді й отримаєте результат! Це початкові правила роботи з тонкими планами — чітко створити намір і озвучити його… Певен, що результат вас задовільнить.
Я пам'ятаю, судячи з усього, один з фрагментів зовнішньої реальності перед своїм народженням. Трохи заплутано, але точніше не висловити.
18:12
Останні настанови перед «виходом на поле»?
Можна і так сказати

Випадкові Обговорення