УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Співіснування, співдружність, взаємодія і взаємодопомога+

Я вибрав підрозділ ЕКО в широкому розумінні, як взаємодія людей, громад, творчих колективів та іншого. Українці роз'єднані як по горизонталі (людина — громада), так і по вертикалі (простий українець — провідник). Коли ми, учасники СВІТОЧА, будемо знати хоч щось про дружні до нас сайти й інші ЗМІ, які мають схоже гасло до нашого: ДО ГАРМОНІЇ — РАЗОМ і їхньою метою є розвиток людини і країни, то вже й у цьому буде взаємна користь. З того, що я знаю, можу дещо сказати про таких людей і громади:

— постійно діючі конференції БУТТЯ УКРАЇНЦІВ (Київ, координатор Петро Матвієнко);

— сайт НАРОДНИЙ ОГЛЯДАЧ (Київ, стратег Ігор Каганець);

— всеукраїнське екологічне об'єднання (Ів. Франківськ, керівник Олег Полівчак);

— історія рідного краю (Кропивницький, гуртуючий Сергій Піддубний).

Прошу товариство додати до цього списку людей і громади, які йдуть з нами в одному напрямі.

+3
18:54
881
RSS
18:58
+2
За порадою Доброслава я започатковую вказану тему для обговорення. Його метою є пошук однодумців і їх об''єднання на нашому сайті.
Гарна ідея. Мені такі організації ще не траплялися.
09:59
+1
Ідея-то гарна, але я не знаю, чи підпадає під вимоги Анатолія портал Різзома?..

Хоча його визначення — це «простір злагоди», але глибоко я туди не закопувався. Хоча й спілкувався Скайпом із засновником, він у мене в ФБ-френдах є…
12:31
+1
Додам, що живе Сергій Піддубний у Говованівську Кропивницької області. Публікується на власному сайті ЯТРАНЬ. Він найкраще переклав ВЕЛЕСОВУ КНИГУ і встановив ім'я її автора. Це Ілар Хоругин.
21:21
+2
Заглянув на вказаний Тимуром сайт RIZZOMA. Серед авторів там є відомий філософ Сергій Дацюк. Вияснив, що цей сайт російськомовний. Публікує багато й різних політичних статей. За жовтень-16 вже там розміщено більше 20 матеріалів. Дізнався, що різома означає КОРЕНЕВИЩЕ і позначає собою нелінійний і неструктурований підхід чи то до тексту, чи то до всесвіту. Наша культура базується на структурі, причині й наслідку, на аналізі й синтезі. Я навіть не знаю, як і де можна застосувати протилежні підходи?
Автор ідеї пояснював, що вони хотіли створити сайт за типом гіпертексту — себто, неструктурованого тексту. Це модна сучасна: хто якими гілками хоче йти — тими і йде.
Я розумію, що тобі ближче лінійні тексти, бо ти не любиш «брунькувати» каменти — навпаки, щоразу зносиш все в охвістя тексту.
Щодо політики. З Різзомою я не розбирався за браком часу докладно — тож цілком можливо, просто не бачив там політичних текстів, а подорожував саме філософічними гілками. Ти можеш робити так само, оминаючи політику — звісно, якщо хочеш…
07:33
+2
Друже, так, я люблю чіткість і ясність. Справжнє обличчя, а не маску. Шаную традиційну родину, а не розмитість і «шведський стіл». Хоч люблю й читати, наприклад, Любка Дереша, в якого є нелінійні тексти або інтелектуальну прозу Валер'яна Підмогильного. В час формування і структурування новітньої нації нам «не вистачає» саме нелінійності і кучерявості різоми. А хто автор різоми?
А хто автор різоми?

Сергій Жигінас
В час формування і структурування новітньої нації нам «не вистачає» саме нелінійності і кучерявості різоми.

Бач, в чім річ…
Незалежно від того, хто і що полюбляє, час від часу змінюються зовнішні умови. Отож жива істота (не тільки людина!) або пристосується до нових умов — або не пристосується. В останньому випадку вона може навіть зникнути…
От я, наприклад, і далі з задоволенням жив би в «home sweet home», в якому народився — на вул. Хорива, №2. Але тому будинку вже 117 років, і весь цей час він простояв без капремонту. Отож тепер вже розвалюється: дружина проходила нещодавно повз нього і каже, що після останнього землетрусу половина будинку відчутно просіла… Добре, що ми вже там не живемо! Але є ще 2 сім'ї, які нині відселюють вже через суд — уяви, як їм зараз жити в домі, що може ось-ось завалитися!..
Або динозаврам дуже комфортно жилося в своєму Юрському періоді — але клімат змінився, тож більшість динозаврів перемерла, а меншість — трансформувалася в сучасних птахів і ящірок. Натомість ссавці, які в Юрському періоді вели жалюгідне життя, почали шалено розвиватися!!!
Те саме маємо зараз. Ми живемо на початку ХХІ століття. Зараз умови ХІХ — першої половини ХХ століття вже не повторяться. Тому побудувати Україну як національну державу в класичному розумінні просто не вийде! Епоха лінійності розвитку скінчилася, настала епоха турбулентності. Відповідним чином, треба вчитися, зокрема, й нелінійному мисленню, для якого мислення лінійне є лише одним з можливих варіантів. Ми або навчимося — або… як динозаври.
Світ змінився необоротно.
Таке життя, нічого не поробиш…
Те саме маємо зараз. Ми живемо на початку ХХІ століття. Зараз умови ХІХ — першої половини ХХ століття вже не повторяться. Тому побудувати Україну як національну державу в класичному розумінні просто не вийде! Епоха лінійності розвитку скінчилася, настала епоха турбулентності.

Якраз на цю тему трапилося мені ітерв'ю Ярослава Грицака
«Я бачу, що моделлю нації, прикладом для наслідування стають україномовні люди» – Грицак
Воно мені сподобалося. Хоч і мало стосується тематики нашого сайту, може варто його сюди виставити?
Дякую, прекрасне інтерв'ю! Собі на ФБ я його повісив, але… воно справді не за тематикою Світоча! Інтерв'ю це можна використати хіба що як ілюстрацію до статті про наявну турбулентність розвитку. А для початку потрібна сама ця стаття… що я і спробую зробити для початку…
08:09
+2
Схожу кучерявість, здається, впроваджує Каганець на НО. Це підхід, як хвиля налітає на берег реальності і відкочується у шумовинні. Ось кроки-обіцянки лиш цього 2016 р.:
— збільшити швидкодію сайту і цим привабити відвідувачів і за півроку-рік добова відвідуваність сайту зросте на порядок (в березні 2017 р. відвідуваність там має стати десь 20000 за добу!!);
— в липні-16 було заявлено про заснування навчального Інституту Міжмор'я, де з вересня-16 на п'яти кафедрах будуть навчатися здобувачі вченого звання магістра (на кінець жовтня-16 не відомо, на жаль, про жодного такого студента-здобувача);
— 15 жовтня 2016 р. на НО поданий новий рахунок Приватбанку і з метою його наповнення закликано до колективного читання Живого Слова (ЖС) — слово БАНКІНГ через інформосоти, а 16 цифр банківської картки через цифрони (чудодійна сила ЖС щедро наповнить вказаний рахунок і щомісячні заклики підтримати НО коштами вже не будуть потрібні). Оскільки НО є дружнім сайтом, то бажаю успіху на шляху розвитку.
Згоден, що на НО запроваджується «схожа кучерявість» — це правда. І з методологічної точки зору, це вірний підхід.
Але наведені тобою приклади, перепрошую, свідчать про інше: саме про лінійність планування!!! А це застарілий підхід.
Партия сказала: НАДО. Комсомол ответил: ЕСТЬ!
Партия сказала НАДО
Ясна річ, я теж зичу НО всіляких успіхів, проте лінійні методи планування на початку ХХІ ст. не спрацьовують. Більш того, вони не спрацьовували ще наприкінці ХХ ст., в «лихі 90-ті». Згадай, наприклад, як круто Сергій Мавроді (піраміда МММ) впіймав масу народу на лінійному плануванні:

Те саме зараз відбувається на НО: нині маємо таку-то відвідуваність, а в березні 2017 року матимемо таку-то відвідуваність. Це лінійне планування! Його недолік в тому, що коли навіть в березні 2017 року лінійний план буде виконано, то це не означає, що в березні 2018 року відвідуваність виросте ще на порядок…

P.S. І загалом, нагадую тобі, друже, що ти якось висловив захват моїм методом «планування» — точніше, прораховування ситуації на 1-2 кроки наперед мінімум в трьох варіантах… А це саме нелінійне планування в чистому вигляді!
13:31
+1
Так он воно як називається. А я все дивувалася… Мій чоловік, коли ми планували день весілля, розробив брок-схему з різним розвитком подій… (забули паспорти, не приїхав фотограф) і т.д. А то, виявляється, він мислив нелінійно :)
Нелінійному плануванню я якось присвятив цілий матеріал на Світочі:
Планування в епоху турбулентності
Графічно я представив це отак:

Літійне та нелінійне планування
Так, Ваш чоловік перед весіллям розробив «нелінійний» план весілля, тільки не у вигляді розгалуженого графіка, а як блок-схему. Останній підхід здебільшого притаманний тим, хто працює в ІТ-сфері загалом і програмістам зокрема. То може, він таки програміст?..
_стежу
До речі, цей матеріал був написаний під впливом оцього камента друга Анатолія
14:37
То може, він таки програміст?..

Та ні (хоча щось таке подібне вивчав в університеті). Він той, кого б радянські часи назвали «спекулянтом», хоча він ще й гарантійним ремонтом займається…
19:19
+1
«Кучерявість» на НО полягає в тому, щоб щось пообіцяти, а потім про це забути. А щоб забули й інші, там висувають все нові плани-обіцянки, які вражають новизною і грандіозністю. Приклади: спочатку будували Українську Національну Громаду (УНГ). Потім забули за УНГ і стали будувати Третій Гетьманат (ТГ). Забули й за нього та стали говорити за Вільну Українську Державу (ВУД). Не збудувавши ні УНГ, ні ТГ, ні ВУД, стали будувати Конфедерацію Міжморр'я (КФ), яка включає Україну, Польщу і Литву+. І 25 вересня 2016 р. відбулися чергові щоквартальні 25-ті збори засновників Іntermarium online. На цих зборах було, здається, аж восьмеро засновників. Що це таке? Це якесь кучеряве життя або гра в життя, тобто його імітація.
Це карнавалізація буття в чистому вигляді! Була така спецтехнологія спецслужб — всяких різних КДБ, ФБР, МІ6 та їм подібних… Її суть полягає в наступному:
Представити життя як суцільний карнавал, феєрія, фонтан задоволень, звершень і слави!
Все нібито добре. Біда в тому, про що написав ще Карло Коллоді в казці про Піноккіо. Пам'ятаєш, яка доля чекала на діточок, які обрали безтурботне — «карнавальне» життя й суцільні розваги?! Вони перетворювалися на віслюків і потрапляли в рабство!!!


Прекрасна метафора, я так вважаю!
От у цьому-то й полягає прихована небезпека карнавалізації буття як спецтехнології спецслужб.
З Україною — те саме. Понад два десятиліття наша держава дедалі більше віртуалізовалася, життя дедалі сильніе нагадувало несправжній карнавал. І слава Богу, що відбувся Євромайдан: це — початок повернення всієї України з феєрично-карнавального буття в реальність.
А раніше… Пригадай таке явище, як "ґрантоїдство"! Хто не знає — пояснюю. Західні спонсори готові виділити якісь гроші на стартап того чи іншого проекту — ґрант. Завдання громадської організації полягає в тому, щоб отримати цей ґрант. Для цього треба написати бізнес-план, який максимально відповідає баченню спонсора + переконати західних діячів, що кошти треба виділити саме цій громадській організації. Через рік пишеться красивий звіт: зроблено таке й таке + видається веб-сайт, де в красивих картинках (нерідко чужих і завжди постановочних) представлені «досягнення» проекту. Але далі стартапу він не розвивається, а гине. Бо реально гроші роздерибанюють керівники громадської організації. А через рік вибивається новий ґрант на новий проект… І так з року в рік. За два десятиліття техніку "ґрантоїдства" в Україні відпрацювали філігранно!
Ну, часом і гранти втрачають з користю. Мій заклад 20 років працював і будувався за рахунок грантів і спонсорів. Тільки останні 4-5 років держава почала допомагати, але держфінансування становить лише 30-40% від потреб центру.
Джерело
Я не кажу, що всі, хто отримує ґранти, є "ґрантоїдами". Але "ґрантоїдів" у нас все ж таки розплодилося багато. Й вони займалися, по суті, шкідливою справою — імітацією громадянського суспільства.
22:56
+2
Друже, почитай, що таке РІЗОМА й побачиш, що це схоже на«розтєкашися мислію по древу». А з тобою я згоден, що таке для людей не корисне, а бува й шкідливе.
23:01
+2
Гарне слово ти знайшов, Тимуре, сказавши про КАРНАВАЛІЗАЦІЮ, як метод роботи НО.
Це не я знайшов. Просто я читав Сергія Кургіняна в 2000-х роках, коли він ще не настільки виразно виявив своє чорне нутро. Так, я бачив, що він в багнети сприйняв Помаранчеву революцію і забив тривогу щодо можливості віддалення України від Росії. І все ж таки в 2000-х його опуси можна було читати без нападів блювоти. Він ще був помірно терпимий.
То саме він і писав багато про «карнавалізацію» — наприклад, тут.
Ось тобі ще про «карнавалізацію».
Тому не я цей термін вигадав, а Михайло Бахтін.
Якщо ж така людина, як Сергій Кургінян писав про «карнавалізацію буття» як спецтехнологію спецслужб — то повір мені, друже: він знав, про що говорив!


P.S. Я залишаю «поза дужками» питання, чому й навіщо подібні підходи застосовуються на відомому тобі сайті. Про людське око кажу: ну що ж, просто так вийшло випадково! ©
Не люблю гратися в конспірологію…
07:43
+1
Я не читав ні Бахтіна, ні Кургіняна. Але про щось схоже на термін КАРНАВАЛІЗАЦІЯ БУТТЯ дізнався із циклу «Анастасія». Там твердили, що метою більшості ЗМІ є відволікти людей від персонального думання. Персональне думання змінює світ і його важко направляти. А от ЗМІ закидають у масову свідомість готові блоки описів життя, яким можна співчувати. На розвагах, страхах і співчутті людям можна котитися все життя. Твої+ твори, Тимуре, сприяють персональному думанню, а тому є небезпечними для тих, хто організовує карнавалізацію на Землі. Ось звідки ці напади на здоров'я твоє й Оленине.
Твої+ твори, Тимуре, сприяють персональному думанню, а тому є небезпечними для тих, хто організовує карнавалізацію на Землі. Ось звідки ці напади на здоров'я твоє й Оленине.


Аплодую стоячи — нарешті ти второпав!

Більш того, в цій же причині вкорінено і той випадок, коли наша Люся маленькою випала з вікна 3-го поверху на бетонні плити двору. І той, коли я починав сліпнути, сідаючи за роботу… Я це знаю ще десь від початку 90-х. Тому про мене недарма говорять як про «дуже віруючу людину і чи не найбільш віруючого сучасного письменника». Але якби не це, то від мене давно мокрого місця не залишилось. І від моїх дівчат також.
На жаль, Олена цього не бажає розуміти, тому через неї чи через нашу доньку нас можна дістати. Тому мені доводиться, що називається, відбувати за всіх трьох, бо на мені відповідальність, як і написано:

Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.

(1 Кор. 7:14)

І саме тому вважаю, що найбільш значущим (принаймні для письменників!) твором братів Стругацьких є «За мільярд років до кінця Всесвіту» — бо саме там описана подібна ситуація, причому стосовно різних людей. Ось типова цитата:

Одним словом, лежав він торік в лікарні, в академічці, тому що у нього виявилося щось там таке з кров'ю, і познайомився він у палаті з таким собі Глуховим Владленом Семеновичем, сходознавцем. Сходознавець лежав в передінфарктному стані, але це все неважливо. А важливо те, що вони начебто потоваришували і згодом зрідка зустрічалися. Отже, ще два місяці тому цей самий Глухів поскаржився Губарю, що величезна його, Глухова, робота, для якої він матеріал набирав мало не десять років, йде зараз коту під хвіст через дуже дивну ідіосинкразію, яка у Глухова раптом виявилася. А саме: варто було Глухову сісти писати це саме дослідження, як у нього починала по-звірячому боліти голова, до блювоти, до непритомності…
— Причому він цілком міг про свою роботу думати, — продовжував Захар, — читати матеріали, навіть, здається, розповідати про неї міг… втім, цього я не пам'ятаю, брехати не стану… Але от писати — це було неможливо.


Саме так воно і стається!!! Причому ніхто з твого оточення (ну, або майже ніхто) не пов'язує твою роботу з подібними речами і з «тонким» світом загалом. Всі кажуть: «Збіг обставин. Так вийшло», — але чому виходить саме так, а не інакше (причому з року в рік!!!), чомусь не вважають за необхідне зрозуміти. Це розумієш тільки ти й ніхто більше. Ну, майже ніхто!.. Тож ти мимоволі вдячний всім, хто розуміє — як-от я тобі вдячний, друже!
18:24
+2
Ти знаєш, Тимуре, якби твої твори були про російську історію, або, наприклад, про Польщу чи там Литву, то ніяких нападів на тебе й твою родину НЕ БУЛО Б. Україна в майбутньому людства, мабуть, багато значить, а тому й чиниться такий шалений опір її поступу. Тому й карають тих сміливців, які наважуються чимось сприяти Україні й українцям.
Це я також знаю й погоджуюсь.

Але ж і досліджував я (а тепер досліджуємо ми з дружиною) саме історію України, а не Росії й не Польщі!

Отже, просто так треба було, щоб хтось саме в Україні зробив це, не побоявся! Отже, мені тільки й лишалося зробити одне-єдине — не злякатися. А необхідні сили, ресурси тощо мені «злили» з еґреґора. І продовжують зливати. Том у моє діло насправді маленьке — просто не злякатися, не скурвитися, ото й усе.

Ну і, звісно ж, поділитися з людьми своїм знанням та баченням історії.
21:12
+2
Маленьке діло — не злякатися… Та це якраз ВЕЛИКЕ ДІЛО, а насправді є твоїм подвигом — не лякатися ( а насправді є чого!) вІдкривати людям очі й дивитися на світ не через чужі окуляри. Після нашого прямого знайомства в січні-16 я вперше дізнався, що у вас з дружиною травмовані праві (!) ноги, а в дочки хребет. Разом це опорно-руховий апарат. Спочатку я був подумав, що це є якісь кармічні борги. А коли став читати твої+ твори, то переконався, що вража сила отак покарала тебе й родину, попередивши: НЕ РУХАЙТЕСЯ ДАЛІ!
Ти трохи помилився, друже: у мене все тільки почалося з правої ноги в 2011 році, а в 2013 році аналогічний процес (тільки вже спонтанно, без видимої ззовні причини, зате в ще більш швидкому темпі) раптом розпочався і на лівій нозі… Тому мені й дали І групу, що довелось оперувати обидві ноги. Спочатку зупиняти в «пожежному» темпі процеси на лівій (умовно-здоровій) нозі й тільки потім відновлювати праву (умовно-хвору) ногу. Й жоден (!!!) з лікарів так і не зміг пояснити, що зі мною сталося. Себто, деформуючий артроз — це наслідок. Але що є пусковим механізмом?! Чому 1.02.2013 процес на правій нозі був лише на початковій стадії, а вже 18.02.1013 — на завершальній?! Всі знімки робив один лікар на одному обладнанні в одному кабінеті, помилка виключена. А от як хвороба на 18 діб з першої стадії дійшла до четвертої?! Що запустило артроз в черві на лівій нозі у ще швидшому темпі?! Ніхто так і не пояснив. Єдине, що змогли вони зробити — це прооперувати ноги й наказати якомога більше лежати. Ліквідувати наслідки, а не докопатися до причини. Тож як я був загадкою, так і залишився.
22:02
+1
Друже, права і ліва твоя нога ВРАЖЕНІ швидким темпом. А це разом опорно-руховий апарат! Повторюю: це було попередження — не рухайся далі у вибраному напрямі.
А дзуськи!!! Не дочекаються!!!
Ні, серйозно. Занадто багато я бачив у житті людей, яких тривіально залякали, які до дрижаків боялися всіх і всього, які здавалися хто раніше, хто пізніше. Починаючи з мого тата, який говорив мамі: «Якби тільки знав, де могила мого батька — на колінах би доповз туди!» — і тим не менш, доки був живий, категорично забороняв нам з мамою в будь-який спосіб його розшукувати. Який був упевнений до кінця життя (до 2000 року), що рано чи пізно нас усіх розстріляють через його батька — «ворога народу». Який через цей пожиттєвий переляк заробив собі у 55 років трансмуральний інфаркт з 3-ма аневризмами й пішов з життя в 63 роки. От що таке життєвий переляк!!! А скільки таких людей я знаю!.. І кожен мав талант — але задавив його заради якоїсь «вищої мети». Стартував ще краще від мене — але звернув на «криві глухі бічні стежинки» ©
Отож я й вирішив: нехай бодай я один дійду до кінця — бо має ж дійти бодай хтось!..
22:42
+2
Розумієш, на прикладі життя твоєї родини можна бачити хибність позиції антиконспірологів, які заперечують жорсткий вплив зовнішніх сил на життя людей (людства). Та що казати, навіть твоя дружина і дочка цього не бачать, а що вже казати про пересічних українців.
Ой!
Щодо конспірологів, то я сам обережний, оскільки переважна більшість конспірологічних теорій зводиться до впливу на людство «світової закуліси», «сіоністичних жидомасонів» і т.п. І до цієї самої «світової закуліси» неодмінно ліплять і мене!!! Тож вибач, я до таких конспірологів ставлюся дуже уважно.

Інша річ — це вплив на людство темних потойбічних сил. Але це вже не «світові жидомасони й інші криваві сіоністи» — це речі дещо іншого порядку. І до речі, про нерозуміння… Про це у Стругацьких в «За мільярд років до кінця світу» також написано:

До мене раптом дійшло, що ще вчора я був людиною, членом соціуму, у мене були свої турботи і свої неприємності, але доки я дотримувався законів, встановлених соціумом, — а це зовсім не так вже й важко, це вже встигло стати звичкою, — доки я дотримувався цих законів, мене від всіх мислимих небезпек надійно охороняли міліція, армія, профспілки, громадська думка, друзі, сім'я, нарешті, і от щось змістилося в навколишньому світі, і я перетворився на самотнього пічкура, що зачаївся в щілини, а навколо ходять і майорять жахливі невиразні тіні, яким навіть і зубастих пащек не треба — достатньо легкого руху плавця, щоб стерти мене на порох, розплющити, перетворити на ніщо… І мені дано зрозуміти, що, доки я сиджу в цій щілини, мене не чіпатимуть. Навіть ще страшніше: мене відокремили від людства, як відокремлюють вівцю від отари, і тягнуть кудись, невідомо куди, невідомо навіщо, а отара, не підозрюючи про це, спокійно йде своїм шляхом і йде все далі і далі… Якби це були якісь войовничі прибульці, якби це була страшна, руйнівна агресія з Космосу, з надр океану, з четвертого виміру — наскільки мені було б легше! Я був би одним з багатьох, мені знайшлося б місце, мені знайшлася би справа, я був би в лавах! А так я буду гинути у всіх на очах, і ніхто нічого не помітить, а коли я загину, коли мене зітруть на порох, всі дуже здивуються і знизуватимуть плечима.

Отак це виглядає, друже! Всі бачать усе — але ніхто нічого не розуміє, всі лише плечима знизують. Тому-то я й кажу, що «За мільярд років до кінця світу» — це найгеніальніша річ у Стругацьких, яку мало хто розуміє. Хоча там детально розписано все, що очікує людину, яка вирішила не здаватися й дійти до кінця і людину, яка здалася…

… я з нестерпною чіткістю усвідомив, що ось саме від цієї миті між мною і Вечеровським назавжди пролягла димно-вогняна непереходима межа, біля якої я зупинився на все життя, а Вечеровський пішов далі, й тепер він піде крізь розриви, пил і бруд невідомих мені боїв, сховається в отруйно-червоній заграві, й ми з ним ледь вітатимемось, зустрівшися випадково на сходах… А я залишуся по цей бік межі разом з Вайнґартеном, із Захаром, з Глуховим — попивати чайок, або пивко, або горілочку, закушуючи пивком, просторікувати про інтриги й переміщення, збирати грошики на «Запорожець» і тоскно й нудно сидіти над чимсь там плановим… та й Вайнґартена із Захаром я ніколи більше не побачу. Нам нічого буде сказати один одному, ніяково буде зустрічатися, нудно буде дивитися один на одного і доведеться купувати горілку або портвейн, щоб приховати ніяковість, щоб не так нудило… Звісно, залишиться у мене Ірка, і Бобка буде живий-здоровий, але він вже ніколи не виросте таким, яким я хотів би його виростити. Тому що тепер у мене не буде права хотіти. Тому що він більш ніколи не зможе мною пишатися. Тому що я буду тим самим татом, який «теж колись міг зробити велике відкриття, але заради тебе...»


Ну, має же хтось піти до кінця й не здатися не тільки в повісті Стругацьких, але і в реальному житті!!!
13:09
+2
Друже, типові конспірологи не бачать далі свого носа. Вони не розуміють, що таке людство й для чого воно, хто такий Бог? За людей, за їхні душі точиться шалена боротьба далеких сил. Інструментами впливу можуть бути люди, уряди і надурядові структури типу majestik-12. А «жидо-масони» це такий примітив. Шкода, що я майже нічого не читав із творів Стругацьких, хоч фантастику люблю, наприклад Єфремова.
21:20
+3
Добродії! Сьогодні на мене Скайпом вийшоб такий собі добродій Юрій Пивоваренко (Yurii Pyvovarenko), він зараз реєструється на Світочі. Він має отакий сайт:
purpose.com.ua
Що скажете?..
Гарно, що до нас долучаються й інші шукачі вдосконалення.
21:36
+2
Тимуре, дякую.
06:33
+1
Помітив і я тепер. Вітаю тебе, Юрію, на СВІТОЧІ. Заглянув я на твій сайт purpose. (Звучить пурпозе?). Приємно, що з 2007 р. ти на сайті ДОПОМАГАЄШ людям. Говориш про вдосконалення й гармонію. Велика справа ОЧИСТИТИ УКРАЇНУ. Невже в ній було задіяно аж 22 тисячі українців?
22:03
+3
За 4 роки, які ми з командою координували всеукраїнські акції, в них взяли участь в сумі сотні тисяч людей.
Добре, що в багатьох містах і селах є активні люди-організатори акцій!
Хлопці, хто на НО заходить, скажіть, що там діється? Бо мені на пошту стали знову новини від них приходити, а нині ще й гали хтось перекинув.
Споробувала увійти на свою сторінку, не пускає, каже, що заблокована.
Ой!!! Я від їхніх розсилок не відписувався, тож вони мені щоранку падають.
Але говорити, що там на НО коїться, не стану.
Я ж бо, на думку Каганця, прямий агент диявола… Ще звинуватять, що наврочив…

Ні, не хочу зв'язуватися!!!

Скажу коротко: Академія штампує академіків, ельфи рулять, всі впадають в безсмертя.
Далі промовчу…
Та я здається теж не відписувалася, але як мене блоканули, то й розсилка перестала приходити. А тепер знов приходить. Дивно якось.
Нічого дивного! Це такий тонкий натяк: ми — ельфи, ми дудлимо здравур і жеремо лембаси, а ти хто така?! Хизуються…

21:57
+2
Дзвінко, я іноді читаю статті на НО. Там з реалом майже нічого не виходить. Обіцяв К. Збільшити відвідуваність за добу за півроку на ПОРЯДОК. ТОБТО З ВЕРЕСНЯ-16 до березня-17 з 2000 до 20000 за добу. Станом на лютий-17 відвідуваність НО не змінилася — до 2000 за добу. Була обіцянка запустити навчальний процес в Інституті Міжмор'я. Щоб здобувач звання магістра його отримав, треба організувати Демос із 5 осіб. Це є нездоланною перешкодою для здобувачів. Назвали кількох здобувачів: сам К., Федько, Олар, Макаренко і Недосєко. Їм пообіцяли персональні сайти. З цим нема проблем. Але жоден здобувач не організував свій демос. Обіцяють безсмертя. Але це не викликало великий інтерес. Мій висновок: на НО триває, на жаль, капсулювання.
Обіцяв К. Збільшити відвідуваність за добу за півроку на ПОРЯДОК. ТОБТО З ВЕРЕСНЯ-16 до березня-17 з 2000 до 20000 за добу. Станом на лютий-17 відвідуваність НО не змінилася — до 2000 за добу.

А, так ось чому мені знову їх розсилка стала приходити. Вони хочуть за мій рахунок відвідуваність збільшити.
Дзуськи, не піду я на їхній сайт. Хай собі лікті кусають.
13:40
+2
Там до арійського нового року — 22.3.17 р. намічається нове «очищення сайту». Кандидати на евакуацію: Василь Федорів і Віктор Нокід. Підстава: «засмічування сайту». Там є ще кілька притомних: з них Явсе Світ і сам Федько. Обоє активні коментатори і мають на все власну точку зору.

«А вона йому вашою собачою мовою каже: ЗА ЧТО?!» ©

Наскільки я бачив їхні каменти, вони поводяться зразково!!!
"І ти, Бруте..." ©
20:21
+2
На НО обговорюється можливість збільшення числа прихильників сайту через зовнішню рекламу, в т.ч. через систему взаємних посилань Redtram. Це занепокоєння К. є доказом мого висновку про зростаюче капсулювання НО. Притомний В. Макаренко пропонує порівняти показники відвідуваності сайту до і через місяць після початку реклами. Можна й не порівнювати: відвідуваність буде коливатися біля 2 тисяч за добу. Чому? Бо на НО давно діє курс на творення варни БРАХМАНІВ. Зовнішній публіці це нецікаво, навіть те, що там навчать як стати безсмертним ельфом. А що ж цікаво? Простому українцю цікаво все, що є реально досяжним: безпечне життя, оздоровлююче харчування, очищення середовища проживання, творення громад+, які на це націлені, і ГОЛОВНЕ: приклади того, що це ВЖЕ кимось досягається.
Коментар видалено
12:09
+2
Коментар було видалено за порушення пункту 1.6 правил сайту.

Прошу в подальшому врахувати, що наш сайт не створений для критиканства користувачів інших сайтів, а особливо з називанням їхніх прізвищ чи ніків.

У нашого сайту зовсім інше призначення.
14:28
+2
На відомому сайті, здається, переходять від обговорення загальних питань до реальних справ. Ось оголошено про заснування «Артілі будівельного мистетцтва» ВІРА. Мета: очолити і спрямовувати процес будівництва екопоселень. Опублікований і план-графік: за рік обговорити це питання; за 2-3 роки утворити в мегаполісах мережу демосів; за 5-10 років почати будувати екоміста на вільних землях. Метод роботи: малими кроками, але широким фронтом (технологія води). Плани творення реального життя викликають повагу. Бажаємо їхнього втілення.
02:33
+1
Заглянув на відомий сайт. Добова відвідуваність там 26.8.17 р. Є меншою від 1500 за добу. Але є ще значною у порівнянні з нашим сайтом СВІТОЧ. Там зроблений знову крок до реалу: заявлено про перший дипломний проект на здобуття магістра лідерства і управління в ІНСТИТУТІ МІЖМОР'Я. ( ) Це творення всеукраїнської партії АНСДП (арійська національно-солідаристська демосократична партія. Бажаємо успіху у створенні першого демосу.
07:43
+2
Заглянув на НО, щоб подивитися, які там успіхи у творенні Арійської партії. Притомний Ф. сказав, що це ЧЕРГОВА ІГРАШКА. Стратег не повірив і провів опитування, на яке відгукнулися аж 13 активістів. Оце і є основа для першого демосу, який творять вже так років із два. Як же важко стати першим магістром в ІНСТИТУТІ МІЖМОР'Я. Та дорогу пройде ідучий!
06:54
+1
На дружньому сайті відвідуваність станом на березень-18 вже коливається в межах 2-3 тисяч за добу, а це вже є успіхом. Сам лідер взявся за створення віртуальної партії АНСДП. І визнав, що інститут міжмор'я не працює і демоси не створюються, бо надіялися на автоматичну дію ІНСТРУКЦІЙ по їх творенню. А треба персональна участь творця інструкцій. Створити вказану партію зголосилися з десяток реальних і віртуальних людей. Бажаємо успіху!
АНСДП вони творять вже давненько. Ну що ж, однією «диванною» партією в Україні побільшає… _вибачаюсь

Випадкові Обговорення