Космос Простір і Час

Космос Простір і Час

Рідко коли документальний серіал буває цікавішим за фантастичні бойовики.

Рік виходу фільму:
2 014
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Cosmos A Spacetime Odyssey
Анотація до фільму:

Серіал дійсно унікальний. Я довго думав, але мені так і не прийшла на думку якась хоча б віддалено настільки ж «епічна» документалка. А адже це саме документалка! Незважаючи на те, що левова частка відео-ряду серіалу — це комп'ютерна графіка. Також не дивлячись на нетрадиційну для документальних фільмів манеру оповіді (НЕ ретроспективна + «корабель уяви»). «Космос» — це ніщо інше, як неймовірно якісне, надзвичайно пізнавальне і наповнене сенсом документальне кіно (в даному випадку — серіал).

Назва вводить в оману. Але зовсім не тому, що вона не точна, а тому, що ми звикли вкладати в це слово набагато менше сенсу, ніж слід. Адже Космос — це не просто зірки, планети і міжзоряний простір, це — все, що є, коли-небудь було і коли-небудь буде! (Ми з Вами теж Космос: -) Розуміння ось цього, цей величезний розмах обрушується на глядача, який приготувався вислуховувати «затерті» астрономічні факти, абсолютно раптово! І вражає.
Саме ось цей колосальний масштаб і є, на мою думку, найголовнішою відмінною рисою цього серіалу. Просто величезна кількість інформації, яку ми всі начебто вже знаємо (колись читали / вчили / чули), вдалося вмістити всього в 11 серій. Це з одного боку добре — це, ймовірно, сама не нудна документалка в історії! А з іншого погано — дуже мало і хочеться ще.
Взагалі, я, на жаль, не в змозі передати словами весь той захват, який я отримав під час перегляду «Космосу». Чого варта тільки одна остання серія!
Якщо ви його ще не подивилися з яких-небудь причин, зробіть це негайно!
Цей серіал надає можливість всім нам стати трішечки розумнішими, мудрішими і, напевно, добрішими. Не пропустіть її!
Це настільки круто, хлопці.
Теорія мультивсесвіту, сусідні галактики, формування людського генома, і інше, інше.
Все викладено дуже простою мовою (іноді навіть занадто простою), що дозволяє дивитися серіал з дитиною. Хоча особисто мені здається, що далеко не всі дорослі знають хоча б половину того, про що розповідає фільм.
Окреме слово про ведучого: Ніл Тайсон — один з тих олдскульних мрійників, яких наше суспільство практично втратило. Дуже багато робить для перезапуску інтересу суспільства до пізнання. Популяризатор науки, в хорошому сенсі цього слова.
Трейлер фільму:
Перегляд фільму:

Я не знайшла цей серіал на Youtube. Дивилася його на ex.ua. Переклад тільки російський, а шкода.

+1
20:41
1443
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Фільми