Куди приводять мрії

Куди приводять мрії

Історія Орфея й Еврідіки, перелицьована на сучасний манер.

Кріс та Енні познайомилися на відпочинку. Закохавшись, вони створили сім'ю, в якій згодом з'явилися син і дочка. Але внаслідок автокатастрофи подружжя втратило одразу ж обох дітей, після чого Енні впала в депресію. Намагаючись подолати душевну порожнечу, залишену цією трагедією, згодом вони обидва віддалися різним професіям: Енні стала художницею, Кріс — дитячим лікарем.

Минули роки, й Кріс також потрапив в автомобільну аварію і помер. Його душа потрапляє в рай… І вже там до Кріса дійшла жахлива звістка: його вдова Енні не змогла пережити другого удару долі й покінчила життя самогубством! Через здійснення смертного гріха її душа потрапила в пекло бо таких до раю не пускають. Дізнавшись про це, душа Кріса відправляється на пошуки дружини. Він впевнений: дружину можна витягнути навіть з пекла!..

Рік виходу фільму:
1 998
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
What Dreams May Come
Анотація до фільму:

Фантастична мелодрама Вінсента Уорда, знята за однойменною книгою Річарда Метісона. Фільм удостоєний премії «Оскар» (1999 рік) за найкращі візуальні ефекти.

Перегляд фільму:
Увага!

На превеликий жаль, цей фільм з Ютуба прибрали. Отже, потрібно шукати інші ресурси для перегляду. Наприклад, я знайшов цю стрічку на «Гідонлайн»...

+1
21:42
757
RSS
21:47
+1
Якщо порівнювати з к/ф «Наш дім», люб'язно презентований тут Дзвінкою Сопілкаркою, то в даній стрічці чітко показаний один важливий момент: можливість для душ творити собі іншу зовнішність і загалом абсолютно свій — так би мовити «авторський» тонкий світ! Цього дуже бракує «Нашому дому»…
Дякую за цей чудовий фільм. Я теж його дуже люблю.
Пане Тимуре, те відео з Ютубу тепер недоступне. Може заміните на якесь інше.
Спробував пошукати, але поки що безрезультатно. Ютуб юореться з піратством _не_знаю Спробую щось придумати, але трохи згодом.

Випадкові Фільми