УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Викрадений рай

Викрадений рай

Вважаю цей фільм геніальним, бо насправді він доводить у дуже простий і очевидний спосіб дуже глибокі думки:

  • хто не здатен покохати людину, той не може полюбити Бога!
  • біля кожного великого чоловіка стоїть велика жінка
  • немає в світі нічого сильнішого від кохання...
Рік виходу фільму:
1 988
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Stealing Heaven
Анотація до фільму:

Дія романтичної, чарівливої, приголомшливо прекрасної драми відбувається у Франції в ХІІ столітті. Знаменитий викладач теології, улюбленець студентства, справжній «діамант» Паризького університету П'єр Абеляр покохав освічену, гостру на розум дівчину Елоїзу, племінницю каноніка Фульбера. Але згідно з тогочасними поняттями, університетські викладачі духовних дисциплін мали уникати фізичної близькості з жінками. Отже, земні пристрасті не для цієї пари… У підсумку, небесна любов об'єднується і водночас бореться із земним коханням. І що чекає на закоханих попереду: життя або смерть, Бог чи диявол?! Хто переможе: «дівчинка з голубиним пір'ячком» чи Христос?!

Трейлер фільму:

Перегляд фільму:

+2
17:30
538
RSS
17:35
+1
З часу виходу на екрани цього фільму минуло вже більш ніж чверть століття. Водночас, у 1988 році у нас в СРСР ще вирувала «Перебудова», а подібні стрічки можна було переглянути хіба що у якомусь відеосалоні… Тож я не знаю, хто із завсідників Світоча бачив цю картину. Тому й розміщую її тут про всяк випадок.
Бо вважаю її геніальною…

Випадкові Фільми