УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Майкл

Майкл

На Світочі зайшла мова про янголів через презентований Дзвінкою Сопілкаркою «християнський» фільм «Я Гавриїл». Особисто я негативно ставлюся до того, що можна назвати сучасним «християнським» мистецтвом, через практичну відсутність інтриги та абсолютну недостовірність емоційного аспекту подібних творів.

«Світські» твори на цю тему мені подобаються значно більше. В аспекті зображення янголів, мені значно більше подобається романтичний голлівудський кінофільм «Майкл» 1996 року з Джоном Траволтою та Енді МакДауел в головних ролях. Стрічка балансує на межі комедії і драми.

За сюжетом, парочка співробітників «жовтого» часопису дізнаються, що до старої жительки штату Айова завітав у гості… справжній архангел Михаїл! Ця парочка в супроводі Спаркі — улюбленого песика головного редактора і спеціально найнятої «спеціалістки з янголів» (насправді дресирувальниці собак Енді МакДауел) виїжджають в гості до бабусі. Попри їхній скепсис, в занедбаному мотелі вони справді зустрічають брутального янгола Майкла (Джон Траволта) зі справжніми крилами за спиною. Хоча його стиль життя, м'яко кажучи, кардинально відрізняється від янгольського…

Тепер вони хочуть привезти Майкла до редакції свого часопису в якості живого доказу істинності сенсації. Водночас, янгол допомагає людям розібратися в своїх бажаннях і налагодити життя...

Рік виходу фільму:
1 996
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Michael
Анотація до фільму:

Його звуть Майклом. Він живе десь в глушині, в мотелі, що перебуває на межі банкрутства, посеред штату Айова. Він полюбляє цигарки, випивку, жінок і сповнене пригод дозвілля. Він просто янгол… Не вірите? Але ж у нього, як і належить, є крила!

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:
0
13:47
592
RSS
От такий фільм (щоправда, про іншого архангела — Михаїла) мені подобається значно більше!
Дякую. Я теж цей фільм дуже люблю і переглядаю час від часу, коли хандра нападає.
19:20
+2
Подивилися сьогодні про той час, коли ще не було мобілок у США. Я колись давно намагався дивитися цей фільм і не зміг — здавався примітивним. Це фільм про людей, а ангел лиш тло.
Ми — люди. Ми — не янголи. Людям завжди найприємніше дивитися кіно (спектаклі, вистави, читати книжки) про людей. Якщо про тварин, наприклад — то про «олюднених». Тому ці твори й виглядають найкраще, ніж, наприклад, «про янголів для янголів».

Випадкові Фільми