Відкриття

Відкриття

Щоб ви зробили, якби отримали НАУКОВЕ підтвердження життя після смерті?

Чи варто продовжувати страждати в цьому світі, якщо точно знаєш, що після смерті на тебе чекає ІНШИЙ, КРАЩИЙ світ?

А може це не інший світ, а лише реінкарнація у ВІЧНЕ ТЕПЕР? Скільки разів треба народитися, щоб виправити всі помилки і прожити ідеальне життя?

Рік виходу фільму:
2 017
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
The Discovery
Анотація до фільму:

Вчений Томас Харбер здивував весь світ своїм відкриттям. Він підтвердив існування загробного життя. Незабаром по Землі прокотиться хвиля самогубств. Відчайдушні люди з радістю вбивають себе, сподіваючись знайти щастя в іншому світі. Син вченого Уїлл їде до замку, де його батько проводить досліди і спостерігає за людьми, які намагалися накласти на себе руки. В дорозі він зустрічає дівчину Айлу, і після нетривалої бесіди розлучається з нею. Однак незабаром герої знову зустрінуться.

Уілл відвідує замок і під час прогулянки зауважує біля океану недавню попутницю, яка намагається втопитися. Він рятує Айлу і приводить її до реабілітаційного центру. Дослідники намагаються зрозуміти, що очікує людей після загибелі, і заради цих цілей викрадають з моргу труп, плануючи відсканувати і розшифрувати інформацію з його підсвідомості. В ході дослідів трапляється збій техніки, але вчені встигають завантажити потрібну інформацію. Уілл таємно від інших людей починає перевіряти життя загиблої людини, намагаючись співставити його біографію з інформацією, отриманою від посмертного сканування мозку.

Чоловік з'ясовує, що події, що відбувалися з людиною в реальності, відрізняються від тих, які були зчитані з трупа. Незабаром Харбер вирішить провести ризиковані досліди над собою. Відео, отримане скандальним вченим, відрізняється від реальних фактів його життя. Експериментатори розуміють, що померлий чоловік може потрапити в моменти своїх фатальних помилок і виправити їх. Незабаром з Айлою відбудеться нещасний випадок, і вона загине. Уілл спробує використати недавнє відкриття для повернення життя дівчині.
Трейлер фільму:
+1
00:01
594
RSS
Перегляну неодмінно
13:34
+2
В мене запускається лише трейлер.
А тут обидва трейлери, наскільки я зрозумів. Саму ж стрічку для перегляду треба шукати десь на інших ресурсах. А на Ютубі її немає.
Точно.

Випадкові Фільми