УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Згадки про майбутнє

Згадки про майбутнє

У фільмі розглядаються можливі варіанти походження людської цивілізації в світлі гіпотези про палеоконтакти. Роботи Еріха фон Денікена, за якими було знято цю стрічку, свого часу стали проривною спробою зруйнувати або переглянути традиційні уявлення про витоки людської культури й цивілізації.

Автори фільму висувають свої версії відповідей на запитання про те, хто побудував єгипетські піраміди, кого зображують статуї острова Пасхи, хто і для кого намалював гігантські малюнки на плато Наска в Південній Америці.

Рік виходу фільму:
1 970
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Chariots of the Gods
Анотація до фільму:

Західнонімецький науково-популярний документальний фільм, знятий австрійським режисером Харальдом Райнлем в 1970 році за мотивами книг швейцарського публіциста й уфолог Еріха фон Деникена «Колісниця богів» та «Повернення до зірок».

Трейлер фільму:

Односерійний варіант (таким його бачив я):

www.youtube.com/watch?v=--koLbPZaD4

Перегляд фільму:
+2
14:17
568
RSS
14:19
+2
О-о-о, наскільки ж багато значив цей фільм для нас — радянських хлопчаків! Особливо для мене. Для того, хто з самого дитинства захоплювався всім незвичайним!..
15:22
+2
Пригадую і я цей фільм. Він справді проривний. Треба буде передивитися.

Випадкові Фільми