УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Змінюючи реальність

Змінюючи реальність

Якщо моя доля визначена наперед, то чи можу я її змінити? І що мені за це буде? Чи є ті, хто слідкує за виконанням плану? І де сидить Той, Хто його написав?

Рік виходу фільму:
2 011
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
The Adjustment Bureau
Анотація до фільму:

У фільмі розповідається про Девіда Норріса, успішного політика, який зустрічає балерину Еліз. Усе в житті політика йде наче за планом, тільки лиш Девід не може познайомитися з балериною ближче через дивні обставини, що з'являються у його житті з моменту зустрічі з дівчиною. Йому починають траплятись загадкові чоловіки в капелюхах.

Справа в тому, що люди у світі не самі планують своє життя. Усе вирішують ті, хто насправді змінюють нашу реальність. Головному герою фільму доведеться вирішувати або виконувати їх план, або, навпаки, залишитися з дівчиною, яку він не може забути. Девід все таки зустрічається з нею, ризикуючи своєю кар'єрою і навіть власним життям. Проте чоловіки в капелюхах не збираються змінювати план. Герою фільму потрібно пройти чимало перешкод, щоби відстояти своє право бути з коханою.

Трейлер фільму:

А це фінальна сцена.

Перегляд фільму:

На Ютубі є лише платний оригінал. Але в мережі можна знайти український переклад.

+1
14:44
829
RSS
Дякую, Дзвінко.

Випадкові Фільми