Документальний фільм "Психіатрія: індустрія смерті"

Документальний фільм "Психіатрія: індустрія смерті"

В цьому фільмі наочно показана злочинна суть психіатрії і розкриті причини успішного існування її як галузі, що успішно калічить людські душі… Якщо вам сподобалась ця стрічка, то будь-ласка передайте її вашим знайомим, та тих людей чию долю ви хочете врятувати від засилля психіатрів.

Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Психиатрия: индустрия смерти
Анотація до фільму:

Психіатри стверджують, що більше мільярда людей на планеті є психічно хворі. За останні 30 років вони виписали психіатричні препарати 543 мільйонам чоловік і прямо зараз вони садять 17000000 школярів на стимулятори і антидепресанти. Людей примусово лікують навіть без їхньої згоди. Психіатри заробляють на цьому мільярди і мільярди ...

Фільм розповідає про історію виникнення, розвитку і сучасність однієї з найбільш вдалих всесвітніх афер під назвою «Психіатрія». Розглядається історія становлення психіатрії як науки. Середні віки, Новий час, епоха нацизму, тоталітарний режим в СРСР, сучасна американська психіатрія. Психіатри впевнені, що кожна людина психічно хвора. Ви курите занадто багато — це хвороба, ви нещасні — це хвороба, ви худі — це хвороба, ви повні — це хвороба. Звідки це все береться? З уяви психіатрів, вигадують все це. Вони записують це, публікують під своїми іменами. Так виникають хвороби. Це не наука, це її симуляція. Нічого корисного не робиться, але за це виставляють рахунки.

З висновками авторів фільму можна сперечатися, але факти представлені дуже серйозні і більшості широкої аудиторії невідомі. Експерименти над людьми, лоботомія, жорстокі методи «лікування» — це факти. І істерична реакція різних психіатричних асоціацій по всьому світу (у тому числі і в Росії) на цей фільм зайве тому підтвердження.

Перегляд фільму:
Схожі Фільми:
+2
16:55
520
RSS
23:49
Подивився фільм.
Сподобався тим, що гарно висвітлені негативні моменти в історії психіатрії, а також в сучасності, поставлено запитання про причину так званих психіатричних захворювань і про результати лікування.

Не сподобався тим, що він явно пропагандистський. Розрахований на те, щоб «взяти» глядача емоціями. Тому на об’єктивне дослідження не претендує. Та ще й в кінці виявилося, що фільм є рекламою організації, яка заснована сектою саєнтологів. А ті теж мають багато негативних моментів в своїй історії. Про саєнтологів теж знято мабуть багато фільмів з критикою їхньої діяльності по промиванню мозгів.

Також мені не зрозуміло твердження, що не повинно існувати примусове лікування, адже в деяких випадках люди бувають настільки неадекватні, що загрожують життю інших. У нашому місті кілька років назад психічнохворий вбив незнайому жінку з дитиною. Якби його примусово тримали у відповідному закладі, цього би не сталося.

Ну, звичайно можна багато говорити на цю тему. І не все так однозначно як подано в фільмі.

Але в будь-якому разі, дякую Астроному за підняту тему. Мені було цікаво подивитися цей фільм.

А Дзвінкій Сопілкарці, я думаю, цікаво буде подивитися уривок цього фільму в якому йдеться про євгеніку, так як вона бере активну участь у дискусіях по цій тематиці на іншому сайті.

Випадкові Фільми