УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Люцифер

Люцифер

Я рідко дивлюся серіали, а кримінальні ще рідше, але коліжанка сказала, що варто. І тепер я розумію питання пана Анатолія про спокусу. Голівуд знову постарався. Диявол вийшов веселий, розумний, красивий, він грає на роялі і так заглядає в очі, що в них хочеться потонути і розчинитися. Він сам себе не розуміє, тому ходить до психотерапевта. Він безсмертний, але ранимий, любить секс і жінок, чоловіків зрештою теж, але боїться дітей, він втілення Зла, але робить добро. Він завжди каже правду, але йому ніхто не вірить. Він не чинить зла, лише карає грішників. І так ненаввидить свого Татка.

Рік виходу фільму:
2 015
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Lucifer
Анотація до фільму:

Слоган фільму: «It's Good to be Bad»

З серіалу «Люцифер», ви дізнаєтеся, як правитель пекла Люцифер Морнінгстар сидів собі тихо-мирно в Пеклі, смажив грішників, і раптово подібна рутина йому набридла. І що робити нудьгуючому королю демонів? Єдино прийнятним для нього рішенням виявилося відправитися в наш світ.

Демон відправляється в центр красивого і розгульного життя — місто Лос-Анджелес. Його смуткуу приходить кінець, адже навколо стільки розважального: гроші, веселощі, його власний клуб «Люкс», на яскраві вогні якого, як безліч метеликів, летять відвідувачі та красиві жінки. А коли біля його нічного закладу відбувається вбивство знаменитості, Люцифер взагалі приходить в повний захват. Тепер він зможе знайти застосування своїм магічним здібностям, щоб допомогти в розслідуванні детектива Хлої Деккер. Коли здивований Люцифер усвідомлює, що його чари абсолютно не діють на правоохоронця, гра для нього стає ще більш цікавою. А той факт, що чарівність дівчини впливає на нього зовсім інакше, ніж решта дівчат в його житті, сильно заінтригувало темного ангела. Однак в його життя втручається брат, який постійно рекомендує Люциферу повернутися до своїх обов'язків і навести порядок в пеклі.

Цікавий і той випадок, що після виходу пілотної серії сайт Американської Сімейної Асоціації опублікував петицію, в якій вимагав закрити серіал, так як в ньому показують Диявола з хорошого боку, що «ображає християнську віру». Чи так це, вирішувати тільки вам.

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:

Серіал є на багатьох сайтах, але тільки в російському перекладі. А шкода, було б цікаво дивитися, коли б він заговорив українською.

+2
23:46
691
RSS
00:37
+2
Здається, мої дівчата цей серіал дивились _соромлюсь
00:46
+2
після виходу пілотної серії сайт Американської Сімейної Асоціації опублікував петицію, в якій вимагав закрити серіал, так як в ньому показують Диявола з хорошого боку, що «ображає християнську віру».

Бліііннн!!! _сміюсь _сміюсь _сміюсь
Ото вже християни, які не виконують того, що заповідав Сам Христос (Матв. 5:44):

А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує…

І що, хіба Христос щось говорив про петиції та збирання підписів?! Це ж фарисейство якесь. чес'слово…
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
От тому я й виставила цей серіал на Світочі.
Ну люблю я такі речі, які в розважальному стилі примушують думати.
19:27
+2
Коли зрозуміти, що є Божественна Ієрархія, а вона численна (!), то приходиш до висновку, що при управлінні Землею і людством потрібні й СПОКУСНИКИ. Треба така малість: навчитися розпізнавати СПОКУСУ…
12:45
+3
Дуже люблю цей серіал, після перегляду почала сприймати диявола не як спокусу до злих вчинків, а як «каральний орган»)))
А воно так і є.

Випадкові Фільми