УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Секрет

Секрет

Я стільки разів дивилася цей фільм, що навіть припустити не могла, що його ще хтось не бачив. Він для мене як прописна істина.  Тому я досі не виставляла його у нас на Світочі. 

Він саме для перегляду в новорічну ніч.

Почніть цей рік якось інакше, може сподобається.

Рік виходу фільму:
2 006
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Secret
Анотація до фільму:

Вікіпедія описує цей фільм так:

«Секрет» («Таємниця»; англ. The Secret) — це псевдонауковий фільм, випущений кінокомпанією «Prime Time Productions» 2006 року, за яким згодом вийшла однойменна книга Ронди Берн. У фільмі узагальнюються деякі ідеї «філософії нового мислення», зокрема здатність людини силою своєї думки впливати на навколишню реальність, здатність до самозцілення, матеріалізації страхів і бажань. Ідеї фільму в цілому мають схожість із ідеями вчення про трансерфінг реальності та принципами філософії нью-ейдж.

Фільм складається з інтерв'ю відомих діячів викладання, богослов'я, філософії, фінансів, фен-шуй, медицини й особистісного розвитку. Протягом усього фільму ці люди викладають основні філософські принципи фільму, супроводжуючи виклад розповідями про себе, прикладами зі свого особистого життя про те, як знання «Таємниці» повністю змінило їхнє життя. Фільм включає численні цитати, а також посилається на такі наукові ідеї, як багатовимірна інтерпретація квантової механіки й антропний принцип.

А такий анонс є на одному з сайтів для перегляду:

Фільм-легенда, фільм-одкровення, фільм, який назавжди змінить вас, якщо ви наважитеся впустити в своє життя зміни. Напевно кожен з нас не раз замислювався про те, що або хто управляє нами і чому долі людей складаються так і не інакше. Звичайно, найлегше перекладати відповідальність за те, що відбувається на вищі сили і непереборні обставини, але що якщо припустити думку про те, що навколишню реальність формуємо ми самі? 

Чому одна людина постійно притягує проблеми, а в іншої все йде як по маслу, чому у одного не клеїться з роботою, а другому вдається робити гроші буквально з повітря? Відповідь полягає в Секреті. Секреті, який доступний кожному і до неможливості простий: думка матеріальна, і від того, які думки ми відтворюємо в своїй голові, безпосередньо залежить те, як складається наше життя. І якщо ви сумніваєтеся в цій істині, то науково-популярний фільм «Секрет», розвіє всі сумніви. Будьте реалістами — бажайте неможливого!

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:

Я знайшла український переклад на Ютубі.

А це оригінал англійською

+2
22:48
741
RSS
00:01
+1
В новорічну ніч я зайнятий — у нас дедлайн 25 січня. А далі… треба якось не забути _соромлюсь
13:34
+2
Дякую, Дзвінко. Спробую подивитися.
20:31
+2
Подивився. Не все так просто, Дзвінко. Якби все залежало від наших мрій, то й ти з Тимуром були б здоровими і ми б з дружиною не старіли б…
Мрія від мрії відрізняється силою. Сильні мрії можуть збуватися… от тільки чи буде від того користь людям?!
Просто люди ще не навчилися правильно бажати, без емоційної прив'язки до результату бажання. «Все буде, як ТИ хочеш, але зовсім не ТАК, ЯК ти хочеш.»
Тут я притчу на тему здійснення бажань підкинув. Втім, Ви вже бачили _сміюсь
00:33
+2
О — ще один секрет svitoch.in.ua/films/5-sekret-zoar.html
00:56
+1
Якщо О це нуль то все стає на свої місця
14:01
+1

І ще секрет…
18:47
+2

Секрет секрета))
11:46
+1

Вихід із секретів
Дякую за вдосконалення моєї добірки фільмів. _чудово _троянда
До речі, англійський оригінал вилучено з мережі:


Зверніть на це увагу!
Сумно, але зате я знайшла аудіо книгу англійською

Випадкові Фільми