Гаттака

Гаттака

Чи легко бути недосконалим у досконалому світі? А якщо у тебе ще й мрія є?

Рік виходу фільму:
1 997
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Gattaca
Анотація до фільму:

Нещодавно кожен хлопчина мріяв стати космонавтом. Вже скоро ця мрія може стати реальністю, але з однією маленькою умовою — майбутньому підкорювачу космосу має пощастити народитися бездоганною (у генетичному плані) людиною, без вад і недоліків.

Біотехнології майбутнього розвинулися до такого рівня, що євгеніка перестала вважатися суперечливою теорією чи порушенням етичних і моральних норм, а народження ідеальних людей вже поставлено на конвеєр. Усі генетичні дефекти та їх потенційні наслідки легко розшифровуються, і людей поділяють на два соціальних класи — «Придатних» (Valid) та «Непридатних» (In-valid). Перші отримують від суспільства підтримку, а інші — втрачають найвигідніші життєві перспективи. Як правило «Придатні» — результат відвідування батьками лікаря, де він пропонує їм на вибір найвдаліші комбінації їх генів для майбутньої дитини або ж просто сподіватися на випадкову вдалу комбінацію генів. «Непридатні», як правило, результат цілком природного зачаття — звичайного сексу, коли гени батьків зійшлися на вдачу, тому їх також називають «божі діти».

Вінсент Фрімен (його грає Ітан Гоук) — людина другого сорту. Він короткозорий, страждає на вади серця, а найпростіший аналіз крові обіцяє йому всього 30,2 років життя. Але у Вінсента є мрія — полетіти в космос. Заради цього він укладає угоду з Джеромом Юджином Морроу (Джуд Лоу) — покаліченим «Придатним», що продає йому свій генетичний матеріал для тестів. Завдяки чужій крові, сечі, волоссю та часточкам шкіри Вінсенту вдається ошукати службу безпеки аерокосмічної корпорації ҐАТТАКА, увійти до складу команди рейсу на Титан та міцно потоваришувати з Айрін Кассіні (Ума Турман). Але все таємне рано чи пізно стає явним. Для здійснення своєї мрії Вінсенту знадобиться щось більше, ніж бездоганні аналізи.

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:

На Ютубі є лише платний перегляд фільму.

+1
12:40
416
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Фільми