УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Прекрасна зелена

Прекрасна зелена

Хочу поділитися з вами своїм улюбленим фільмом.

Коли надворі дощ, а на душі шкребуть вже не коти а шаблезубі тигри, коли з екрану телека течуть потоки негативу, а всі навколо в черговий раз кричать «Усепропало», я беру миску яблук і баночку меду (я дуже люблю яблука з медом і плювати хотіла на свою фігуру), загортаюся у м'якенький плед і вмикаю цей фільм.

Вчора я переглянула його черговий раз, він відволік мене від сумних думок про нашу реальність і знову нагадав один з можливих шляхів виходу з сучасної глобальної світоглядної кризи.

Пропоную для перегляду та обговорення чудову французьку комедію «Прекрасна зелена» 1996 року випуску. На жаль, є лише російський переклад.

Фільм можна подивитися тут.

У ньому розповідається, як безглуздо виглядає життя сучасної людини у мегаполісі з точки зору просвітленої особистості, яка дбає про вдосконалення власних душі й тіла.

Дивно, але ще майже 20 років тому у легкій художній формі було показано шлях до Великого Переходу. Правду казали давні мудреці: «На кожне запитання уже існує відповідь».

Приємного перегляду.

Рік виходу фільму:
1 996
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Прекрасная зелёная / La belle verte (1996)
Анотація до фільму:

На далекій планеті люди живуть общинно-родоплемінним способом, біогенна цивілізація, теплий клімат, повне самозабезпеченння, все гармонійно. Кількість населення на планеті маленька… Одна жінка з цієї планети вирішує відвідати Землю (вона вважає, що коріння її роду з Землі), відправляється сюди і стикається ясна річ з техногенною цивілізацією і стає їй спочатку фігово… Але з причини наявності деяких простих але дієвих здібностей ситуація починає змінюватися — розмовляючи з людьми вона вміє повертати їх до власного «Я» відключаючи від програм соціуму. Ну і люди після розмови з нею клацають і міняють сприйняття реальності ...

Починаючи від дядька, який роззувається посеред дороги і викидає черевики, директора пологового будинку, який раптом усвідомлює що він не може приймати пологи, оскільки не розуміє в цьому нічого — він таки не жінка :) і кінчаючи політиками, які раптом починають нести з екранів тб правду.

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:

Мені не вдалося знайти на Ютубі цей фільм повністю. Якщо хтось знайде, буду вдячна за посилання.

+1
00:05
722
RSS
01:02
+1
Трейлер просто супер! Особливо там де «виставка трупів» :)))))))))) Точніше і не скажеш! Пізніше обов’язково подивлюсь.
12:00
+1
Подивився фільм. Сподобався! Хоча я собі трохи не так уявляю просунуту цивілізацію. Швидше як в роботах Жака Фреско. Коли високі технології існують в гармонії з природним середовищем. Але і такий варіант можливий. Тим більше у фільмі в «людей» розвинені всякі екстрасенсорні та інші здібності, тоді вже і техніки не треба :)
Саме так. Ідеї Жака Фреско це перехідний етап. Він триватиме кілька сотень років, а потім люди стануть настільки досконалими, що технології стануть не потрібні, бо все робитиметься за допомогою думки.
22:20
+1
Але якщо люди стануть настільки досконалими, тобто дуже сильно підніметься рівень їхньої свідомості, і їм відкриється можливість користуватись такими здібностями, тоді для багатьох вже не буде смислу втілюватись на Землі, і обмежувати себе тільки однією планетою, навіть якщо тут буде дуже добре. Тому мені здається що цей етап, який Ви називаєте перехідним, може бути останнім етапом існування нашої цивілізації.
22:24
+1
Це вже буде в п«ятому вимірі — щось подібне.

Випадкові Фільми