Острів проклятих

Острів проклятих

Мене цей фільм приваблює тим, що режисер Мартін Скорсезе застосував той самий прийом, який полюбляю застосовувати й я сам: в процесі розвитку сюжету подавати глядачеві (читачеві) яскраві деталі й натяки… коротше — зачіпки, які ніяк не в'яжуться з основним сюжетом і навіть суперечать йому. А вже ближче до кінця ошелешувати глядача (читача) несподіваним відкриттям: виявляється, весь попередній сюжет насправді був фальшивкою, за якою ховалася зовсім інша правда — на яку, власне, й натякали оті яскраві зачіпки! Й глядачеві (читачеві) лишається дивуватись, чому він сам не додумався до такого, здавалося б, простого й логічного пояснення?!

І блискуча гра Леонардо ді Капріо! Шкода що за роль Тедді Деніелса йому не дали «Оскара»...

Рік виходу фільму:
2 009
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Shutter Island
Анотація до фільму:

1954 рік, США, Бостонська бухта. Двоє федеральних маршалів — Тедді Деніелс і Чак Аулі, — отримують незвичайне завдання: провести розслідування в психіатричній клініці для дуже небезпечних пацієнтів, що дуже нагадує справжню в'язницю закритого типу й розташована на малодоступному острові посеред моря. Тим не менш, звідти незрозуміло як втекла дуже небезпечна пацієнтка Рейчел, яка втопила трьох дітей. 

Втім, Тедді Деніелс переслідує ще й свої власні цілі. Він хоче розшукати вбивцю Ендрю Леддіса, винного в смерті його коханої дружини. І вже по ходу розслідування маршали розуміють, що медичний персонал клініки поводиться якось дивно… З чим це може бути пов'язано? Невже лікарі влаштували змову проти маршалів і хочуть їх самих запроторити в стіни цього похмурого закладу, щоб піддавати нелюдським дослідам?..

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:
+1
00:50
448
RSS
Безперечно, Леонардо ді Капріо заслуговував на «Оскара» за цю роль!..

Випадкові Фільми