Мирний Воїн

Мирний Воїн

Цей фільм має бути в списку переглядів кожного, хто став на шлях розвитку і самовдосконалення. Так само як і книжка, яка лягла в основу фільму.

Не обов'язково займатися східними єдиноборствами, щоб вийти на неймовірний рівень можливостей і фізичної досконалості. Ті самі методи підійдуть і для банальної гімнастики. Головне, робити те, що дійсно любиш.

На Ютубі є фільм повністю, але з російським перекладом. З українським теж є, але треба шукати на інших сайтах.

Рік виходу фільму:
2 006
Назва фільму мовою оригіналу або дубляжу (перекладу):
Мирний Воїн / Мирный Воин / Peaceful Warrior
Анотація до фільму:

Ден Мілман — талановитий гімнаст коледжу, який мріє про виступ на Олімпійських іграх. У нього все є: нагороди, друзі по команді, швидкі мотоцикли, дівчата і відчайдушні вечірки.

Життя Дена перевертається з ніг на голову, коли він зустрічає загадкового незнайомця на ім'я Сократ, у якого достатньо можливостей, щоб відкрити новий світ сили і розуміння. Після серйозної травми, за допомогою Сократа і ефемерної молодої дівчини на ім'я Джой, Ден усвідомлює, що йому багато чого ще доведеться навчитися ...

На основі роману Дена Мілмана «Шлях мирного воїна» — міжнародного бестселера, перекладеного на 33 мови. Культовий роман для любителів тренувати власний дух.

Трейлер фільму:
Перегляд фільму:
0
00:23
781
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Фільми