УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Компанія Mars One Ventures збанкрутувала

Компанія,
яка планувала колонізувати Марс,
оголошена банкрутом


Базельський суд (Швейцарія) визнав банкрутом компанію Mars One Ventures, яка планувала відправити на Марс колонізаторів. Творець проекту Бас Лансдорп заявив, що зараз намагається «знайти прийнятне рішення» в переговорах з усіма зацікавленими сторонами, щоб врятувати розпочатий ще в 2011 році проект.

Лансдорп планував побудувати космічний корабель і відправити на Марс кілька людей, щоб вони заснували на планеті постійну колонію. Їх повернення на Землю не планувалося. Варто зазначити, що проект Mars One неодноразово критикувався вченими й космічними фахівцями, які вказували на його на технічну нездійсненність в сучасних реаліях, а також на недостатнє залучення інвестицій.

Джерело матеріалу:
+2
06:09
213
RSS
06:12
+2
Не всі досягнуть омріяної цілі!.. _шкодую
Може Маску вдасться краще.
14:35
+2
Ми маєм ситуацію, коли цілий материк Землі — Антарктида, є неосвоєним. Бо там умови непридатні для проживання: до мінус 60 град. За Цельсієм при шаленому вітрі до 50 м/с. і це січе снігом. Так от на Марсі умови для проживання разів у 100 гірші. Головне — нема чим дихати! Тому всілякі марсіанські проекти з людськими колоніями — це блеф, принаймні років на 100. Це ще й шкідливо, бо відволікають увагу від проблем Землі.
Ну, Антарктида незаселена тільки офіційно. А що і хто там є насправді, ніхто не знає. А хто знає, той мовчить.
Дуже навіть відомо! Антарктида заселена пінгвінами, які дуже добре вчаться у людей:


Ґрунтуючись на цьому, я починаю підозрювати що "Острів пінгвінів" Анатоля Франса — це не пародія на Францію, а це про Антарктиду!
_сміюсь _язик _сміюсь