УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Нарешті строки збіглися!

Щойно на Ютубі з'явився цікавий ролик "В РФ объявили конечный срок существования страны. В ход пошла последняя скрепа":

Його сенс в тому, що на Роскосмос напророкував початок регулярних польотів російських космічних кораблів на Місяць. Оскільки, на думку авторів як самого ролика, так і оригінального тексту, начитаного «жіночим роботом» для аудіоряду цього ролика, такий прогноз є нездійсненним, то звідси можна зробити висновок: у 2031 році ніякої Росії в її нинішньому вигляді не буде, отож спитати за обіцянку-цяцянку не буде з кого.

А отут вже я змушений згадати одну з поточних прес-конференцій, яку тодішній Перший віце-прем'єр-міністр України Юрій Єхануров дав у Клубі КМУ десь в 2000 році. Чому я запам'ятав це? Та тому, що майже наприкінці прес-заходу… можна сказати — навздогін пану Єханурову прилетіло від одного з журналістів запитання: мовляв, скільки ще українському народові ще чекати, щоб у нас налагодилося життя, й ми зажили нормально?! Юрій Іванович відповів миттєво, не замислюючись:

— Лишився тридцять один рік.

Зала Клубу КМУ вибухнула реготом, оскільки всі присутні миттєво порахували:

  • 1991 — рік розпаду СРСР
  • 40 років блукали давні євреї Синайською пустелею
  • 1991+40=2031 — прогнозний рубіж, коли в Україні налагодиться життя
  • 2031-2000=31 рік лишилося чекати омріяного «солодкого життя»...

А тепер звертаю увагу на те, що в обох «прогнозах» (як Роскосмосу, так і Юрія Єханурова) фігурує одна й та сама дата: 2031 рік!!! Саме тоді Росія в її нинішньому вигляді припинить існування, тоді не стримувана нею Україна почне шалено розвиватися...


Обидві дати отримані з незалежних одне від одного джерел — причому з різних інформаційних приводів!.. За всіма канонами журналістики, такій інформації можна довіряти. Від сьогодні до омріяної дати лишилося не так вже й багато — якихось 12 років

Отож чекаймо!

+1
22:51
203
RSS
22:53
+2
Все, можна пити шампанське!!! _пиячимо
За 12 років ще багато чого може статися. Астрологи дають оптимістичніший прогноз. Наш розквіт почнеться з 2023-25 років. Вибори в Росії, здається мають бути в 22 році. Певно після тих виборів росіянам вже буде не до України.
_ура Але в підсумку все буде добре!!! _ура
Звичайно, що все буде добре. Але тільки у тих, хто сам хоче, щоб було добре. Для тих, хто хоче, щоб було погано — буде, як побажають.
17:31 (відредаговано)
+2
В кінці допису читаю: лишився 32 рік. Ще й рихметики не знають.
17:57 (відредаговано)
+2
А-а-а… де це ти прочитав?! У мене в дописі числа «32» нема фізично. Якщо маєш на увазі оригінальний матеріал "Последний отсчет" на «Лінії оборони», звідки начитувався текст, то там є лише «В 2032 году». Отож не второпав, що ти маєш на увазі…
_здивований
21:19
+2
Я помилився. В кінці допису написано: лишився 31 рік.