УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Лісапетний батальйон-19

Недавно товариш мій Микола передав мені на ФБ посилання на одну жартівливу пісню у виконанні Лісапетного батальйону (ЛБ). НУ й розвеселило це мене. Не знаю, до якого естрадного жанру віднести пісні ЛБ. Це крик жінок сучасного українського села. А оце сьогодні набрів на великий концерт ЛБ. Подивіться й послухайте. Про що вони співають!

youtu.be/Vx95F1SbgRQ

+2
16:34
259
RSS
16:36
+2
Хто з міста, погляньте на село. Там теж живуть українці.
А чого там дивитися?! Село як село. Дуже нагадує Ворсівку, звідки родом мій тато, або Велику Мотовилівку, звідки родом мій тесть. Можна подумати, містяни ніколи сіл не бачили…
_стежу
17:42
+2
_чудово «Лісапетний батальйон» знаємо й любимо. _чудово


Мені особисто найбільше до вподоби оця жіночка:


_чудово Ох і файна! _чудово
21:25 (відредаговано)
+2
Ого! Як патріотично! Я гадав, що їх цікавлять лише чоловічо-жіночі відносини.
Та ну?! Це відео 2014 року. _стежу Знаєш, яким популярним воно тоді було?!
14:14
+1
Цей славний колектив має у репертуарі біля 200 пісень ( здається 189). Колектив гастролював не тільки по Україні, а і за кордоном. І що дивно що на це спромоглися прості сільські люди, аматори, в яких немає своїх поетів, композиторів, оранжувальників, продюсерів, костюмерів, спонсорів і т. п. Геніальна Наталя Фаліон, геніальні у неї дівчата. Шкода що дехто з них пішов у Засвіти, в тому числі Ганька — «Сексбомба», чоловік і син Наталі Фаліон. Світла їм пам'ять. А колективу дай Боже здоров'я і творчого многоліття!
Ганьки вже нема?! _здивований Ой, до чого шкода!!!
Світла пам'ять, земля пухом і Царство Небесне… _ангел