УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

На Євробачення-2019 поїде MARUV

Дивився відбір на Євробачення-2019 через інтернет-трансляцію на УНІАН.

Перемогу виборола співачка MARUV.

Як висловився ведучий Сергій Притула, в «битві класики й молодості» перемогла молодість...


Від себе додам, що половина учасників за передфінальний тиждень зазнали репутаційних втрат: KAZKA дістала «на горіхи» за «слабкий спів», ANNA MARIA — через батьків-«кримнашистів» (мама навіть відповідну російську медаль за це отримала), YUKO — через відсутність у Юлії українського громадянства. Отож через цей відбір зараз почнеться інтернет-срач, я так собі думаю! Запасаймося попкорном...


UPD. Як повідомляв УНІАН, у громадському русі «Відсіч» заявили, що троє із шести фіналістів конкурсного відбору «Євробачення-2019» MARUV, YUKO, ANNA MARIA — «відверті колабораціоністи». Отже, тепер, коли відбір завершено, «Відсіч», мабуть, зреагує відповідним чином… От тільки не знаю, на кого нарікатиме: на нерозбірливих глядачів чи на позицію суддів?..

0
23:54
298
RSS
00:05
+1
_крутий Коротше, запасаємось попкорном… _крутий
Господи, помилуй. Ні тексту, ні музики, ні голосу. Одна порнографія. Але в порівнянні з минулорічною переможницею з Ізраїлю, має великі шанси на успіх.
01:11 (відредаговано)
+2
А на відборі сама MARUV сказала, що вона і дівчата вправно «лижуть і не тільки»…
_сміюсь
Згадався шкільний анекдот про «Вовочку-логіка»:
Прийшла нова класна керівниця вперше в клас, робить перекличку. Ну, і традиційно після імені однокласники називають прізвисько. Отож вчителька:
— Вовочка?..
Однокласники:
— Логік!
— Що то за дивне прізвисько?!
— Оооо, Марьванна, Вовочка тааакі загадки задає, що не розгадаєте!
— Вовочка, а що у тебе за загадки?
— Нууу… Наприклад, отака… — каже Вовочка. — Дві дівчини їдять морозиво, одна своє морозиво смокче, друга облизує. Яка з них заміжня?!
— Нууу… — зашарілася вчителька, — мабуть та, яка смокче?..
Діти засміялися, а Вовочка мовив:
— Еххх, Марьванна, Марьванна, не вгадали!.. Заміжня та, у якої обручка на правому безіменному пальці!..

_сильно_сміюсь
Коротше, молодість перемогла!!!
До речі, наша MARUV виглядає як подружка… Кончіти Вурст!

00:32
+3
Чекайте, ще Національна телерадіокомпанія не сказала свого слова, а вона, наскільки розумію, моє право запросто забракувати переможця. Так що все найвеселіше може бути ще попереду.

А взагалі-то, відбір, як на мене, був просто жахливим. Вперше за багато років я ні за кого не голосував бо взагалі жодна пісня не сподобалась. Хоча в минулі роки було по 3-4 пісні які подобались кожного разу…
моє право запросто забракувати переможця

Обдруківка за дідусем Фройдом!!!
_сильно_сміюсь

Так, Притула сказав про право НТРКУ забракувати результати. Але якщо відкинути «колаборанток» MARUV, YUKO та ANNA MARIA + слабеньку в плані вокальних даних KAZKA, тоді залишаться двоє фіналістів — «механічні піаністи» й «дівчата-джазистки»… Перші не видовищні абсолютно, другі — надто «ретроспективні».
_стежу
То що, вдруге Джамалу відправити, як запропонував Притула?! Росіяни ж командирують вдруге Лазарєва…
11:27
+2
Саме так, немає кого замість неї відправляти… Дійсно краще би Джамалу відправили, ну, або хоча би Данилка _розгублений
У Джамали як раз нова пісня вийшла. В сам раз на Євробачення.
02:21
+2
Співачка MARUV — про «марувіанців» та «4 млрд росіян»:

«У мене багато глядачів з України, Росії, Туреччини. Всі вони приїжджають на різні концерти. У них є свої чати, вони спілкуються, є свої фани – «марувіанці», які між собою спілкуються. І не важливо, з якої ти країни… Багато людей, що живуть в Росії, добре ставляться до тих, хто живе в Україні. Вони слухають українську музику, захоплюються нею. Не всі погані, не можна судити всіх по одній людині – президенту. Не може бути 4 мільйони, або 4 мільярди, здається (проживає в Росії – ред.), жителів Росії, які все відверто погані і хочуть воювати», — заявила співачка.
«Ви знаєте, 4 млрд – це, напевно, мрія їхнього президента, а 4 млн – це наша мрія», — саркастично відповів ведучий.
Може перед музичним відбором конкурсантам варто зробити тест IQ, щоб таких безглуздих відповідей не давали?
08:12
+2
Я теж дивився цей фінал. Джазистки беруть тим, що солістка на 8 місяці вагітності. Єдина пісня українською від росіянки Юлі — це жахлива пародія. Хлопці поєднали піаніно з барабаном. Дівчата-марувіанки лазили по підлозі. Кримчанки Анна з Марією співали злагоджено й голосно англійською. КАЗКА у приспіві мала щось українське і дівчата похилили голівки одна одній на плечі. Що єдине мене зворушило. Деградація.
09:00 (відредаговано)
+2
Саме в стадії вагітності у жінок, бува, розкриваються особливі голосові дані. Я це якось спостерігав на прикладі такої собі київської групи VINNIPUZ:Але якщо солістка Freedom jazz зараз на 8-му місяці, то народжувати їй в березні. Отож якщо й поїде на Євробачення (творчі люди — вони такі, вони здатні на подібні подвиги, по собі знаю), то в будь-якому разі вже породіллею. А тому параметри голосу у неї, найшвидше, зміняться… невідомо яким чином…
_не_знаю
В будь-якому разі, станом на травень Freedom jazz буде іншим або через зміну параметрів голосу нині вагітної солістки (найімовірніше) — або через заміну солістки (що навряд, але як варіант можливо). Піди вгадай…
09:45 (відредаговано)
+2
Ага! Вже почалося:

Суспільне мовлення, яке обирає представника України на пісенному конкурсі Євробачення, попри перемогу в національному відборі співачки MARUV, ще не ухвалило остаточного рішення.
Про це в коментарі Громадському заявила член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова.
За її словами, рішення про представника України на Євробаченні-2019 НСТУ ухвалить упродовж 48 годин, а MARUV має дати відповіді на питання щодо договору упродовж 24 годин.
«Зараз ми маємо затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як Суспільне мовлення, дослухаємося до суспільства. В суспільстві зараз є різні думки, чи виконавець, який має концертну діяльність у Росії, може представляти Україну. В нашому договорі є пункт, який нам потрібно обговорити з MARUV», — розповіла Кольцова.
На запитання, чи в іншому випадку Україну представлятиме гурт Freedom Jazz, який посів друге місце у відборі, Кольцова відповіла: «На жаль поки не можу сказати. Ми хотіли би почути від MARUV відповіді, і звичайно хотілось би покласти дискурс в українському суспільстві: чи має артист, який представляє Україну на Євробаченні, їздити з концертами в Росію».
На запитання, чи є конкретно вимога від MARUV оголосити про припинення концертів у Росії, Кольцова відповіла:
«У нас є пункт в договорі, який передбачає певні рішення — вони мають його прийняти».

Наскільки пам'ятаю, «член правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова» — це співачка і композитор, колись відома як Каша Сальцова з київського рок-гурту "Крихітка Цахес":Пригадую, що вона брала активну участь в Євромайдані, в 2014 році зайняла різко негативну позицію щодо російської агресії, а торік записала звернення на підтримку Олега Сенцова… Що ж, як я й казав — запасаємося попкорном…
11:39
+3
Та, думаю, що заставлять її підписати договір де вона відмовляється від концертів в Росії на час підготовки і проведення Євробачення, і на тому закінчиться ця історія.

І ще, мені здається, що нам другий раз підряд на Євробаченні буде світити останнє місце від суддів _розгублений ну зате глядачі мабуть добре проголосують, так що все нормально. Кращого варіанту все одно не було. Не можемо ж кожного разу вигравати Євробачення або бути одними з фаворитів.
12:22 (відредаговано)
+1
Євробачення «за розкладом» мусимо виграти в:
2004 + 2х12 = 2016 + 12 = 2028 році _браво
Що ж до «останнього місця від суддів»… _стежу
Гадаю, якщо MARUV та її кордебалет нарядити у вбрання з блискіток на голе тіло і зробити вдалу підсвітку та всякі там лазерні ефекти, то судді не встоять також… Тому це може бути повторне друге місце, як Вєрка С(м)ердючка:

До речі!!! С(м)ердючка посіла 2-ге місце в 2007 році…
2007 + 12 = 2019 рік
_дідько _дідько _дідько
Нам таки точно світить друге місце на Євробаченні-2019…
13:28
+2
Букмекери покращили прогнози щодо місця України на Євробаченні-2019 з 14 місця на 5 після звістки про перемогу MARUV у нацвідборі…
14:02
+2
Друже, виправ 24 на 12., бо арифметика не сходиться.
14:19 (відредаговано)
+1
Чому?!
2004+24=2028 і 2016+12=2028
Тому 2004+24=2016+12=2028
Все чудово сходиться…
_здивований
Хіба що…
2004+2х12=2016+12=2028
Так краще?
17:06
+2
Отак краще:
2004 +12 =2016
2016 +12 =2028
20:45
+2
Російський продюсер Йосип Пригожин запропонував відправити співачку MARUV, яка стала переможницею українського національного відбору на «Євробачення», в якості учасниці від Росії в 2020 році.
22:42
+2
Співачка MARUV, яка перемогла в Національному відборі на Євробачення-2019, зможе представляти Україну на конкурсі, якщо підпише контракт з «UA: Суспільне» і, згідно з його умовами, відмовиться від гастролей в Росії. Про це повідомила PR-директор «UA: Суспільне» Вікторія Сидоренко на своїй сторінці в Facebook.
00:06
+2
Правовласником переможної для співачки MARUV на Нацвідборі пісні «Siren Song» є російська компанія аудіозапису Warner Music Russia, повідомляє громадський рух «Відсіч» на сторінці у Facebook з посиланням на оприлюднену на сервісі Apple Music інформацію. Зазначається, що в разі відправлення MARUV на Євробачення від України на цьому може непогано заробити Росія.

«Якщо НСТУ все ж вирішить, що Україну на Євробаченні має представити MARUV, то на цьому непогано заробить Росія. І не опосередковано, а прямо. Тому що правовласником пісні MARUV «Siren Song», з якою вона хоче їхати до Тель-Авіва, є російська компанія звукозапису Warner Music Russia. А це означає, що роялті за використання цієї пісні отримуватиме саме цей російський лейбл», – йдеться в повідомленні.
22:41
+2
Суспільний мовник (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України») та співачка MARUV, яка перемогла в національному відборі на Євробачення, не дійшли згоди щодо участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019 через низку причин.
Співачка Анна Корсун (сценічне ім’я — MARUV) здобула перемогу в шоу Національний відбір у результаті чесного конкурсу й одержала максимальний бал від глядачів. Її виступ високо оцінили музичні експерти, представники шоу-бізнесу та глядачі. Однак у виконавця, який представлятиме Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ПАТ «НСТУ» на час конкурсу виконавець стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі. Після проведених перемовин ПАТ «НСТУ» та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.
Також згідно з правилами Євробачення (п. 2.6) мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору.
Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника (згідно із Законом України про Суспільне мовлення одним з основних завдань ПАТ «НСТУ» є сприяння консолідації українського суспільства (ст. 4. п. 2)).
22:44
+1
Співачка MARUV (Анна Корсун), яка мала представляти Україну на Євробаченні 2019, розповіла про свої переговори з Національною суспільною телерадіокомпанією України, які стосувалися її участі в конкурсі «Євробачення».

Як зазначила співачка в Instagram, переговори тривали близько семи годин, і згода між сторонами так і не була досягнута. «Раніше я говорила, відмова від концертів в Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я — громадянка України, сплачую податки та щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі на промо-акції наших політиків. Я — музикант, а не бита на політичній арені», — зазначила співачка.
22:47
+2
У правилах відбору представника від України на пісенний конкурс "Євробачення" потрібно внести зміни, щоб уникнути скандальної ситуації, яка виникла цього року з переможницею співачкою Maruv.
Про це заявив віце-прем’єр-міністр України з гуманітарний питань В’ячеслав Кириленко у ефірі ток-шоу «Ехо України» на телеканалі «Прямий».
«Треба, по-перше, робити зміни у самих правилах відбору. Такі зміни, які передбачають обмеження для тих виконавців, які гастролюють на території держави-агресора. Це навіть не в законі, а в правилах відбору. Оскільки „Євробаченням“ в Україні займається суспільний мовник. Бо саме „Суспільне телебачення“ є членом Європейської мовної спілки, а Європейська мовна спілка проводить цей конкурс. І от вони самі визначають правила відбору. Можуть взагалі без жодних публічних конкурсів просто призначити, можуть провести якийсь вузький експертний конкурс, а можуть із залученням експертів і також широкого голосування. Як вони будуть обирати надалі – це їхня прерогатива, виняткове повноваження», — зазначив чиновник.
22:51
+3
Наробили самі собі проблем. А Росія тепер буде по повній піаритися на цій ситуації. Навіщо було взагалі запрошувати на конкурс таких представників половина з яких тісно пов'язана з Росією… Тут без скандалу ніяк би не обійшлося…

Можливо трохи перегнули палку не давши їй поїхати на Євробачення, а можливо і не перегнули. Ну, в будь-якому випадку самі допустили цю проблему.
Навіщо було взагалі запрошувати на конкурс таких представників половина з яких тісно пов'язана з Росією… Тут без скандалу ніяк би не обійшлося…

У мене загалом таке враження, що за місяць до президентського голосування десь у «верхах» вирішили трішки відволікти людей від виборів «мистецьким» скандалом. Для того у фінал нацвідбору на Євробачення-2019 вивели 50% претендентів, пов'язаних з РФ + KAZKA, яка не вміє співати. А по факту, звісно, вистрілили собі в ногу…
_шкодую
Ясна річ, тепер РФ зможе наступного року відправити MARUV на Євробачення-2020 в піку Україні. Зараз на нас теж проллються ріки гною… Відволікли, коротше.
_шкодую
А в принципі, за такі речі хтось має піти у відставку: або віце-прем'єр Кириленко, або хтось із складу Суспільного мовника (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»), яий мав забезпечити аполітичність відбору…
_сміюсь
Ну, не може ж діючий Президент і Верховний Головнокомандувач наводити порядок не тільки в армії, а ще й на естраді. От виберемо Зеленського, і будуть на Євробачення самі патріоти їздити.
00:34
+3
Знайшли «патріота»…
00:18
+3
Ті, що вважають Україну постачальником дівчат для сексуальних розваг іноземців, отримали би реальне підтвердження цьому, якби Україну на Євробаченні представляла Марув. Навіть якби вони вибороли перше місце — іміджові втрати України були би непоправними. А за «ляпсуси» мав би хтось відповісти, але це не в нашій державі. У нас навіть за кримінальні злочини, вбивство майданівців ніхто не поніс покарання навіть через п'ять років так званого «розслідування»…
04:59
+1
Дзвінка пише: от виберемо Зеленського. Друже Миколо, та Дзвінка просто отак жартує…
05:03
+1
Як так зрозумів, що Анні Корсун запропонували стати на бік України у війні з Росією і виражати цю позицію на Євробаченні, як це робила Джамала. А вона називає це політизацією.