УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Євробачення-2019: коло друге

У Суспільному мовленні заявили, що обиратимуть представника України на пісенному конкурсі Євробачення-2019 з-поміж усіх фіналістів національного відбору.


Про це у коментарі Громадському повідомила членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова.

«Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь цього року. Потім ми поспілкуємося з юристами, чи ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося с менеджментом артистів. А потім ми приймемо рішення», — пояснила вона.

На запитання, чи відрізняється договір, який пропонували MARUV, від договору, шо пропонували переможцям нацвідбору в минулі роки, Кольцова відповіла, що новим був тільки пункт про заборону виступати в Росії.

«Те, що артист виклав інтерпретацію цих пунктів… там просто дуже багато стандартних пунктів з правил Євробачення. Крім пункту про скасування гастролей в РФ — про скасування на час проведення конкурсу», — сказала вона.

Джерело матеріалу:
+1
14:07
229
RSS
14:16
+1
Звісно, з цьогорічним нацвідбором вже обгівнялися по вуха. Що ж, побачимо, як воно вийде в підсумку… _шкодую
21:43
+2
Група Freedom-jazz, яка посіла друге місце в українському відборі, відмовилася від участі в "Євробаченні"
21:46 (відредаговано)
+2
Невже все-таки просунуть Казку. Буде виглядати негарно… Але ж перші двоє самі відмовились… Весело… Краще б дійсно знову Джамалу відправили. Особливо враховуючи те, що Лазарєв знову буде від Росії _сміх До речі, не здивуюсь якщо саме так і буде. Як бачимо сьогодні все можливе _розгублений
Що б вони не зробили — все виглядатиме негарно.
_шкодую
Краще б вже YUKO в екстреному порядку дали українське громадянство. YUKO хоч співати вміє, на відміну від KAZKA…
00:27
+1
Україна може відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019. Про це в ефірі Громадського заявила член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова.
_стежу
За її словами, зараз Суспільне веде перемовини з гуртом Kazka щодо участі в Євробаченні. «Але мені здається, зараз, в цій ситуації — це криза, на яку немає однозначної відповіді, правильної, тому що суспільство розділене», — сказала Кольцова. Вона також зазначила, що до 8-10 березня Суспільне та представник України мають представити організатору конкурсу номер з розкадруванням.
_здивований
На запитання, чи може представляти Україну гурт Kazka, або взагалі ніхто не представляти, Кольцова відповіла: «Це може бути ніхто».
Кольцова відповіла: «Це може бути ніхто»

Я не знаю, чи є в Україні Ніхто, але колись була група НеМо. Цілком пристойна, як на провінцію.

Ого!!! А НеМо круті:

Музиканти «НеМо» були активними учасниками помаранчевого Майдану 2004 року, виступали на сцені Майдану в день найбільшої кількості мітингуючих, та ще кілька разів. Після цього вирушили в автопробіг «Поїзд Дружби», який проліг східними та південними теренами України.
Були активними учасниками та волонтерами Майдану Гідності в листопаді 2013 — лютому 2014, а також виступили на сцені Майдану. В березні 2014 року дали благочинний концерт на підтримку України в польському місті Сандомирі.
З початку анексії Криму розпочали концертну діяльність на підтримку військових на півдні України, а згодом і на Донбасі. Восени 2014 року стали учасниками автопоїзду, який проліг від Маріуполя до Сіверодонецька. Кілька разів виступали в аеропорту Краматорська та у звільненому місті. Як волонтери з початку війни на сході України активно допомагали і підтримували військових ЗСУ, прикордонників, розвідників та добровольців. Виступали і на площах і в окопах, і на бойових кораблях в Маріуполі. Влітку 2015 в черговій поїздці під Маріуполь група «НеМо» була нагороджена бойовою медаллю Міністерства Оборони України «За оборону Маріуполя». Також музиканти «НеМо» неодноразово брали участь в благодійних концертах на підтримку військових та поранених.
Я ж кажу, не там Суспільне виконавців шукає.
На жаль, група уже не існує.
Там, там! Якби завчасно подбали про українське громадянство для Юлії (YUKO) — була б цілком позитивна «картинка» на тему «навернення росіянки в українство». А з того їхнього виступу можна зробити нормальне шоу для європейців. На Євробачення ж потрібно везти шоу, від якого би «протащилися» безтурботні людиська на цивілізованому Заході…
_не_знаю
Це не применшення крутизни НеМо, ні. Просто вони «заточені» під нашу аудиторію, а не під європейську — ото й усе…
17:15
+1
Гурт KAZKA відмовився від участі у Євробаченні-2019
_браво _браво _браво
«Нам не потрібна перемога будь-якою ціною», — йдеться у повідомленні гурту.
17:18
+1
Українці вважають, що після скандалу з Maruv всі співаки повинні бойкотувати Євробачення. Вже до 8-10 березня Суспільне та представник України мають представити організатору конкурсу номер — через скандал на конкурс може не поїхати ніхто.
_дідько _дідько _дідько
20:44
+2
Все, питання закрите!!!
_вибачаюсь
Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019.
Про це йдеться у повідомленні регулятора. Зазначається, що переможцем Національного відбору на цьогорічне Євробачення стала співачка MARUV. Однак після проведених перемовин MARUV відмовилася підписувати договір.
«Альтернативним способом визначення представника від України на Євробачення-2019 правила визнають його безпосереднє призначення мовником. Тобто Суспільний мовник міг би обрати будь-якого виконавця не з числа учасників Національного відбору. Проте від такої альтернативи Суспільний мовник відмовляється, адже з повагою ставиться до вибору глядачів у Національному відборі. Тому в ситуації непідписання договору про участь у Євробаченні з переможцем телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місце за результатами Національного відбору», — йдеться у повідомленні.
08:04
+2
Співачок ANNA MARIA несправедливо звинувачують за їхні слова про Крим. У скандалі, який розгорівся після їх інтерв'ю з Романом Скрипіним, насправді винні «творці» проблеми – Міністерство культури, «Суспільне» і «СТБ», вважає письменниця Лариса Ніцой, відома послідовною проукраїнською позицією.
«А що, дівчата мали сказати, що „наші батьки гади, ми від них відмовляємося“? Вони не можуть так говорити. Чи, може, що „Крим – український“? Тоді вони туди не зможуть повернутися. В умовах конкурсу не написано, що „ви не маєте права, бо така ситуація у суспільстві й в умовах війни подивіться на те, що у вас за спиною“… Немає такого», — сказала вона.
«Ще із самого початку треба було поставити фільтри, щоб потім не виникало подібних розбірок привселюдно. Для цього можна провести певні ініціативи на законодавчому рівні», — зазначила Лариса Ніцой.
17:49
+2
Це дика ситуація, що громадян треба змушувати до толерантності власній країні. Таке мало б бути на автоматі