УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Не Євробаченням єдиним...

В період 27-31 серпня 2020 року у столиці України вперше відбудуться Міжнародні хорові змагання. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час підписання Меморандуму про проведення Міжнародних Хорових Змагань (International Choir Competition) між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та компанією INTERKULTUR Management GmbH, яка представляє Міжнародне хорове товариство.

За словами Миколи Поворозника, у рамках заходу передбачено парад хорових колективів різних країн на вулиці Хрещатик, урочисті церемонії та концерти відкриття та закриття, конкурсна програма протягом трьох днів з міжнародним журі, відкриті концерти для всіх мешканців та гостей міста і гала-концерт.

Джерело матеріалу:
+1
18:39
189
RSS
18:41
+1
Це відбудеться після Дня Незалежності 2020 року…
11:34
+2
Нарешті! Західні країни, навіть бідніші, давно проводять такі конкурси щороку, або через рік. Але справа це — коштовна. Колективи численні. Їх треба нагодувати, розмістити на нічліг. Це не приїзд кількох «джаз-банд», чисельністю 5-10 осіб. Але будемо надіятись що все буде добре.