УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Час вдатися до "диктатури меншості"?!

Ну що ж, схоже, свіжі дані екзит-полів 2-го туру президентських виборів 2019 року дозволяють зробити висновок щодо довгоочікуваної консолідації української нації, оскільки:

Таким чином, маємо приблизно наступну поточну структуру нації: 

Подібний розклад може здаватися поганим лише на перший погляд, оскільки існує просте правило: «Якщо в певному товаристві 5% людей одночасно здійснюють певні дії, решта людей (більшість) починають їх повторювати».

Рекомендую в цьому зв'язку уважно перечитати матеріал «Перемагає найменш толерантний: Як працює диктатура меншості», виставлений на Світочі Дзвінкою Сопілкаркою 3 роки тому. Дивно лише, що про нього згадав я, а не вона...


Висновок: якщо меншість кількістю в 5% здатна нав'язати свою волю решті 95% товариства, то невже на це нездатна меншість у 25% людей?! Звісно, здатна… Треба лише навчитися застосовувати тактику «диктатури агресивної меншості». Отаким виглядає завдання поточного моменту.

Автор:
Тимур Литовченко
+2
23:33
184
RSS
23:37
+2
Ще раз повторюю: у нас на порядку денному — диктатура! Нехай диктатура «оксамитова», лагідна (як завжди в Україні) — але вона сама!..
Я все ще перетравлюю всю цю інформацію. У мене в голові крутиться надто багато питань. А більшість своїх дописів на Світочі я виставляю теж на емоційній хвилі. Тому про деякі можу й не пам'ятати. А ще можна згадати про Ефект сотої мавпи.
О, це добре, що згадуєте інші матеріали!
_соромлюсь
Буває, що я також забуваю… проте все ж таки намагаюся вибудовувати з оприлюднених на Світочі матеріалів певні логічні групи. І не тільки зі своїх, а з чужих також.
_вибачаюсь
Подібними групами легше оперувати. Бо матеріали я оприлюднюю все ж таки не просто на емоційній хвилі, а з метою подальшого використання.
07:14
+2
Ну і хто диктатор? Здається, ймовірно, тільки Смешко зі своїми 6%.
В тому числі, ТИ є диктатором — бо ти входиш до 25% меншості. Чому образу на Смешка киваєш? Почитай коментар політолога про те, як голоси кандидатів, що вилетіли в першому турі, перерозподілилися Пороху й Зелі:
«Найбільше голосів до Порошенка перейшло від лідера „Громадянської позиції“ Анатолія Гриценка (приблизно 30%) і приблизно стільки ж від самовисуванця Ігора Смешко».
_стежу _стежу _стежу
Розумієш, що це означає?! Не всі 6% виборців, які голосували за Смешка в першому турі, підтримали Порошенка, а лише 30% з них. А 70% віддали перевагу Зеленському!!! Себто, тільки 1,8% — це тверді прихильники Смешка+Порошенка, тоді як 4,2% — це прихильники Смешка+Зеленського… хоч як дивно таке сполучення виглядає.
_стежу _стежу _стежу
Отже, друже, не кажи про «Смешка з його 6%» — нема такого! Почався новий політичний процес… чи нова політична гра — це вже кому як подобається. Тому консолідація прихильників європейського курсу України має відбутися наново. Як і перегляд застосування тактичних прийомів. Кивати на «Смешка з його 6%» — це своєрідна форма патерналізму: нехай «дядя» зробить — бо у «дяді» є відповідні можливості. Але ж все не від «дяді» залежить, а від тебе, друже мій!.. От що потрібно зрозуміти.
P.S. До речі, у нас зараз розпочався період «ретроградного Юпітера». Це прекрасний час для самоаналізу:

Ретроградний Юпітер
Раз на рік по 120 днів

Трохи схожа дія з Марсом. Тільки в цьому випадку вона набагато сильніше спрямована не в зовнішню сферу, а всередину нас самих. Ми стаємо, м'яко кажучи, невеселими — рідко висловлюємо ентузіазм і оптимізм щодо навіть дуже радісних подій. Ретроградний рух Юпітера робить нас більш стриманими і скупими на емоції, але й мудрими водночас. Відмінний момент, щоб зайнятися корисним самоаналізом і залізти в найвіддаленіші закутки душі. Філософи й мислителі від природи вважають цей час щасливим і приємним.

Отож спитай себе, а не Смешка…