До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Час вдатися до "диктатури меншості"?!

Ну що ж, схоже, свіжі дані екзит-полів 2-го туру президентських виборів 2019 року дозволяють зробити висновок щодо довгоочікуваної консолідації української нації, оскільки:

Таким чином, маємо приблизно наступну поточну структуру нації: 

Подібний розклад може здаватися поганим лише на перший погляд, оскільки існує просте правило: «Якщо в певному товаристві 5% людей одночасно здійснюють певні дії, решта людей (більшість) починають їх повторювати».

Рекомендую в цьому зв'язку уважно перечитати матеріал «Перемагає найменш толерантний: Як працює диктатура меншості», виставлений на Світочі Дзвінкою Сопілкаркою 3 роки тому. Дивно лише, що про нього згадав я, а не вона...


Висновок: якщо меншість кількістю в 5% здатна нав'язати свою волю решті 95% товариства, то невже на це нездатна меншість у 25% людей?! Звісно, здатна… Треба лише навчитися застосовувати тактику «диктатури агресивної меншості». Отаким виглядає завдання поточного моменту.

Автор:
Тимур Литовченко
+2
23:33
35
RSS
23:37
+2
Ще раз повторюю: у нас на порядку денному — диктатура! Нехай диктатура «оксамитова», лагідна (як завжди в Україні) — але вона сама!..
Я все ще перетравлюю всю цю інформацію. У мене в голові крутиться надто багато питань. А більшість своїх дописів на Світочі я виставляю теж на емоційній хвилі. Тому про деякі можу й не пам'ятати. А ще можна згадати про Ефект сотої мавпи.
О, це добре, що згадуєте інші матеріали!
_соромлюсь
Буває, що я також забуваю… проте все ж таки намагаюся вибудовувати з оприлюднених на Світочі матеріалів певні логічні групи. І не тільки зі своїх, а з чужих також.
_вибачаюсь
Подібними групами легше оперувати. Бо матеріали я оприлюднюю все ж таки не просто на емоційній хвилі, а з метою подальшого використання.
07:14
+2
Ну і хто диктатор? Здається, ймовірно, тільки Смешко зі своїми 6%.
В тому числі, ТИ є диктатором — бо ти входиш до 25% меншості. Чому образу на Смешка киваєш? Почитай коментар політолога про те, як голоси кандидатів, що вилетіли в першому турі, перерозподілилися Пороху й Зелі:
«Найбільше голосів до Порошенка перейшло від лідера „Громадянської позиції“ Анатолія Гриценка (приблизно 30%) і приблизно стільки ж від самовисуванця Ігора Смешко».
_стежу _стежу _стежу
Розумієш, що це означає?! Не всі 6% виборців, які голосували за Смешка в першому турі, підтримали Порошенка, а лише 30% з них. А 70% віддали перевагу Зеленському!!! Себто, тільки 1,8% — це тверді прихильники Смешка+Порошенка, тоді як 4,2% — це прихильники Смешка+Зеленського… хоч як дивно таке сполучення виглядає.
_стежу _стежу _стежу
Отже, друже, не кажи про «Смешка з його 6%» — нема такого! Почався новий політичний процес… чи нова політична гра — це вже кому як подобається. Тому консолідація прихильників європейського курсу України має відбутися наново. Як і перегляд застосування тактичних прийомів. Кивати на «Смешка з його 6%» — це своєрідна форма патерналізму: нехай «дядя» зробить — бо у «дяді» є відповідні можливості. Але ж все не від «дяді» залежить, а від тебе, друже мій!.. От що потрібно зрозуміти.
P.S. До речі, у нас зараз розпочався період «ретроградного Юпітера». Це прекрасний час для самоаналізу:

Ретроградний Юпітер
Раз на рік по 120 днів

Трохи схожа дія з Марсом. Тільки в цьому випадку вона набагато сильніше спрямована не в зовнішню сферу, а всередину нас самих. Ми стаємо, м'яко кажучи, невеселими — рідко висловлюємо ентузіазм і оптимізм щодо навіть дуже радісних подій. Ретроградний рух Юпітера робить нас більш стриманими і скупими на емоції, але й мудрими водночас. Відмінний момент, щоб зайнятися корисним самоаналізом і залізти в найвіддаленіші закутки душі. Філософи й мислителі від природи вважають цей час щасливим і приємним.

Отож спитай себе, а не Смешка…