УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Зниження тарифів на комуналку - поза компетенцією президента

Зниження тарифів на комунальні послуги — не в компетенції глави держави. Про це заявив в інтерв'ю ICTV політичний консультант Володимира Зеленського Дмитро Разумков

«Це не зовсім прерогатива президента. Якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів — то позиція президента багато в чому може вплинути на процес », — сказав він. 

За його словами, не можна обіцяти, що це «відбудеться через день-два»: «Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти і Зеленському, і його команді, і українському народу».

Джерело матеріалу:
+2
19:53
212
RSS
19:54
+1
_здивований Ой, ну це ж треба! _здивований
Хто б міг подумати…
_шкодую А народ так сподівався!.. _шкодую
21:03
+3
Головне, що вже настав кінець епохи бідності _сміх
Швидше, кінець епохи фантазій:

Ага. Скоро в адміністрацію нового президента будуть дзвонити й питати, коли ями на дорозі залатають.
Навіть в «Слуге народа» сюжет про дороги завершився молитвою:
— Господи, дорог не будет!


_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
06:37
+2
Да… кінець епохам брехні і бідності . От питання: чому в 10 заповідях написано: Не свідкуй неправдиво, а не коротке Не бреши!?
14:56 (відредаговано)
+2
Ну, ти вмієш запитати! _стежу
Міг би цілу статтю написати з цього приводу, але спробую коротко. _соромлюсь

1. Формулювання «Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!» (Вих. 20:16) нагадує про процедуру свідчення в суді. Зобов'язання створити справедливу систему судочинства є сьомим законом Ноя. Себто, одним з елементів справедливого, праведного світоустрою. Водночас, коротка формула «Не бреши!» не відіграє роль такого нагадування.

2. Формулювання «Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!» є нагадуванням про Вищий суд — про ситуацію в тонкому світі, коли після смерті людини її діяння під час земного життя оцінюватимуться вищими силами. Про це також не можна забувати.

3. Формулювання «Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!» є зразком біблійної діалектики, бо наочно ілюструє третій філософічний закон — «спростування спростування». Адже за цим принципом, формула "Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!" є «подвійним спростуванням», а тому рівнозначна формулі «Свідкуй правдиво на ближнього твого!».

4. Нарешті, тут ми підійшли до важливого етичного принципу "Лашон га-ра" («плітка — якщо правда, наклеп — якщо брехня» — давньоєвр.), про який я пару разів згадував у коментарях на Світочі. Себто, згідно з принципом «лашон га-ра», повідомляти про людину щось погане просто так, знічев'я теж не годиться — навіть в тому разі якщо це правда! Бо це плітки й чутки, результат яких неможливо передбачити… З іншого боку, повідомляти про людину щось погане, але правдиве іншому можна й потрібно, якщо ця інформація є життєво необхідною, критично важливою для того, кому повідомлення спрямоване.
_зупиняю
Наприклад, в 2013 році один мій знайомий NN на п'яну голову пробовкнувся, що ще за радянських часів його завербувало КДБ, шантажуючи тим, що не дадуть захистити дисертацію. Я знаю, що NN зараз і справді є кандидатом філологічних наук, при цьому пише абсолютно безграмотно що російською, що українською мовами. А коли вказуєш йому на помилки (навіть зі словником в руках) — він козиряє тим, що є кандидатом наук, а словники нічого не варті… Мій висновок: КДБ справді допомогло йому просунутися в кандидати наук з метою паплюження мовної сфери.
_нудно
Оскільки зараз йде гібридна війна, то не можна виключати, що NN продовжує працювати на ФСБ в надважливій мовній сфері — зважаючи на його «талант» паплюжити українську мову, прикриваючись при цьому кандидатським званням… Отже, якщо беручи до уваги принцип «лашон га-ра», я не попереджу своє оточення про кадебістське минуле NN, то це в підсумку зіграє на поразку України в інформаційній війні. Таким чином, моє попередження спільним знайомим: «Врахуй, що NN свого часу був завербований КДБ, з ним треба бути обережним», — не буде вважатися пліткою (себто, не підпадає під принцип «лашон га-ра»), бо ця інформація може мати критично важливе значення в теперішніх умовах антиукраїнської гібридної війни, що веде зараз РФ.
19:03 (відредаговано)
+2
Дякую, друже. Заборона «не свідкуй неправдиво» стосується відносин між людьми: Звужено: Не бреши в суді+. Заборона Не бреши! має більш широке значення, наприклад, коли людина твердить
19:21 (відредаговано)
+1
Заборона Не бреши! має більш широке значення

А принцип "лашон га-ра" має ще ширше значення: навіть правдиві, але негативні відомості про людину розповсюджувати просто так, без особливої на те потреби теж не годиться.
_зупиняю
Себто, шкідливою може бути не тільки брехня, але і правда також! Дивно, хіба ні?! Але це видається дивним лише на перший погляд…
_зупиняю
Просто про десять заповідей чув навіть ти — чоловік, який не дуже-то цікавиться християнськими цінностями. Сталося це завдяки християнському прозелітизму. Тому заповідь «не свідкуй неправдиво» є загальновідомою.
_заспокоюю
Водночас, про сім законів Ноя та принцип «лашон га-ра» ти навряд чи чув до того моменту, поки я про них не розповів. І навряд чи хтось інший на Світочі чув… Хіба що Viduta Inessa могла про них знати. А ці речі не менш глибокі й важливі, ніж десять заповідей! Просто вони зберігаються виключно в єврейському середовищі — бо на відміну від християн, євреї не вважають спрямований на інших прозелітизм необхідним елементом своєї поведінки. Тому окрім мене, про подібні речі вам навряд чи хтось інший розповість.
06:59
+2
Друже, це стосується ЛЮДЕЙ. А можна збрехати або сказати правду про будь-що.
А можна збрехати або сказати правду про будь-що.

Кому?!
_здивований
Богові?! Ну гаразд — бреши Тому, Хто все бачить…
Або звірям і птахам, рибам і рослинам?! І багато люди з ними розмовляють?..