УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Тепер ще й Версаль...

У передмісті Парижа спалахнула масштабна пожежа біля колишньої резиденції французьких королів Версаль. Про це повідомляють користувачі Twitter. У міській поліції повідомили, що масштабна пожежа спалахнула на вулиці Рю дю Парк де Клані, де знаходиться Версаль.

Пізніше з'ясувалося, що насправді горить не палац, а споруди в двох кілометрах від нього, але на його території. На даний момент поліція вже оточила периметр і просить не наближатися до місця пожежі. Точної інформації про причину пожежі, а також про його масштабі немає. Відомо, що загоряння почалося на складі.

Джерело матеріалу:
+1
21:38
161
RSS
21:39
+1
Вважаю, що це натяк. При наявності купи «жовтих жилетів» можна очікувати ще й не такого… _шкодую
В астрокартографії територія Франції належить до зодіакального знаку Лева, так само, як територія України — Тільцю. Тілець до Лева утворює квадратуру. Відповідно, Уран, який щойно зайшов у Тілець, буде квадратурити Лева найближчі 7 років. Квадратуру від Урану найлегше уявити як коротке замикання, тому пожежі у Франції тільки починаються. І горітиме сильно. В усіх значеннях.
У мене на жаль, нема точного гороскопу сучасної Франції, а вірніше 5 республіки, яку проголосили 4 жовтня 1958 року. Тоді можна було б сказати точніше, чого чекати французам.
Квадратуру від Урану найлегше уявити як коротке замикання,

_здивований Як це?! Чому??? _здивований
Коротке замиканя — це різкі перепади сили струму + виділення тепла + пошкодження ізоляції.
Уран — це електрика, а квадратура — це різкі нерівномірно періодичні зіткнення різноспрямованих сил.