УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

В Москві загорівся фонтан

У Москві у виставковому комплексі ВДНГ загорівся фонтан «Кам'яна квітка», який відкрили після реставрації. Фотографії події опублікував один з очевидців на сторінці в Facebook.

У прес-службі ВДНГ повідомили РІА Новини, що загоряння сталося в колекторі між фонтаном і павільйоном № 58. Сам фонтан при цьому не постраждав.

«Кам'яна квітка» був закритий на реставрацію майже рік. На роботи по його відновленню було витрачено 1,2 мільярда рублів, однак зовнішній вигляд фонтану після реставрації викликав критику користувачів у соціальних мережах: на їхню думку, кольори виглядають неприродно яскравими. Представники ВДНГ стверджують, що фонтану повернули історичний вигляд.

Фонтан «Кам'яна квітка» був створений в 1954 році архітектором Костянтином Топурідзе і скульптором Прокопом Добриніним. Він став першим світломузичним фонтаном в СРСР. На відкритті відреставрованого фонтану пролунає «Святкова увертюра» Дмитра Шостаковича, як і на церемонії запуску 65 років тому.

Джерело матеріалу:
+2
21:52
220
RSS
Чула вислів: «Як мокре горить», але, щоб фонтан горів, такого ще не чула.
Дивно почався рух Урану по Тільцю. В Парижі згорів кам'яний собор, а в Москві фонтан «Кам'яна квітка». Територія європейської частини Росії відповідає зодіакальному Водолію, а він до Тільця теж в квадратурі, як і Лев, якому належить Франція.
22:12
+2
Щоб фонтан горів?! _здивований _здивований _здивований Дивина та й годі!!!
22:16 (відредаговано)
+2
Корній Іванович наврочив…


Долго-долго Крокодил
Море синее тушил:
Пирогами и блинами,
И сушеными грибами!
Тушат, тушат — не потушат,
Заливают — не зальют...

(Корней Чуковский, «Путаница»)
То було не синє море, а Чорне. В ньому сірководню дуже багато на глибині. І час від часу цей сірководень піднімається на поверхню і загорається.
Ось надибала статтю про це.
Я знаю про такий ефект. Недарма Чорне море називають «замінованим».
07:42
+2
З допису видно, що горіло десь між фонтаном і павільйоном 58. Здається, в 1962 році ми, трипільські інтернатівці, були в Москві. Мене вразила ВДНГ мега- павільйонами. На вулиці був там концерт з молодим Петросяном. Був там такий колоподібний пам'ятник ДРУЖБА НАРОДІВ. Кожну з республік представляли золоті жінки. Я нарахував їх тоді аж 16.