УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Петра Порошенка намалюють на стіні одного з українських храмів

У Покровському соборі, що у Рівному, планують оздобити стіни унікальною мозаїкою, на якій буде зображеним Порошенко. 

Прикрашатиме стіни храму художник Микола Кундель. Він розповів, що планує на одній із стін Покровського собору, яка розташована найближче до центрального входу, зобразити надання томосу ПЦУ. Там можна буде розгледіти Вселенського Патріарха Варфоломія, членів Священного синоду та українську делегацію, зокрема Петра Порошенка. 

«У цьому немає жодної політики, — переконаний Кундель. — Адже Петро Порошенко був присутній під час того, коли Україна отримала Томос від Вселенського Патріарха. Одразу позаду них стоятимуть відомі борці за незалежність нашої держави. Без них не було б України, тому ми мусимо всіх ушанувати».

Джерело матеріалу:
+1
21:22
205
RSS
Процес канонізації почався.
Не думаю, що Порошенка канонізують… _сміюсь
Але в історію він вже увійшов з огромезним жирним знаком "+" _чудово
09:25
+3
Але в історію він вже увійшов з огромезним жирним знаком "+" _чудово

Вірніше з 2 жирними знаками — "+ і -" _цікаво При чому саме "-" став вирішальним на останніх виборах.
Порох і без того зробив більше, ніж від нього можна було очікувати. Вирішити всі проблеми України за 5 років в умовах війни було неможливо.
_шкодую
В будь-якому разі, тепер побачимо, як проблеми вирішуватиме Зеля.
21:33
+3
А всякі "наріки" там тоже будуть зображені?
На знаю, за «наріків» не впевнена. Але те, що діялося у Львові вчора нагадувало слабеньку пародію на вхід Ісуса в Єрусалим. Хіба пальмових гілок бракувало.
Ось відеоролик 5 каналу:

Ой, фу, так солодко, аж нудить.
Нема, шо би сказати:«Люди, дякую за довіру. Я програв, я втомився, йду писати мемуари». Так, нє, «Ми будемо боротись, я нікуди не йду».
В цій всій ситуації мені все більше стає шкода Зеленського. Він зараз один однісінький серед того кодла, яке не хоче відриватися від корита. А за спиною ще й Путін зі своїми танками.
Так, нє, «Ми будемо боротись, я нікуди не йду».

А навіщо Пороху мемуари писати?! За півроку парламентські вибори. А раптом наявна парламентсько-президентська республіка перетвориться на парламентську?!
_здивований
А якщо ні, то де гарантія, що Порошенко не стане новим прем'єр-міністром?!

В цій всій ситуації мені все більше стає шкода Зеленського. Він зараз один однісінький серед того кодла, яке не хоче відриватися від корита. А за спиною ще й Путін зі своїми танками.

Нема чого жаліти Зелю! Він же мав думати головою, а не дупою, куди лізе й на що підписується?! Отож дороги назад нема. Тепер він мусить або гідно відпрацювати президентом 5 років — або накликати велику біду на себе і на всю Україну. Це вже не кажучи про єврейську громаду України, яку можуть звинуватити в усіх гріхах явних і уявних…
00:36
+2
Має бути монументально.
08:44
+2
Вручення Томосу є історичною подією. Хай буде зображена. А може той Петровський став на шлях щирого каяття?
09:23
+3
А може той Петровський став на шлях щирого каяття?

_сильно_сміюсь